Çin Malı Blackberry 9700 Bold Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aspirimtr

aspirimtr

Üye
    Konu Sahibi

Elimde bu telefondan var herşey çok güzel çok memnunum fakat bi ayarını yapamadım yardım ederseniz
Opera ile wifi üzerinden nete girebiliyorum ama en fazla 3 site sonra ise yetersiz bellek hatası alıyorum çerezleri temizliyince yeniden girebiliyorum bunu telefon hafızasından kaynaklanıyor sanıyorum bunu hafıza kartına yönlendirme şansım varsa nasıl yapılıyor

ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜRLER ..​

ugur2362

ugur2362

Üye
bolt diye bi tarayıcı var opera mini gibi genellikle öyle sorunları opera mini veriyor

ToxiC20

Üye
bende aynı sorunu alıyorum yardımcı olur musunuz arkadaşlar :(

ayone

Üye
aspirimtr bende de cin mali BB Bold 9700 var. Ayni sorunu ben de yasiyorum. Ayrica MS Outlook ile sinkronize edebilmek icin bir yazilim var mi?

oknrr

Üye
bb 9700 dokunmatık tusu bozulsa alternatıf olarak kullanabılecegımız tusları varmı klavyesınde yön tusları sadece dokunmatıkmı

ksaltik

Üye
Dostum ben soruna cevap vericektim ama bu sorunun cevabını ancak BLACKBERRY 9700 bold and Italic modeli için verebilirim......Çok basit sorunun cevabı hafıza yetersiz....Sen kendin cevabı vermişsin.....Burda çok yerde yazdım kendi kendini sor çalıştırıyor bu telefonlar..... Yani o özelliği bu özelliği hikaye......çöpe atın bir bardak soğuk su içip doğru bir marka alın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt