5800 Güncellemeden sonra oyunlarım ve programlarım açılmıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
5800 Güncellemeden sonra oyunlarım ve programlarım açılmıyor...
Bugün ikinci sorum olacak. Ama telefonuma ilk defa güncelleme yaptığım için birçok şeyi bilmiyorum. Başlıktada dediğim gibi telefonuma güncelleme yaptıktan sonra telefonumda kendi kurduğum oyun ve programlar çalışmıyor. hatta telefonu ilk aldığımda kurulu olan Guitar Rock Hero bile açılmıyor. acaba bu oyunları ve programları silip tekrar kurmadan kurtarmanın bir yolu var mı? ya da tekrar üzerine kursam mesela doodle jump'ta yaptığım rekorlar aynen kalır mı? çünkü 116397 yapmıştım. :D onu kaybetmek istemiyorum. :D Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

----------Eklendi @ 19:24:17 ---------- Yazıldı @ 18:22:44 ----------

Lütfen yardım edin. :(

----------Eklendi @ 19:31:38 ---------- Yazıldı @ 19:24:17 ----------

Bu arada şimdi fark ettim. Uzantısı sis olan oyun ve programları açıyor ama jar olanları açmıyor sanırım. acaba yeni güncelleme jar dosyalarını desteklemiyor mu acaba, yoksa ek program yüklesek düzelir mi? Guitar Rock Hero'da jar uzantılı mı acaba?

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım javayı yükle telefonuna sorunun kalkar ortadan

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
peki bu javayı benim her güncellemeden sonra telefona kurmam gerekiyor mu? birde bu programı tel hafızasınamı yoksa hafıza kartınamı kursam daha iyi olur? ilgilendiğiniz için teşekkürler...

----------Eklendi @ 20:34:15 ---------- Yazıldı @ 20:04:21 ----------

öncellikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. ben her güncellemeden sonra bu javayı yüklemek zorunda mıyım peki? birde bunu tel hafızasına mı, yoksa hafıza kartına mı yüklersem iyi olur?

----------Eklendi @ 20:34:35 ---------- Yazıldı @ 20:34:15 ----------

öncellikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. ben her güncellemeden sonra bu javayı yüklemek zorunda mıyım peki? birde bunu tel hafızasına mı, yoksa hafıza kartına mı yüklersem iyi olur?

----------Eklendi @ 20:36:13 ---------- Yazıldı @ 20:34:35 ----------

kusra bakmayın. ardarda aynı mesajları göndermişim. ama farkında değildim. çünkü bende mesaj gitmemiş olarak gözüküyordu. sayfayı yenileyince düzeldi anca. :D

----------Eklendi @ 21:24:12 ---------- Yazıldı @ 20:36:13 ----------

ama javayı kurunca bütün o oyunlar gidiyor. javayı silince oyunlar geri geliyor. ama yine açılmıyor. nasıl olacak bu iş? :vur bi yardım edersen sevinirim. :D

bthn_997

bthn_997

Üye
javayı bilmem ama uygulamaları hafıza kartına kur derim :oke:

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
ama javayı kurunca bütün o oyunlar gidiyor. javayı silince oyunlar geri geliyor. ama yine açılmıyor. nasıl olacak bu iş? :vur bi yardım edersen sevinirim. :D

SilentOne

SilentOne

Üye
c ve e ye format at sonra tekrar kur uygulamalarını

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım java yı c'ye kursan daha iyi olur
ama javayı kurunca bütün o oyunlar gidiyor. javayı silince oyunlar geri geliyor. ama yine açılmıyor. nasıl olacak bu iş? :vur bi yardım edersen sevinirim

arkadaşım uygulamaları kaldır javayı kurduktan sonra tekrar kur puanı falan boşver birdaha yaparsın:oke:

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım java yı c'ye kursan daha iyi olur

arkadaşım uygulamaları kaldır javayı kurduktan sonra tekrar kur puanı falan boşver birdaha yaparsın:oke:

tamam her şeyi bulurumda. zaten telefonda aldığımda yüklü olan guitar hero açılmıyor. bounce açılıyor ama guitar hero açılmıyor. :allalla: zaten telefona aynı uygulamayı üzerine kurunca önceki veriler kayıtlı kalsınmı diye bir soru geliyor. ona evet deyince rekorlar vb. silinmiyor. mesela doodle jump'ta rekorlarım bu sayede silinmedi. ama guitar hero'da oynuyordum. onun aynı versiyonunu nerden bulabilirim. ovi store'ada baktım. hepsi ücretli. :D ayrıca o javayı kurmayıncada oyunları üzerine kurunca açılıyor ama dediğim gibi guitar heronun kurulum dosyası bende yok. onun ayınısını nerden bulabilirim? yardım ederseniz sevinirim. bu arada doodle jump'ı tekrar kurdum ve rekorumu 205000 küsür yaptım. :D İyi günler...

zatenosman

Üye
tamam her şeyi bulurumda. zaten telefonda aldığımda yüklü olan guitar hero açılmıyor. bounce açılıyor ama guitar hero açılmıyor. :allalla: zaten telefona aynı uygulamayı üzerine kurunca önceki veriler kayıtlı kalsınmı diye bir soru geliyor. ona evet deyince rekorlar vb. silinmiyor. mesela doodle jump'ta rekorlarım bu sayede silinmedi. ama guitar hero'da oynuyordum. onun aynı versiyonunu nerden bulabilirim. ovi store'ada baktım. hepsi ücretli. :D ayrıca o javayı kurmayıncada oyunları üzerine kurunca açılıyor ama dediğim gibi guitar heronun kurulum dosyası bende yok. onun ayınısını nerden bulabilirim? yardım ederseniz sevinirim. bu arada doodle jump'ı tekrar kurdum ve rekorumu 205000 küsür yaptım. :D İyi günler...

Güle güle oyna

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle oyna

teşekkürler. :aha: deneyeceğim.
bendeki guitar rock tour. onu bulabilir misin acaba? sürüm:1.00(2) yazıyor. bulursan sevinirim.
ben buldum bu sefer. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...ia-5800-xpressmusic-n97-java-oyun-197978.html forumda biraz araştırma yapınca bulunuyormuş. career bile aynı kaldı. :D ama güncellemeden sonra bu oyunlar neden açılmadı hâlâ anlayamıyorum. acaba benim gibi olan var mı? yoksa sorun benim telefonumda mı? biri bir şey söylesede bende ona göre telefonu servise götürsem.

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım telefonu servise falan getirme sorun genel sorun

imamhatipliy

imamhatipliy

Üye
yha adam gibi link verin viirüs doldu benim tel...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt