1000tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
1000tl
arkadaşlar 1000 tl bütçem war ve telefon almak istoyrum aslında iki model arasında kararsız kaldım bi de size sorayım dedim gtc desire ve samsung galaxy s hangini önerrsiniz??

Sandrake

Sandrake

Üye
:hmmm Htc Desire yi al bence :evet:

ssercan

Üye
Ben sana biraz bekle Galaxs 2 al derim.Ama ikisi arasında kaldıysan da GalaxyS öneririm.Çünkü htc pek telefon gibi durmuyor galxy s karizma ince bir telefon.

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
galaxy 2 bütçemi aşar 1600 tl gibi bi fiyat diyolar . yanlız yanlışın olmasın samsung mu ince karizma bi telefon htc daha şık duruyo ama eksileri var tabi onunda samsung unda bu desire in pil ömrünü uzatma gibi bi şansımız var mı yada androiltelefonlari.com diye bi site var nasıl güvenilri mi orda telefona bi kaç özellik yükelebiliyosun pil ömrünü uzatma gibi sizce işe yarar mı ?

ssercan

Üye
Pil ömrü uzatma işi tamamen palavradır.Telefonun belirli özelliklerini kısarak şarjı uzun tutabilirsin o kadar.İnternetten alışveriş yapacaksan hepsiburadan,sahibinden,gold,teknolojix,vatancomputer dışında yapmamanı öneririm.

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
desire kullanan var mı ortalama ne kadar gider bazıları 2-3 gün diyo bazıları gün içinde bitiyo diyo eğer gün içinde bitiyosa bayağa bi uygulama kısman gerek

silver021

silver021

Üye
ya arkadasim desireda 1ghz işlemci hizi var ve çok fazla enerji kullanior. benimde waveimde 1500 lük batarya var çok kasinca 5 6 saattede bitirebiliorum. bu zor bisey deil. genel itibariyle yeni nesil telefonlarin geneli böyle. özellik arttikça harcanan toplam enerjide hizla bitiveriyor. 4000 lik batarya kullanmamiz icap edicek yakinda. :d desireda sarj sikintisini kafana takmazsan alinabilicek en güzel cep telefonlarindan birisidir kendileri :d ve sana memnun kalma garantisinide verebilirim ben kullandim süper bir cihaz. :)

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
yani benim desire almam için bi engel bu şarjdı ve güneş ışınında tel gözükmüyomuş şarj o kadar sorun değilse o da o kadar büyük bi problem değil desire alıcam o zaman.

silver021

silver021

Üye
Desire diorum ben kesinlikle. yani piyasada parasinin tam karsiligini veren cihaz bulmak cok zor. bende piyasayi epey bi yokladim ancak desire her açidan üstün ve güzel bir cihaz.

61semih

61semih

Üye
bende htc kullanıcısıym cokta memnunum telefonumdan ama galaxy s al bence :oke: şarj sorununu 3g yı wifi yı kapayarak baya bı uzatabılırsın wifi zaten kapalı oluyor kullanmadıgın surece ama 3g yı kullanmıyorum dıyorsan kesınlkle kapatın bataryada 1 gun daha uzun gıdıyor.:evet:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bende htc kullanıcısıym cokta memnunum telefonumdan ama galaxy s al bence :oke: şarj sorununu 3g yı wifi yı kapayarak baya bı uzatabılırsın wifi zaten kapalı oluyor kullanmadıgın surece ama 3g yı kullanmıyorum dıyorsan kesınlkle kapatın bataryada 1 gun daha uzun gıdıyor.:evet:

memnunsan neden galaxy s al diyorsun?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bence de ikisi de başarılı. Ama galaxy benim de hoşuma gitti.

