çin malı blackberyy bold 9700

Sponsorlu Bağlantılar

icsoz

Üye
    Konu Sahibi
çin malı blackberyy bold 9700
forumu biraz inceledim ama aklımdaki sorulara cevap bulamadım
bundan önce 6600 kullanıyodum ve her istediğim programı bulabiliyodum telefonuma şu anda ise d900i var elimde sadece alo demeye yarıyo kendileri:) her neyse benim sorum bb bold 9700 ile ilgili
şu aralar bende bu çin çakması telefonlara sardım ve 9700 almaya karar kıldım sorularım
+bazı sitelerde telefonda GPS ve GPRS var diyo bunlar tam olarak nedir[askerlik nedeniyle teknolojiden biraz uzak kaldım :) ]
+navigasyona bağlanabilmem için ne yapmam gerekecek( ki aslında pek de önemli değil ama yinede insan olusun isityo )
+orjinal 9700 ile çakmasının menüsünde bi değişiklik varmı?
+çakma 9700e tema ve java oyunlar yükleyebiliyomuyuz (alacağım sitede yüklenebiliyo diyo ama d900i içinde aynısı yazıyodu hiç bi tema ve oyun bulamadım şimdiye kadar)
+ ve son olarak kullanan arkadaşlar memnunlarmı hani çift hatlı olması ve kolay bi klavyesi olması beni en çok kendine çeken taraflarından biri
bu sorularımı cevaplayabilirseniz al veya alma onu sen şu modeli al o daha ii diye gelen cevaplar sonrasında alacağım model kafamda şekillenecek ki o aldığım model hakkınaki düşüncelerimide burada sizlerle paylaşmak isterim şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim
ve emeğinize saygı duyduğumu belirteyim...

icsoz

Üye
    Konu Sahibi
75 kişi bu mesajı okumuş ama kimsenin bi fikri yok zannedersem

icsoz

Üye
    Konu Sahibi
205 kişide hala bi fikri olan yok zannedersem modöretörler buna dahilmi acaba
ben daha önce nokiaturk die bi sitede modluk yapmışsım ki bütün sorulara bi cevap bulmaya istenen programı istek sahibine ulaştırmaya çalışıyodum ama bu sitede böyle bişi yok galiba 2 haftadır bi soru cevaplanmadığına göre...
yinede bu kadar kişi bakmış demekki onlarında aynı sorunları var die düşünüyom hepinize tşk ettim..

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
çin malı telefonlarla ilgili konuları takip edin lutfen sorularınızı google ye zafın mesela gprs nedir
yada gps nedir gibi ..
hala cevap alamadıysanız alacagınız yere gidin ve inceleyin ne istediginize ve amacınızın ne olduguna karar verin önce ona göre telefonu satan kişiye sorun bilgi alın işleri bu çin malı telefon kullanmadıgımdan ve bu forumdaki çoğu bilgi sahibi arkadaşın sagıl acısından çin malı almadıgından sorunuz cevapsız kalmıs eger bu zamana kadar almadıysanız çin malı almamanızı tavisye ederim aldıysanızda geçmiş olsun bilgi istiyorsanız kaynağı telefonu alacağınız yerdir arkadaşımın birinde gormuştum uzerinde 32gb yazıyordu kameradada 12.8mp kullanın bakın kurcalayın öyle alın...
umarım yardımcı olabilmişimdir genç adam..

ezman

Üye
bberry 9700 menu olarak cok kucuk fark var ıslevlerı aynı ....
navıgasyon derken google maps var program olarak wireless ıle buna baglanabılıyorsun
teknık ozellıkler kamerası vga yanlızca gunduz guzel cekıyor kamerasında flas mevcut on ve arka kamera olmak uzere ıkı kameraya sahıp ...
program vs yuklemelerde java uygulamaları yuklenebılıyor ...orjınalınde yukleme ıslemlerı black berry mngr prog ıle yapılıyor fakat kacak olanı bagladıgımızda pogram ıle telefon baglantı kuramıyor hıc bosuna vakıt kaybetmeyın bunun ıcın ... netten herhangı java uygulamalarını ındırıp yukleyebılırsınız ...
tv radyo muzık calar vıdeo oynatıcı vıdeo kaydedıcı ozellıklere sahıptır ...
ı phoneden bılıyorsunuzdur telefonu sallayınca ekrandakı resım degısıyor bberry 9700 de de bu mevcut aynı zamanda gelen arama oldugunda salladıgınızda sessız konuma gecer muzık dınlerken salladıgınızda muzık degısır

