Nokia C7 Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JrLinq

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Sorunu
Telefonu dün aldım.. akşam şarja taktım ve sabah çıkardım. Sim kartını çıkarmak için telefonu kapatmaya çalıştım. ama telefon kapanmadı. Üstteki düğmesine yaklaşık bi 10 saniye felan basılı tuttum ama yinede kapanmadı anlamış değilim.. böyle bir sorun yaşıyan varmı acaba ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
donma yapmış olabilir evet başına glen çok var bnim n8dede çok oldu zamnında babamda c7 var bir kere denk geldi...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
evet belki donmusutr telefon cope at :kop:

embome

embome

Üye
Hoşgeldin Kardeş...
C7 Hayırlı olsun mu diyim,Yoksa ALLAH kurtarsın mı diyim bilemedim...
Almayın kardeşim Nokia almayın....

pasha14

pasha14

Üye
Hoşgeldin Kardeş...
C7 Hayırlı olsun mu diyim,Yoksa ALLAH kurtarsın mı diyim bilemedim...
Almayın kardeşim Nokia almayın....

Kardeş sen bu telefonu neden bu kadar kötülüyorsun anlamış değilim doğrusu.:hmmm

Burak

Üye
nokia telefonlardan memnun olmayanlar iade etsın kardesım. Zorla satmıyorlarya
alemsın embome.

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33, iatis ve Tuba
Tuba

Tuba

Üye
Telefonu dün aldım.. akşam şarja taktım ve sabah çıkardım. Sim kartını çıkarmak için telefonu kapatmaya çalıştım. ama telefon kapanmadı. Üstteki düğmesine yaklaşık bi 10 saniye felan basılı tuttum ama yinede kapanmadı anlamış değilim.. böyle bir sorun yaşıyan varmı acaba ?
n73de de oluyor bazen yeni bir uygulamadan filan ama o an oluyor neden olduğunu biliyorum ben sen bir uygulama yüklemediysen durup dururken oldu diyorsan bilemiycem bu gibi durumda tek çare pili çıkartmak ben öyle yapıyorum :bilmm

----------Eklendi @ 23:39:54 ---------- Yazıldı @ 23:39:23 ----------

nokia telefonlardan memnun olmayanlar iade etsın kardesım. Zorla satmıyorlarya
alemsın embome.
:ehe

embome

embome

Üye
açtığım konulara bakın anlarsınız...
Ben Telefonu ne için alırım,Tabikide kullanmak için...
garanti servis ve Nokia Türkiye Niye var,sorunları çözmek ve kullanıcısını memnun etmek için var...
bakın bana Nokia nın savunuculuğunu yapmayın,sizde gidin servise sizin de 850 tl verip almış oldugunuz ürün size zarardan başka bişey vermemesi ve çözüm arayışında,Nokia Hayır Efendim Değiştiremeyiz demesi...
çocuk olsa bu kadar eğlenilmez,alay edilmez bee ayıp diyorum ayıp...
Sayın memnun Nokia Kullanıcıları...
Servise 4 defa telefonunuz gitsin,sıfır telefoununuz deforme olsun,cihaz değişiyor denilerek anakartınız değişsin ve bu olanlar Nokia nın Yaptıgı açıklamada Bu cihazlar Kapanıp Bir Daha Açılmayabilir olsun,Nokia Bu Hatayı Kabul Etsin Basın Açıklaması Yapsın,Zaten
Yapmak Zorundaydı,yoksa başına iş alacaktı,sonra Nokia Türkiye Bunlardan bi haber gibi...
Kendi Vatandaşını Korumuyor Kollamıyor...
10 yıldır Nokia Kullanıcısıyım ve 10 yılın sonunda çözdüm Nokia Türkiye,yi
Bağıra Bağıra sölüyorum,Nokia Türkiye,Türkiye,de bitecek,buna mahkum,kendilerini A dan Z ye değiştirmeleri lazım...
Yasaları Hiç,e Sayan Bir firma,Gün Olur Sizde Anlarsınız...
Nokia,yı Kimseye Aldırmıyorum...

----------Eklendi @ 10:24:53 ---------- Yazıldı @ 10:20:15 ----------

Mesela Bu Kardeşimiz,Bakın Yeni Telefon Almış ve Çeşitli Problemler Olmuş...
Tmm olabilir Bu Gayet Normal Bişey...
Normal Olmayan şey ise...
Memnun değilim Kardeşim,istemiyorum dediğiniz zaman ortaya çıkıyor...
Satarken iyi ama iş desteğe gelince,hadi canım başka kapıya...
Millet S3,e Destek Bekliyor,ALLAH yardımıcıları olsun...

erenaskan

Üye
C7 yazılımı güncelle sorun kalmaz yeni aldığın ilk sürümde hatlar varm ama yeni sürümde düzeltilmiş yok artık telefon üzerinden güncelleme yapıyor. 5 dakikanı almaz varmı Nokia Gibisi .... :yuru

slant1111

slant1111

Üye
her nokia ürününde oluyor bu :)

pasha14

pasha14

Üye
Şu bahsettiğiniz problemler bir türlü bende olmuyor. Yeni çıkan tüm uygulama , tema ve oyunları forumdan indirip telefonuma kuruyorum. Begenmedıklerımı sılıyorum. Telefon gun ıcınde hıc elımden dusmuyor denebılır. Daha bır kez bıle donmadı.
Sızın yasadıgnız sorunlar acaba versıyon guncellemedıgınız ıcın olabılır mı ? Nokıa bosuna cıkartmadı heralde o guncellestırmeyı ;)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
gene nokiaya p*k atanlar olmus :D

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
aynen dostum ya zorla satmislar elemanlara :D

pRime.

pRime.

Üye
Kimseye zorla satmıyorlar telefonu.

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
isteyen gitsin HTC mi alionuz iphone mu alionuz gidin istedgnizi alin :ah

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bnlar bizde zorla sattricak yaw n8lerimizi :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...