kömürkenti

kömürkenti

Üye
desirw hd de olabilir ama illa bu ikisi arasındaysa galaxy s

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
3g tam olara nedir ?şebekenin daha iyi çkmesi için geliştirlmiş bişey midir ? ve neye göre galaxy s

silver021

silver021

Üye
3g yle baglanti hizini 10.2 mbps hiza cikartabilirsinki suan icin kullandigimiz operatörlerin hizi icler acisi :d ben 2mbps yi zor görüyorum aveada. herneyse galaxy s in superamoledini incelemeni tavsiye ederim. superamoled ekranlarda gelinen son nokta. suanda kullandigim samsung wave dede var ve sana şöyle diyebilirim mükemmel bir görüntü veriyor. herneysr htc desiredada normal amoled kullanilmis. amoledde iyi görüntü vermesine karşin ekranin arasina touch panel sensör yerlestirilmis buda yansiyan işigin kirilmasina sebebiyet veriliyor. galaxy s overclock la 1.6 ghz a ulasabilmis ve cep telefonu islemci rekorunu elinde bulunduruyor tabi yeni cikan galaxy s 2 overclockta ne kadar yükselebilir bunuda bilemioruz suan icin. htc desire galaxy s e göre ucuz. galaxy s in sifiri suan icin 1250 tl de. htc desire ise 1100 eger aradaki 150 tlyi verebilicek gücün varsa elbetteki galaxy s. :)

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
desirw hd de olabilir ama illa bu ikisi arasındaysa galaxy s
desire hd bütçemi aşıyo ya yoksa onu alırdım ama . galaxy s bana kibar gelmiyo ya htc nin dış görünüşü daha güzel sanki

----------Eklendi @ 18:15:13 ---------- Yazıldı @ 18:13:17 ----------

3g yle baglanti hizini 10.2 mbps hiza cikartabilirsinki suan icin kullandigimiz operatörlerin hizi icler acisi :d ben 2mbps yi zor görüyorum aveada. herneyse galaxy s in superamoledini incelemeni tavsiye ederim. superamoled ekranlarda gelinen son nokta. suanda kullandigim samsung wave dede var ve sana şöyle diyebilirim mükemmel bir görüntü veriyor. herneysr htc desiredada normal amoled kullanilmis. amoledde iyi görüntü vermesine karşin ekranin arasina touch panel sensör yerlestirilmis buda yansiyan işigin kirilmasina sebebiyet veriliyor. galaxy s overclock la 1.6 ghz a ulasabilmis ve cep telefonu islemci rekorunu elinde bulunduruyor tabi yeni cikan galaxy s 2 overclockta ne kadar yükselebilir bunuda bilemioruz suan icin. htc desire galaxy s e göre ucuz. galaxy s in sifiri suan icin 1250 tl de. htc desire ise 1100 eger aradaki 150 tlyi verebilicek gücün varsa elbetteki galaxy s. :)

150 tl çıkamam ya samsunn galaxy sn in en kötü yanı kamerasında flash olmaması onun dışında güzel bi de samsung da uygulama desire kadar iyimidir?

silver021

silver021

Üye
Evet flash eksik :/ orda haklisin flash genel itibariyle önem arzediyor.. yo ikiside anroid sistem zaten galaxy s te ek olarak samsung appstende yükleme yapilabiliyor onun disinda htcye çikan uygulama galaxy s ede cikior ve uygulamalardan alinan performans epey bir yüksek. takilma donma gibi sorunlarin yasanmadigi bir isletim sistemi ve donanimlari var. ikiside güzel yanliz flash icin htc desire dusunulebilir. ben her ikisinide kullandim htc desire cok hosuma gitmisti. ama sen genede teşhir ürünlerini bul ve ikisinide karsilastir. superamoled ekran belki gözünü alabilir :)

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Htc desire al yani ikisinide alsan memnun kalırsın fakat galaxy s alcaksan galaxy s2 yi bekle derim bu durumda desire:oke::oke:

silver021

silver021

Üye
maxci adam 1000 tl demis sen galaxy s 2 demissin. galaxy s 2 gelirse en ucuz 1600 den girer piyasaya. bence paranin tam karsiligi olan htc desireini al kafaya takma menun kalirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...