icsoz

Üye
    Konu Sahibi
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

centurycop

Üye
Ben aldım mucize bekleme derim internete giriyor çift kamera cift sim kartgüzel kart takmasanda wifi ile baglantı imkanı java oyun destegi. 150 tl blackberybolt9700

anne1234

anne1234

Üye
wifi si var işte bazı java oyunlarını kaldırıyor sonra aynı blackberry gibi SİGNAL LİHGT ( sinyal seviyesine göre yanan ışık var ) yani diyebilrim ki az para normalın biraz altında bir telefon ben aldım 150 tl 'ye iyi bir cihaz ama 300 tlyi aşan bir para varsa insanın kesinlikle ORGİNAL bir telefon alması lazım ben çin malını övmüyorum ama az paraya alo ve biraz özellik olduğu icin cazip geliyor ...

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600

furkantimur

Üye
ya 9700 da eski çin malı telefonlardaki gibi telefona kayılı sms sesinimi kullanmak zorundayız..
yani istediğimiz bir mp3ü sms sesi olarak atayabiliyormuyuz?

hilalbirkan

Üye
Ben aldım mucize bekleme derim internete giriyor çift kamera cift sim kartgüzel kart takmasanda wifi ile baglantı imkanı java oyun destegi. 150 tl blackberybolt9700
ya rica etsem nerden aldıqına dair banada bilqi werırmısın tskler

fth11

fth11

Üye
arkadaşım almanı kesinlikle tavsiye ediyorum bende var.sakın çin malı güzel olmaz diyenlere inanma.arkadaşım telefoncu o önerdi.wifi olması çok çok büyük bi özellik zaten.
yapılabilen en güzel özellikler ;
1.bolt browser ile internetten her türlü videoyu izleyebiliyorum
2.bolt browser ile facebookta çevrimiçi arkadaşlarımı görebilip konuşabiliyorum
3.her türlü .jar program,oyun,uygulama yükleyebiliyorum
ama telefonu alırsan mutlaka ve mutlaka bolt browser yükle. eğer açılmazsa özelden ulaş anlatırım
kolay gelsi....

Dresvarpr

Üye
arkadaşım almanı kesinlikle tavsiye ediyorum bende var.sakın çin malı güzel olmaz diyenlere inanma.arkadaşım telefoncu o önerdi.wifi olması çok çok büyük bi özellik zaten.
yapılabilen en güzel özellikler ;
1.bolt browser ile internetten her türlü videoyu izleyebiliyorum
2.bolt browser ile facebookta çevrimiçi arkadaşlarımı görebilip konuşabiliyorum
3.her türlü .jar program,oyun,uygulama yükleyebiliyorum
ama telefonu alırsan mutlaka ve mutlaka bolt browser yükle. eğer açılmazsa özelden ulaş anlatırım
kolay gelsi....

bold browser programını internette bulamadım ben. acaba rica etsem nereden bulduğuna dair bilgi verir misin?
özelden veya buradan.

abasiye4423

Üye
Ben 125 e aldım bu telin sıfırını arkadaşlar :d

ankarali6600

ankarali6600

Üye
forumu biraz inceledim ama aklımdaki sorulara cevap bulamadım
bundan önce 6600 kullanıyodum ve her istediğim programı bulabiliyodum telefonuma şu anda ise d900i var elimde sadece alo demeye yarıyo kendileri:) her neyse benim sorum bb bold 9700 ile ilgili
şu aralar bende bu çin çakması telefonlara sardım ve 9700 almaya karar kıldım sorularım
+bazı sitelerde telefonda GPS ve GPRS var diyo bunlar tam olarak nedir[askerlik nedeniyle teknolojiden biraz uzak kaldım :) ]
+navigasyona bağlanabilmem için ne yapmam gerekecek( ki aslında pek de önemli değil ama yinede insan olusun isityo )
+orjinal 9700 ile çakmasının menüsünde bi değişiklik varmı?
+çakma 9700e tema ve java oyunlar yükleyebiliyomuyuz (alacağım sitede yüklenebiliyo diyo ama d900i içinde aynısı yazıyodu hiç bi tema ve oyun bulamadım şimdiye kadar)
+ ve son olarak kullanan arkadaşlar memnunlarmı hani çift hatlı olması ve kolay bi klavyesi olması beni en çok kendine çeken taraflarından biri
bu sorularımı cevaplayabilirseniz al veya alma onu sen şu modeli al o daha ii diye gelen cevaplar sonrasında alacağım model kafamda şekillenecek ki o aldığım model hakkınaki düşüncelerimide burada sizlerle paylaşmak isterim şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim
ve emeğinize saygı duyduğumu belirteyim...

İMAM 40 KİŞİYE DANIŞIRMIŞ YİNE KENDİ BİLDİĞİNİ OKURMUŞ. (h)

ömerkul

Üye
bak kardeşim oyun program vs. yüklemek içn her uzantıları dene jar.veya jad. olacaktr.. bende blackberry çakması bi telfn kullanıyorum hertürlü oyun program yükleblyrm. tema yüklenmiyo diye biliyorum çnkü orjinal blackberry değiller :(

defsirdeva

Üye
selamlar dostum.ben bu blackbery 9700(çin) için bolt browser ayarlarını yapamadım. önce netten pc ye indirdim bolt browseri.daha sonra telin hafıza kartına attım.sonra kur dedim telefona kurdum menüde değişen bişi yoktu.yani telin orjinalinde opera mini var. bolt cıkcak mı kurduktan sonra menüde???hiçbir değişiklik olmadı benim telde.anlatırsan sevinirim

BlackBerry_Lazz

BlackBerry_Lazz

Üye
çin mal ıblackberry bold çok kötü bende var çok birşey yapamıyosun internete wifi ile girebiliyorsun ama anca konuşmaya yarıyor söyliyeyim.ben sitesinden aldım ama ben tavsiye etmem . Çin Malı bb bold 9700de sms sesi değişmiyor sadece telefon müzikleri var . ilk aldığımda iyi geliyodu ama şimdi çok kötü olduğunu anladım . zaten çin malı telefon tavsiye etmem ama sadece görüntüsü(havası) olsun istiyorsan İyi Yani .

BlackBerry_Lazz

BlackBerry_Lazz

Üye
çin bb bold 9700e oyun yükleniyo (jar uzantılı). temada yükleyebilirsin. internet ayarı çok zor değil zatn ayarlara girin ağ ayarları deyin -sim1 ağ kurulumu -ağ seçimi -ağ seç -türkcell,avea vb.. -seçin hangi hatsanız -sonra menüdeki hizmetlere girin -internet hizmeti deyin - ayarlar deyin - profiller deyin - wifi kullanmak istiyorsanız wlan deyin telefondan internetse altındakini eçin şimdi en önemli yer iç ayarlarını nası yapıcağınızı anlatacağım -wlan'a girin - profili düzenle diyin -ana sayfa yazın - veri hesabı zaten kablosuz lan yazar - kullanıcı adınızı gprs yapın küçük harflerle - parolayı istediğiniz gibi yapın bitsin ama normal teleden internet istiyorsanız wlanın altındaki yazıya girin profili güzenle yapın - ana sayfaya yapın veri hesabını tıklayın veGPRS diyinorada en baştaki profile girin - kullanıcı adını yine gprs yapın şifreyi siz koyun şimdi veri hesabındakı en baştakini seçmiştikya bunu ayarlayıp sonra teleden inte girebilirsiniz onu ayarlamak için yine hizmetlere girip ayarlar yapın - veri hesabı diyin-GPRSye girin - en baştakini düzenle diyinhesap adını istediğiniz gibi koyun -Apnye küçük harfle internet diyin- kullanıcı adına yine küçük harfle gprs diyin - şifreyi siz koyun ve geri deyip kaydedin ve şimdi internete girebilirsiniz . İyi Günlerr :))

xŞPARTACUSx

Üye
Yazık size bune zavallılıktır o dinsiz komunistler türk yurdu DOĞU TURKISTAN DAKİ müslüman kardeşlerimizi şuan bile katlediyorlar toplam 36 milyon müslüman uygur türkü katletti o gavur ordusu camileri kapattılar bar ahır yaptılar dini kitap ibadet evde dahi yasaklandı kardeşlerimizin ırzına geçiyorlar ödlek abi gibi sustugumuz yetmezmis gibi o serefsizlerin mallarını alıyoruz silahlanıp vursunlar diye kardeslerimizi ÇİN MALINA HAYIR!:@

Üst Alt