ufacık bir soru------>>>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakl

Üye
    Konu Sahibi
ufacık bir soru------>>>
ya şmdi ben telefonum 5530.ben öyle bir ekran koruyucusu istyrmki.mesela atıyorum.ilk arama tuşuna sonra arama kapatma tuşuna basıcam snrada diyelimki menü tuşuna basıcam ve telefonun ekranı açılacak.biraz araştırdımda.sizce böyle bir program varmı yapılabilirmi?çnkü bu şeyi bir telefonda gördüm.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
bulursan haber veR. :))

SilentOne

SilentOne

Üye
adam utanmasa telefon yemek yapsın diecek beyler dağılın :d

Arisklaus

Arisklaus

Üye
aga bir dk ben biliom tam aradığın şeyi.bulup yazacam

sakl

Üye
    Konu Sahibi
aslında iyi fikir haa:D:D neden yemek yapmıyo bu melet:D:Dabicim brak alayı.böyle bişi gerek bna.okulda çok lazım oluyo hakikaten.biraz düşün hakvericeksin

----------Eklendi @ 14:50:56 ---------- Yazıldı @ 14:48:54 ----------

by_gablin cevabın için gerçkten çok teşşekkür ederim eline sağlık.ama ben o programı çoktan bulmuştum.ve bu program istediğimi yapmıyo.yani ben arama açma ,arama kapama tuşlarına bastığım sırada telin ekranı kapkaranlık olmalı.umarım derdimi anlatabilmişimdir.

SilentOne

SilentOne

Üye
babacım ole program ancak s^3 de olur :D

sakl

Üye
    Konu Sahibi
s^3 benim melette çalışırmı?(n5530):D

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım smart settings ile tuş kilidi açma tuşlarını değiştirebilirsin

sakl

Üye
    Konu Sahibi
abicim eline koluna sağlık tam istediğim program:D:D ama benm küçük bir sorunum var.diyelimki benm tel tuş kilidinde sonra ardından yanlışkla bir tuşa basınca bir uyarı mesjı geliyo "tuş kilidi" fln diye.bu uyarının görülmesini nasıl engelleyebelirim?

sakl

Üye
    Konu Sahibi
ya cevap veren yokmu.bu sorum içinde tekrar konu açıp formu kirletmek istemiyorum

----------Eklendi @ 09:53:06 ---------- Yazıldı @ 09:51:51 ----------

ben şu "ekran ve tuşlar kilitli" uyarsını kaldırmak istyrm

SilentOne

SilentOne

Üye
ozmn gidip cfw yapıcan kendine kardeşim

zatenosman

Üye

sakl

Üye
    Konu Sahibi
telfonumda öle bir program olmalıkii;
-önceliklle bir kere yemek yapmalı:d::d:
-içinden çıkan bir kol sırtımı kaşımalı
-öle olmalıki kamerası dışarı baktığnda röntegen ışınıyla millete bakabilmeliyim(evet bu biraz sapıkca olsada olsun :d:)
-öle olmalıki gerektiğinde biber spreyi veya kelebek bıçağa dönüşmeli
-öle olmalıki odamı toplayabilmeli
-öle olmalıki düşüncemi okuyup benim parmklrımı yormadan mesaj yazıp atabilmeli
-öle olmalıki duşa girdğimde sırtımı keseleyebilmeli
-öle olmalıki ekranından çıkan bir hologramda bir kız bna striptiz yapabilmeli(böle birşey olsa ne manyak olurdu haa:ehe)
-öle olmaliki snavda kopya çekerken soruların cevaplarını bana vermeli
-öle olmalıki bir kızı keserken beni hiç uğrştırmayıp o kızın numarısını alabilmeli
-öle olmalıki telfonu arabaya koyduğmda snki arabada ses sistmyle döşenmiş gibi müzik çalabilmeli
-öle olmalıki benim yerime öss snavını kazanabilmeli(ahh ahhh keşke böle bi program olsa)
-öle olmalıki içinden çıkan bir dedktörle etraftki 1km çapındaki bütün kızların yerini, tipini ve az önce dedğim gibi telfn numarısını söyleyeblmeli:d::d:(dipnot: böle yazıyormda ben abazınn biri değilim)
-öle olmalıki köpeğimi dışarı çıkarıp gezdirebilmeli(bu arada köpek sahibi flnda değilim:d:)
-öle olmalıki bana masaj yapabilmeli(valla böle bişi çok iyi olurdu ders çalışmktan boyun fln kalmdı yaa)
-öle olmaliki telfon böle açılıp katlanıp harley bir motosiklt olabilmeli:yuru:d:
-öle olmalıki içinden çıkan bir gözlükle beni galatsry fenerbahçe derbisnin tam içindeymiş gibi izletebilmeli
-öle olmalıki.....

bunları yapabilen bir program varmı?
teli resmen cyborg gibi robot ettik haa:d::d:
alemsinz ha:D:D ya sorduğm ufacık bir soruydu.varsa vardır yoksa yoktur.bu kadar basit.:kop:

----------Eklendi @ 19:52:19 ---------- Yazıldı @ 19:51:12 ----------

hakikaten ufack bir soru oldu:D:D

giray38

giray38

Üye
telfonumda öle bir program olmalıkii;
-önceliklle bir kere yemek yapmalı:d::d:
-içinden çıkan bir kol sırtımı kaşımalı
-öle olmalıki kamerası dışarı baktığnda röntegen ışınıyla millete bakabilmeliyim(evet bu biraz sapıkca olsada olsun :d:)
-öle olmalıki gerektiğinde biber spreyi veya kelebek bıçağa dönüşmeli
-öle olmalıki odamı toplayabilmeli
-öle olmalıki düşüncemi okuyup benim parmklrımı yormadan mesaj yazıp atabilmeli
-öle olmalıki duşa girdğimde sırtımı keseleyebilmeli
-öle olmalıki ekranından çıkan bir hologramda bir kız bna striptiz yapabilmeli(böle birşey olsa ne manyak olurdu haa:ehe)
-öle olmaliki snavda kopya çekerken soruların cevaplarını bana vermeli
-öle olmalıki bir kızı keserken beni hiç uğrştırmayıp o kızın numarısını alabilmeli
-öle olmalıki telfonu arabaya koyduğmda snki arabada ses sistmyle döşenmiş gibi müzik çalabilmeli
-öle olmalıki benim yerime öss snavını kazanabilmeli(ahh ahhh keşke böle bi program olsa)
-öle olmalıki içinden çıkan bir dedktörle etraftki 1km çapındaki bütün kızların yerini, tipini ve az önce dedğim gibi telfn numarısını söyleyeblmeli:d::d:(dipnot: böle yazıyormda ben abazınn biri değilim)
-öle olmalıki köpeğimi dışarı çıkarıp gezdirebilmeli(bu arada köpek sahibi flnda değilim:d:)
-öle olmalıki bana masaj yapabilmeli(valla böle bişi çok iyi olurdu ders çalışmktan boyun fln kalmdı yaa)
-öle olmaliki telfon böle açılıp katlanıp harley bir motosiklt olabilmeli:yuru:d:
-öle olmalıki içinden çıkan bir gözlükle beni galatsry fenerbahçe derbisnin tam içindeymiş gibi izletebilmeli
-öle olmalıki.....

bunları yapabilen bir program varmı?
teli resmen cyborg gibi robot ettik haa:d::d:
alemsinz ha:D:D ya sorduğm ufacık bir soruydu.varsa vardır yoksa yoktur.bu kadar basit.:kop:

----------Eklendi @ 19:52:19 ---------- Yazıldı @ 19:51:12 ----------

hakikaten ufack bir soru oldu:D:D
AbazaPhone :ehe:ehe

sakl

Üye
    Konu Sahibi
:D:D:D mükmmel isim bencede.cayborg yerine "abaza phone":ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt