dünyanın en pahalı arabası Maybach Exelero

Sponsorlu Bağlantılar

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
dünyanın en pahalı arabası Maybach Exelero
Başlıklarda dünyanın en pahalı arabası yazılınca dikkatimi çekti yayınlıyım dedim. Aşağıda verdiğim videoda zaten araba hakkında bilgi verilmiş sözü direk videoya bırakıyorum.

[video=youtube;eCdfXRf1QF0]http://www.youtube.com/watch?v=eCdfXRf1QF0[/video]

[video=youtube;coddUeAed_I]http://www.youtube.com/watch?v=coddUeAed_I&feature=player_embedded[/video]

Arabanın teknik özellikleri; 700 beygir, katil vücut, 6 metre uzunluk, özel tasarım, dizaynı sayesinde 351km hız yapan, fiyatı 8 milyon dolar, 3 ton ağırlığında, çift turbolu, 12 silindirli.

Ayrıca 2 kilometrede 8 litre benzin yiyormuş. En büyük özelliklerinden biri de lastiklerin patlama durumunda otomatik olarak yenilenmesiymiş. Mercedes, 2010 yılına kadar Maybach Exelero’dan 240 adet üretmeyi planlıyor mobidek.

Bir kaç tane de Maybach Exelero resimlerinden serpiştirelim

Ve Iste Asil Soru Bu Arabay Size Verseler Orumceki Operdinizmi

Burak

Üye
turkıye de cogu aılenın yemege ekmegı yok. Bu arabalar ancak ruyada gorulur :d

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
Günah yaa insanların yiyecek ekmeği yok bunlar bi arabaya 8 milyon dolar para veriyorlar. Peki bunlar nasıl bu arabalara bine biliyorlar?

CEVAP

bu çocukların sayesinde bunlar aç onlar zengin olsun diye

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Günah yaa insanların yiyecek ekmeği yok bunlar bi arabaya 8 milyon dolar para veriyorlar. Peki bunlar nasıl bu arabalara bine biliyorlar?

CEVAP

bu çocukların sayesinde bunlar aç onlar zengin olsun diye

katılıyorum. o arabaya o parayı vereceğine yarısını bana ver, fakirlere dağıtayım. :oke::ehe:kop:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
O kadar parayı birine nasip eden Allah öbür tarafta hesabınıda sorar elbette :)

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
ARKADASLAR ASIL SORU BU ARABAYI verseler orumceki opermisiniz

Aege

Aege

Üye
bu arabayı verseler tarantula öpmem ama küçük kılsız tüysüz zararsız bir örümcekse neden öpmeyeyim :).biz burda ygs lys diye yıllarca çalışıyoruz diyelim 6 yılda tıp fakültesi okudum aylık 5 milyar alırım en fazla.sen yıllarca çalış yine de bu parayı kazanama ama bi örümcek öpmeyle verceklerse öperim

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
bu arabayı verseler tarantula öpmem ama küçük kılsız tüysüz zararsız bir örümcekse neden öpmeyeyim .biz burda ygs lys diye yıllarca çalışıyoruz diyelim 6 yılda tıp fakültesi okudum aylık 5 milyar alırım en fazla.sen yıllarca çalış yine de bu parayı kazanama ama bi örümcek öpmeyle verceklerse öperim

taramtulayla iliskiyede girerim ama o araba benim olsun zaten iliskimiz tek gecelik olacak beni kullanacak ama yinede olsun :d:

MetQ7

MetQ7

Üye
Şeytan diyo git şu arabadan iki üç tane al:ehe

technoshark

technoshark

Üye
bu tip araçlar consept olarak üretilir. Ancak dünyadaki gösteriş meraklısı ayılardan dolayı (PARALI AYILAR) özel istek üzerine yinede az sayıda üretime sokarlar.

normalde akıl karı bir araç değil tabiki.

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
bu tip araçlar consept olarak üretilir. Ancak dünyadaki gösteriş meraklısı ayılardan dolayı (PARALI AYILAR) özel istek üzerine yinede az sayıda üretime sokarlar.

normalde akıl karı bir araç değil tabiki.

bencede

----------Eklendi @ 23:34:47 ---------- Yazıldı @ 23:34:19 ----------

Ama bir orumcekle ilkiye girmeye deyer

----------Eklendi @ 23:35:04 ---------- Yazıldı @ 23:34:47 ----------

Ama bir orumcekle ilkiye girmeye deyer:naughty:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
la hacı murat şahin neyinize yetmiyo :ehe

ercan26ist

Üye
way o arabayı alanın haline!dünyadaki her aç insanın hesabı ondan sorulacak.allah(cc)hesabını veremicemiz para vermesin.allah korusun.ben istemem şahsım adına.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Başlıklarda dünyanın en pahalı arabası yazılınca dikkatimi çekti yayınlıyım dedim. Aşağıda verdiğim videoda zaten araba hakkında bilgi verilmiş sözü direk videoya bırakıyorum.

[video=youtube;eCdfXRf1QF0]http://www.youtube.com/watch?v=eCdfXRf1QF0[/video]

Arabanın teknik özellikleri; 700 beygir, katil vücut, 6 metre uzunluk, özel tasarım, dizaynı sayesinde 351km hız yapan, fiyatı 8 milyon dolar, 3 ton ağırlığında, çift turbolu, 12 silindirli.

Ayrıca 2 kilometrede 8 litre benzin yiyormuş. En büyük özelliklerinden biri de lastiklerin patlama durumunda otomatik olarak yenilenmesiymiş. Mercedes, 2010 yılına kadar Maybach Exelero’dan 240 adet üretmeyi planlıyor mobidek.

Bir kaç tane de Maybach Exelero resimlerinden serpiştirelim

Ve Iste Asil Soru Bu Arabay Size Verseler Orumceki Operdinizmi

Üst Alt