guc tasarruf modu

Sponsorlu Bağlantılar

emre2574

emre2574

Üye
    Konu Sahibi
guc tasarruf modu
benım c7 de guc tasarruf modunda ekran tıtresımı bazen var bazen yok ekran tıtresımı ıse yarıyor.guc tasaruf modu ayarlarına nerden erısebılırım.yada guc tasarufunda nasıl her zaman ekran tıtresımı olmasını saglayabılırım:nono::allalla:

Uruloki

Uruloki

Üye
güç tasarrufu moduna müdahale edemezsin onun herşeyi otomatik

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
belkide kalan güce bağlıdır anladın ??

emre2574

emre2574

Üye
    Konu Sahibi
bazen ekrana tıtresım gelıyor bazen gelmıyor guc tasarruf modunda :allalla:pekı sureklı tıtresımlı yapmanın yolu yokmu hıcc

----------Eklendi @ 20:17:10 ---------- Yazıldı @ 20:16:00 ----------

belkide kalan güce bağlıdır anladın ??
ben her zaman gcu tasarufunda tutuyorum gucle alakasını gormedım :D oyun cok oynadıgım ıcın sarj yetısmıyor hep tasarufta kazanc hıc yok :D

accman

accman

Üye
abi bak bende şöyle bi olay var telefonda bi oyun var onu oynayıp çıktığımda telefon titreme özelliğini kaybediyor tekrar o kulandığın tercihi(sessiz,genel,toplantı vs) veya titreşim olan başka bi tercihi seçince tekrar geliyor titreme özelliği..böyle ilginç bi sorun :D
belki öyle bişeydir sende de..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ekranda herhangi işe yarar bir butona basmadığınızda ekran titremez, fonksiyonu olan bir alana dokunduğunuzda titrer :oke:

emre2574

emre2574

Üye
    Konu Sahibi
abi bak bende şöyle bi olay var telefonda bi oyun var onu oynayıp çıktığımda telefon titreme özelliğini kaybediyor tekrar o kulandığın tercihi(sessiz,genel,toplantı vs) veya titreşim olan başka bi tercihi seçince tekrar geliyor titreme özelliği..böyle ilginç bi sorun :D
belki öyle bişeydir sende de..
buna benzer bısı dedıgın gıbı bazen tıtreme var bazen yok

----------Eklendi @ 22:14:00 ---------- Yazıldı @ 22:12:39 ----------

ekranda herhangi işe yarar bir butona basmadığınızda ekran titremez, fonksiyonu olan bir alana dokunduğunuzda titrer :oke:
bızde zaten fonsıyonu olan bır yere basıyoruz.nereye bascaz c7veya n8ın ekranın cogu yerı kullanılıyor.kullanmadıgın yere tıtresım gelmeyecegını bızde bılıyoruz

Üst Alt