S^3 telefonlar için formatsız,flashsız, 2 dk de Hackleme yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
S^3 telefonlar için formatsız,flashsız, 2 dk de Hackleme yöntemi
Aşağıdaki linkten programı indirin ve Adımları takip edin... denenmiştir %100 çalışıyor...

1. CertHack_Installer kendi sertifikan ile imzala.
2. CertUpdater direk olarak yükle.
3. sonra imzaladığın CertHack_Installer i yükle.
4. Telefonunun uygulamalar menüsüne yüklenen HackIt! programını çalıştır.

Telefonun artık hackli

Symbian^3 için otomatik olarak FileBrowser, installserver da yüklenir.

Eğer bi hata iletisi alırsanız teli yeniden başlatın ve HackIt! uygulamasını yeniden çalıştırın.
Hack işlemi tamamlandıktan sonra HackIt! uygulamasını silebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: GeCe | Ş@HiNi, enzo_45, grosmall ve 8 diğerleri

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Tesekkur ederim guzel paylasim olmus..siz denediniz mi acaba? hack it programini calistirinca installserver C/sys/bin icinde olusturuluyor mu? yani bizim file browser ile installserveri oraya atmamiza gerek yok oylemi acaba? bende bu uygulama ile hackladim basarili ama bendeki biraz degisikti ben kendim installserveri filebrowser ile C/sys?bin icine atmistim..sizinki bir adim daha ileri gidip isi dahada kolaylastirmis..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
henuz denemedim zamanim yok universtye gitcem aksma geldgimde de vizem var ona caliscam yarna denerim artk :ehe emegin icin eyw :naughty: deneyen arkadslar yazarsa sevnirim :islik:islik:islik olursa guzel paylasim olur :oke:

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim guzel paylasim olmus..siz denediniz mi acaba? hack it programini calistirinca installserver C/sys/bin icinde olusturuluyor mu? yani bizim file browser ile installserveri oraya atmamiza gerek yok oylemi acaba? bende bu uygulama ile hackladim basarili ama bendeki biraz degisikti ben kendim installserveri filebrowser ile C/sys?bin icine atmistim..sizinki bir adim daha ileri gidip isi dahada kolaylastirmis..

Install serveri otomatik olarak yüklüyor. Yapman gereken sadece Hack it! uygulamasını çalıştırım 5 sn beklemek. Ben yaptım Hack sonunda formatsız ve flashsız... Çok iyi bi gelişme oldu bu bence

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Bence ROMPATCHER da olmali ki gizli dosyalara erisimi acabilelim..bildiginiz gibi bazi programlar sadece hackli tel.ler icin oluyor ki bunuda rompatcher hallediyor..sadece gerektigi zaman aktif edelim gerekli olmadigi zaman deaktive olarak kalsin..

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
zaten gizli dosyalara erişim açık C:/system vs girebiliyorsun. S^3 için file browser otomatik kuruluyo. S60 v5ler için rom patcher kuruluyo otomatik. O yüzden gerek yok ama sen bilirsin yinede kurmak istersen bi fark olmaz

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
hotboy sicak cock umarim ise yarar :D

alimetim

alimetim

Üye
CertHack_Installer kendi sertifikan ile imzala.
demişsiniz bunu nasıl yapacagız anlatırsanız biraz açıklarmışınız teşekkür ederim

ultrayer6

ultrayer6

Üye
5800'da denedim sonuç başarılı :oke:
Çok teşekkürler... :)

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
N8 de denedim başarılı

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürler umarım bi sorunla karşılaştırmaz nihayet bunuda kolay bi yolla hallettiler fakat bu hack işlemini yapınca sonra istersek hack i iptal edebiliyor muyuz? mesela benim n82 de hackli hellox ile çalıştırıyosun hackliyor bi daha çalıştırıyosun hacki iptal ediyor n8de de böyle bir geri alma işlemi mümkünmü?

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
evet mümkün....

Enola19

Üye
peki bunu kullanmak için gene sertifika almakmı gerekiyor e o zaman saçma değilmi anlamadım ben bu işi

arkee

arkee

Üye
adres calısmıyor????

arkee

arkee

Üye
ok öncelikle tesekkurler yuklendi ama sys klasorune ulasamıyorum rompatcher yukledım calıstırınca resetlenıo kaldırdım sys dosyalarına gıremıorum n8 kullanıyorum

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş teşekkür ederim ama 5800 v52.007 de işe yaramadı galba.sertifikasız birşey yüklemeye kalkınca yine hata veriyor.rompatcher de yüklenmiyor.:ağlarım:

Üst Alt