Nokia N900 Hakkındaki Görüşleriniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N900 Hakkındaki Görüşleriniz..
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Artık çok sıkıldım symbian dan değişik özellikleri olan değişik uygulamaları olan bi telefon istiyorum. Ben Nokia n900 diyorum sizin görüşleriniz neler ? Bi de Yurt dışından gelicek telefon kayıt işi nasıl olucak yardım ederseniz sevinirim.. :)

NOT: 5800 kullanıcısıyım

Sandrake

Sandrake

Üye
N900 nerde bulup almayı düşünüyosunuz ? :kop2:

Uruloki

Uruloki

Üye
bulunur ama artık eskidi arkadaşım gerçi hala 1Ghzlik cihazlara taş çıkartıyor ama eskidi farklı birşeyler denemek istiyorsan illa nokia iyorsan windows phone 7 li cihazlar çıkıcak ya da illa linux dersen kasımda birşeyler olabilir

Sandrake

Sandrake

Üye
Beklemek lazım yani :oke:

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
N900 nerde bulup almayı düşünüyosunuz ? :kop2:

Almanyadan getirticem tanıdıkla :oke:

----------Eklendi @ 21:07:41 ---------- Yazıldı @ 21:06:46 ----------

bulunur ama artık eskidi arkadaşım gerçi hala 1Ghzlik cihazlara taş çıkartıyor ama eskidi farklı birşeyler denemek istiyorsan illa nokia iyorsan windows phone 7 li cihazlar çıkıcak ya da illa linux dersen kasımda birşeyler olabilir

ya zaten hemen almıycam. ama genel olarak bi fikir alayım dedim. sağol görüşün için :)

Kankavio

Üye
bence almalısın cok arastırdım bu telefonu fıyat performans dengesınde en ıyı telefon maego da cıkıcakmıs super yanı al derım bende temız arıyorum bulursam alıcam

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
bence almalısın cok arastırdım bu telefonu fıyat performans dengesınde en ıyı telefon maego da cıkıcakmıs super yanı al derım bende temız arıyorum bulursam alıcam

Çok araştırdım bende.nokianın en güzel telefonu diyolarlar bazı yerlerde de cep bilgisayarı olarak geçiyor.ilk önce ikinci el alıcaktım ama bi hasar çıkarsa onunla uğraşamam bi de. Almanyadan getirticem sıfır olarak.onun kayıt işi falan nasıl olucak acaba bilen var mı ?

Uruloki

Uruloki

Üye
valla pasaportla getirtirsen pasaporta kayıtlıyorlar ama onun dışında benim bildiğim bir telefoncuya gidiyon ordanda kayıt yaptırabiliyorsun

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
valla pasaportla getirtirsen pasaporta kayıtlıyorlar ama onun dışında benim bildiğim bir telefoncuya gidiyon ordanda kayıt yaptırabiliyorsun

işte pasaport derken neyden kastediyosun.biraz açabilir misin ?

Uruloki

Uruloki

Üye
diyelim yurtdışından bir akraban filan getircek cihazı geldiği zama havalimanı da 5 tl karşılığı pasapoorta kaydettirebiliyor fakat daha fazla detay bilmiyorum hiç yaptırmadım

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
diyelim yurtdışından bir akraban filan getircek cihazı geldiği zama havalimanı da 5 tl karşılığı pasapoorta kaydettirebiliyor fakat daha fazla detay bilmiyorum hiç yaptırmadım

çok teşekkürler dostum

hoss

hoss

Üye
nokia nın tek begendiğim telefonudur kendisi tavsiye ederim :oke:

pRime.

pRime.

Üye

Yok kardeş bu da çok kötü, rezil, yavaş! Androidli telefonlar varken bunlar alınmaz. Android, Mameo'dan kat kat daha iyi! Galaxy Ace falan var bak çok güzel.

• Beğen
Tepkiler: whatamata
jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi

ya valla bütün forumlarda öyle yazıyo bende almak istiyorum aslında.ama şu düz kullanma mevzusu ve üstesinden gelebilecek miyim korkusu biraz çelişkiye düşürüyo. depolar falan varmış.bu güne kadar 15 ten fazla telefon kullandım sıkıldım artık hepsinden.

Yok kardeş bu da çok kötü, rezil, yavaş! Androidli telefonlar varken bunlar alınmaz. Android, Mameo'dan kat kat daha iyi! Galaxy Ace falan var bak çok güzel.

açık kaynak kodlu olması hoşuma gitti.yani nokia bişiler yapmasa bile kullanıcılar geliştirebilir.valla hızı bakımından bişi diyemem kullanmadım hiç ama yorumun için çok teşekkür ederim :)

pRime.

pRime.

Üye
açık kaynak kodlu olması hoşuma gitti.yani nokia bişiler yapmasa bile kullanıcılar geliştirebilir.valla hızı bakımından bişi diyemem kullanmadım hiç ama yorumun için çok teşekkür ederim :)

Dostum onu mecazi anlamda yazdım ben. Bulursan kesin al. Nokia'nın en iyi telefonudur.

whatamata

Üye
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Uruloki

Uruloki

Üye
aaa batmab sen bilmiyormusun biz artık nokia'yayı savunmuyoz hep kötülüyoruz

jayjay16

jayjay16

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt