Wave II de iphone oyunları ! Balık tutma vs vs ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
Wave II de iphone oyunları ! Balık tutma vs vs ..
arkadaslar gecen gun gordum iphone da balık tutma tarzı oyunlar war bi tane kedi war ona bseler soyluosun kaydedio kendi sesiyle oda sonra soyluo bu 2 uygulamayı bulabilirmiyiz wave II icin yada buna benzer guzel iphone tarzı oynanabilcek eglenceli oyunlar programlar warmıdır ?

eaagent

eaagent

Üye
eğlenceli oyun birsürü samsung appse gr HD oyunlar var birsürü ayrıca İphone tarzı oyun arıorsan Fruit Ninja ,Reckless Racing, Plants vs Zombies öneririm :)

klambery

Üye
    Konu Sahibi
eğlenceli oyun birsürü samsung appse gr HD oyunlar var birsürü ayrıca İphone tarzı oyun arıorsan Fruit Ninja ,Reckless Racing, Plants vs Zombies öneririm :)

o hd oyunların alayı war spoof seklnde onlar kolay iş bana ozellkle balk tutma kus wurma tarzı uqrastırıcı oyun lazm ozellkle balk tutma :D

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
sanırım balık tutuma vardı vdideo da görmüştüm en iyi oyunmu ne seçilmişti online oynanıyordu heralde

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
bedava ıphone oyunları; Polis telsizi, fruit ninja, a.v.a gun, finger print, night version, angry birds, Cannon challenge, isniper 3d, zombie farm, Tap tap revenge 3, cube, Adranaline pool lite, touch hockey fs5, scoops, zippo, iSlots bu kadar arkadaşlar başka isterseniz yazarım :oke: (fruit ninja hd bende var en sevdiğim oyundur birde a.v.a gun)

----------Eklendi @ 02:06:11 ---------- Yazıldı @ 02:04:43 ----------

burdanda oyun indirebilirsiniz arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: 28isyankar28
eaagent

eaagent

Üye
arkadaş wave için Iphonedada blunan oyunları istemişti kardeş :D

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
ben yinede bildirmek istedim iphone kullanan arkadaşlar için. Bir araştırıyım yinede

----------Eklendi @ 02:20:45 ---------- Yazıldı @ 02:18:15 ----------

Parmak izi tanıma oyunu vardı 2 telefon içinde ona bir bakın arkadaşlar bide birra diye bir oyun vardı

klambery

Üye
    Konu Sahibi
o paylastıgın oyunlar tarzı wave II icin arıyorum iste :D

----------Eklendi @ 02:22:07 ---------- Yazıldı @ 02:21:44 ----------

hatta bu oyun we uygulama kıtlıgından dolayı pısman olcam nerdeyse wave II aldıgıma

ozangur

Üye
balık tutma oyunu hani olsa gerçi pişman olma başlıo badaya gelmeye oyunlar uygulamalar

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
ovi mağazaya uğra bir ara dostum
:oke:

klambery

Üye
    Konu Sahibi
konuyu saptrmayn yaws :D:D bu bira we parmak izi oyunundan haberi olan warmı ? yada benm aradıgım oyunlardan

ganster86

Üye
arkadas fishing kings ve talking tom dan bahsediyor.

klambery

Üye
    Konu Sahibi
ona benzer bseyler arıorum arkadaslar aynısı olamaz zaten :S

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
Arkadaşım seni üzmek istemiyorum ama maalesef şimdilik pişman olacağın bir telefon aldın iphone alsaydın çok eylenirdin ama samsunglar dayanıksız oluyor babamla test etmiştik bimeks ten wawe ve ıphone getirdi babam ikisini yere attık wawenin ön kabı çıktı iphonenin hoparlöründeki tel yırtıldı ilk telefonum samsung du benim yere düşürdüm ilk düşürüşümde kırıldı ben seni üzmek istemiyorum ama kötü bir telefona denk gelmiş olabilirsin :ah

----------Eklendi @ 21:48:13 ---------- Yazıldı @ 21:26:47 ----------

Kimin için çalışıosun çabuk söyle :box:hmmm
:D

kendim için :ehe

ares_53

ares_53

Üye
Arkadaşım seni üzmek istemiyorum ama maalesef şimdilik pişman olacağın bir telefon aldın iphone alsaydın çok eylenirdin ama samsunglar dayanıksız oluyor babamla test etmiştik bimeks ten wawe ve ıphone getirdi babam ikisini yere attık wawenin ön kabı çıktı iphonenin hoparlöründeki tel yırtıldı ilk telefonum samsung du benim yere düşürdüm ilk düşürüşümde kırıldı ben seni üzmek istemiyorum ama kötü bir telefona denk gelmiş olabilirsin :ah

para bol herhalde kardeş? :D bu ne rahatlık böyle yeni iphone i wave i yere atmalar kırmalar falan :ehe ya keseniz bol yada bol keseden sallıyorsun..? :hmmm:ehe

soserious

Üye

----------Eklendi @ 21:48:13 ---------- Yazıldı @ 21:26:47 ----------

kendim için :ehe

Hadi ya benim tel 1,5-2metrelk yerden dustu nerdeyse hiç bir hasar olusmadı.O nasıl oldu tam gucunuzle yeremı vurdunuz 1000tlelık telefonu :)

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
para bol herhalde kardeş? :D bu ne rahatlık böyle yeni iphone i wave i yere atmalar kırmalar falan :ehe ya keseniz bol yada bol keseden sallıyorsun..? :hmmm:ehe

para mutluluk değildir kardeş bizde varda ne yapıyoz? :yuru

----------Eklendi @ 23:07:56 ---------- Yazıldı @ 23:07:20 ----------

düşüş tarafına bağlı
ben camın üzerine attım yere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt