İlginç Teknolojik Aletler

Sponsorlu Bağlantılar

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
İlginç Teknolojik Aletler
iPower SX

iPower SX ile her yerde taşınabilir cihazlarınızı şarj edebilmeniz mümkün. Yeter ki gökyüzünde parlayan bir güneş olsun. Cihazın kapasitesi ise 2200mAh.

Müzikli kara tahta

Unutkanlar için odalarında bir tane yazı yazılabilir tahta olması büyük avantajdır. Bu kara tahta aynı zamanda 2 dev hoparlörlü bir iPod dock ise çok daha kullanışlı oluyor tabi. Başarılı bir tasarım.

Muzlar ezilmesin

Yanınızda yiyeceğinizi taşırken en büyük sorunlardan bir tanesi dökülmesi ezilmesi gibi sorunlardır. Ancak akıllıca tasarlanmış olan bu muz taşıyıcısı ile artık rahatlıkla çantanızda muz taşıyabilirsiniz.

Aynalı HUB

Masanızın üstünde ayna ve hub için ayrı ayrı yer ayırmaya gerek kalmadı. Tek sorunu üzerindeki 4 USB girişinin 1.1 olması.

Sony'nin yeni minik Walkman'leri

Sony'nin yeni serisi W adı altında tasarlanan bu cihaz 2 gb hafızası ve 12 saatlik çalma süresi ile boyundan büyük özelliklere sahip diyebilirim.

Su geçirmeyen mouse

Nasıl bir mantık ile üretildiğini pek anlayamadığım bu 5 butonlu mouse suya karşı tamamen dayanıklı. Sulu ortamlarda çalışanların işine yarar diyebilmek isterdim ancak genellikle bilgisayarlar böyle ortamlarda bozulacağı için bu USB mouse ilginç bir ürün olarak akıllarda kalmakla yetiniyor.

Dekoratif şarj masası

Artık günümüzün vazgeçilmezlerinden olan taşınabilir cihazları şarj etmek için odanın ortasında bir yığın kablo yerine bu duvara sabitlenen masa ile şık ve kolay bir şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Araba için lava lamp

80'lerin en önemli buluşlarından birisi olan lava lamp artık odalara farklı bir hava katmayı geçip arabalarımıza da konuk oluyor. Fakat yolda giderken devrilmemesini nasıl sağlarsınız onu bilemiyorum.

Kalem şeklinde termometre

Daha çok doktorların dikkatini çekeceğini tahmin ettiğim bu termometre kalem şeklinde olması ile rahatlıkla taşınabiliyor ve masa üzerinde dururken dikkat çekmiyor.

Minik hesap makinası

Teknoloji ile küçülmeye devam eden hesap makinaları en sonunda bir kredi kartı boyutuna kadar indi. Bunun yanı sıra güneş enerjisi ile çalışıyor olması da başka bir artısı.

Kayak simülatörü

Eğer kayak yapmaya meraklıysanız 80 kilometre hızla giderken bir dağdan yuvarlanma riskini almak yerine bu simülatör ile evinizde biraz pratik yapmanız ve eğlenmeniz mümkün.

Kağıt kullanmayan faks

Nihayet Panasonic'in aklına gelen bu fikir ile artık gerekli gereksiz her faks için kağıt harcanmak zorunda kalınmayacak. Bilgisayardan istediğiniz dökümanı yollayabileceğiniz ve bunu PDF benzeri bir şekilde ekranda görebildiğiniz bu faksı alan kişi de önce ekranda görebilecek ya da bilgisayarına gönderebilecek ve tabi ki eğer çok gerekli ise yazdırabilecek

Alıntıdır....

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, One907 ve Samsun55''

Odysseus

Odysseus

Üye
Kağıt kullanmayan faks :hmmm

Konu için teşekkürler.

dragoonbjk

Üye
ben aradıklarımı bulamadım ama???:)

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
Cok sacmaymıs bunlardA:D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye

:ehe

Adilx05

Adilx05

Üye
KAğıt kullanmayan faks Ne ya Faks Açılımını tamamlamaz ki???:hmmm

mazlum1790

mazlum1790

Üye
muz taşıma işi çok çok çok saçma

şeytanımm

Üye
dgru hakszlık karşısında eğilmeyin o zmn kndinizi güçssüz ve azisiz hisedersinizz....

Samsun55''

Samsun55''

Üye
tuhaf :hmmm

Necmati

Necmati

Üye

bu aletin şekli gözümü korkuttu :ehe

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
:naughty:

krasss

Üye
çok igrençti bu ben bunlardan birini hocaya söylesem sınıfta bıt-rakır aaa biraz teknolojiyi düşünün

mangdaşire

mangdaşire

Üye
herşeyi anladımda muz taşıyıcısının şekli başka birşeyi andırıyor:D:ehe

rstsn

rstsn

Üye
hesap makinesi iyiymiş :)

buketcik

buketcik

Üye
hepsi çok güzeller ama en güzeli bu