Film format ve dil sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratcan1905

Üye
    Konu Sahibi
Film format ve dil sorunu
arkadaşlar n8 kullanıyorum telefon kısmında da yazdığı gibi film boyutu büyük bu yüzden deneyemiyorum mkv formatını destekliyor mu n8 ?
bir diğer sorun ise film dual ve tek bir dosya var oda mkv uzantılı yani film sağ tıklayıp dillerden TR seçerseniz film TR ing seçerseniz film İngilizce oluyor. Ancak n8 de sanırım bunu yapamayız değil mi ve ya ben mi yanlış biliyorum yapabiliyor muyuz ?
yapamıyorsak bu filmi nasıl Telefonun TR olarak görmesini sağlayabilirim ?

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce biraz nette araştıma yap kesin cewapı vardır

muratcan1905

Üye
    Konu Sahibi
dili yapmayı buldum ancak bu seferde telefon mkv yi oynatmıyor arkadaşlar daha önce hiç mkv oynatanınız oldu mu
bu film 720 p bu arada 1080 değil o konuda sorun yok aynı zamanda iki tane 4 gb lık parçaya böldüm 4 gb sorunu çıkmasın diye ama yinede açmıyor

Sorun Çözülmüştür ...

accman

accman

Üye
Mkv oynatıyor. Dili ve oynatma sorununu nasıl çözdüğünü de anlatırsan makbule geçer. Bulunsun forumda :)

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
Rich4arD

Rich4arD

Üye
Mkv oynatıyor. Dili ve oynatma sorununu nasıl çözdüğünü de anlatırsan makbule geçer. Bulunsun forumda :)
Katılıyorum..
Genel olarak baktığımda cevabı aranan soruları soran ve onu çözen kişiler nasıl çözdüğünü nasıl hallettiğini anlatmıyor nedense? :hmmm

emreartuc

emreartuc

Üye
harbi ya nasıl çözdün aga sen antıver de bizde nsaiplenelim =)

muratcan1905

Üye
    Konu Sahibi
Anlatacağım arkadaşlar anlatımı düzenliyorum merak etmeyin akşama hazır olur

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
4gbden yukarı video oynatamazsın ve filmin dilini n8in video oynatıcısı üzerinden değiştiremezsin... birinci ses hangisiyse o çalar.. total video converter ile istediğin sesi başa alabilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt