internet paketiyle ovi store'a girmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
internet paketiyle ovi store'a girmek
arkadaşlar c7 kullanıcısıyım. Geçenlerde telefonuma ilk kez internet paketi aldım(avea 1gb). İnternette rahatça gezinebiliyorum bir sıkıntım yok ama ovi store ve bazı birkaç uygulamaya erişemiyorum.. Wifi kullandığım zamanlar giriyor ama paketle bağlanamıyorum.. Bunun dışında telefon güncelleştirmesinide sadece wifi ile alabiliyorum.. Avea wap gprs'ten bağlanıyorum.. Acaba yanlış bende mi bunu öğrenmek istemiştim.

pRime.

pRime.

Üye
Avea internetten bağlanmayı dene dostum.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Wap'tan Zaten Girmen İmkansız. Normal Avea İnternet'le Girebilirsin. Ama Ayarlarını Telefona İndirmen Gerek. Yani Wap'la Web Aynı Şey Olmadıkları İçin Wap Servisinden Web'e Bağlanamazsın.

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
anladım.. Sorun şu ki ben avea interneti sildim, çünkü ben istemesem bile avea internete girip kontorlerimi dusuruyordu.. Bunu nasıl engelleyebilirim?

blackbird48

blackbird48

Üye
wodafone bu konuda kral 9 tl sınırsız internet süper kullanıyorum ve şiddetle tavsıe ederim

pRime.

pRime.

Üye

muratcan1905

Üye
wodafone bu konuda kral 9 tl sınırsız internet süper kullanıyorum ve şiddetle tavsıe ederim

katılıyorum bende bu paketi kullanıyorum hatta özel bir fırsat verdi ve 9 tl ye 2 aylık sınırsız internet aldım ovi store da bağlanıyor normal int. de bağlanıyor hiç bir sorun yok tavsiye ederim

Starsley

Bende vodafon'cuyum. :D İndir babam indir. Sınırsız. 1 ayda 4gb yaptım. :D

Starsley

Ben anlamadım nasıl oldu. :D Sürekli film indiriyorum. :D

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
vodafoneda internet acayip düşüyor.. 100 mb sonrasında 96 kbpsye düşüyor hız..buda bana gelmez avea 7.2 mbpsyi 1gb boyunca sağlıyor.. Yani daha geçen 200 mb dosya indirdim 5 dk sürmedi.. Vosafonela bu dosyanın indirilmesi tam bir işkence olacaktı.. Vodafone sınırsız olabilir ama düşük hızda internet sağlıyor..

Starsley

Oda doğru :D

klancibelgutay

Üye
dostum ben tukcell kullanıorm 250 mb 14 lira bıraz pahalı ama forza turkcell , neyse aynı dert bendede vardı kendımce cözdum , bn n8 kullanıcısıyım.bağlantı kısmından ayarlara gır ordan hedefler daha sonra wap servıslerınde turkcell ınternet var onu baska hedefe kopyala de ve internet kısmına kopyala yanı varsayılan ona kopyala,daha sonra oluo ama sureklı baglı kalıo sarj ve kota yıyo, ısın bıtınce kopyaladıgını sil , her seferınde tekrar uygula yapıorm ben,bılmem ısıne yararmı

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Avea interneti silmen çok yanlış olmuş çünkü bende de Turkcell internete zırt pırt bağlanıyordu. Bende şifre koydum kendisi girmek isteyince şifre soruyor bende iptal diyorum bağlanmıyor :))) böyle yapmanı tavsiyd ederim.

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
beyler vodafonda belli limitten sonra hız düşüyor dedıler bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım bende gececek gıbıyımde vodafone.

devil____boy

Üye
az önce aveadan aylık 1gb 9tl ye aldım yeterli oluyor mu sıkıntı yaşayan var mı ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
hacılar sizin 9 tl dediğiniz 7.99 tl değil mi yav :d: yoksa vodafone bana kıyak mı geçiyor :d:

Rap3g

Üye
bende vodafone kullanıyorum gayet memnunum 7.99 a sınırsız internet cukka cukka :)

muratcan1905

Üye
hacılar sizin 9 tl dediğiniz 7.99 tl değil mi yav :d: yoksa vodafone bana kıyak mı geçiyor :d:
şimdi bende baktımda evet 8 tl imiş :)

beyler vodafonda belli limitten sonra hız düşüyor dedıler bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım bende gececek gıbıyımde vodafone.

100 mb den sonra hız düşüyor ancak benim hiç bir şikayetim olmadı sonuçta hangi operatör 8 liraya sınırsız veriyor ki
özel bir kampanyası vardı bir ara 2 ayı 8 tl idi o sırada aldım ve hala kullanıyorum gerçekten çok güzel hızlıykende yavaşkende 8 9 sekme açıyorum hiç bir sorunda olmuyor telefon için gayet yeterli bir hıza ulaşıyor. ben bu internetle program bile indirdiğimi hatırlıyorum :)

pRime.

pRime.

Üye
Unutmadan söyleyeyim. Arkadaşım vodafone sınırsız kullanıyor ve gayet memnun. 300küsür mb oldu hala hızı düşmedi. ya da bize öyle geliyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt