N8 kulaklıkta zil sesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayalet3687

Üye
    Konu Sahibi
N8 kulaklıkta zil sesi sorunu
arkadaşlar kulaklıkla müzik dinlerken telefon geldiğinde telefon zili hem kulaklıkta çalıyor hemde telefonun hoparlöründen veriliyor bunu nasıl sadece kulaklığa alabilirim ...

apobaba1234

apobaba1234

Üye
tercihlerde ayarı olabilir veya donanım ayarlarına bak

hayalet3687

Üye
    Konu Sahibi
valla hocam baktım yine fakat bişey bulamıyorum tam olarak nerde ne yapacağımı sölersen daha çok makbule geçer

cancan5000

Üye
ayar yok onu ayarlıyamıyosun...bende müzdaripim..

SilentOne

SilentOne

Üye
aynı sorun 5800 dada canınızı sıkmayın

AYNA

AYNA

Üye
hatta aynı sorun sonyericsson satiodada var.kulaklığı takınca tuş seslerini çağrı sesini dışarıya veriyor.ama eski symbian telefonlarda bu durum yok yeni işletim sistemlerinde böyle yaptılar.vardır bi sebebi heralde..

throner

throner

Üye
bence sebebi telefonda kulaklık takılıyken sen kulaklıgı dinlemiyosan ve o arada çok önemli bi telefon geldiğinde olanları önlemek için yapılmıştır... eğer yok ben kulaklığıı taktıgımda ne mesaj sesi ne de arama sesi dışarı çıksın istemyiorum dersen menü>ayarlar>telefon>aksesuarlar>kulaklık yada müzik kulaklıgı hangisini kullanıosanız orda varsayılan profil var onu sessize getirin kulaklıgı taktıgınız an telefon otomatik sessiz moduna gelcek ve telefon çaldıgında sadece müzil kesilcek... soruna çözüm getirebildiysem ne mutlu bana! :D

hayalet3687

Üye
    Konu Sahibi
bence sebebi telefonda kulaklık takılıyken sen kulaklıgı dinlemiyosan ve o arada çok önemli bi telefon geldiğinde olanları önlemek için yapılmıştır... eğer yok ben kulaklığıı taktıgımda ne mesaj sesi ne de arama sesi dışarı çıksın istemyiorum dersen menü>ayarlar>telefon>aksesuarlar>kulaklık yada müzik kulaklıgı hangisini kullanıosanız orda varsayılan profil var onu sessize getirin kulaklıgı taktıgınız an telefon otomatik sessiz moduna gelcek ve telefon çaldıgında sadece müzil kesilcek... soruna çözüm getirebildiysem ne mutlu bana! :D

hocam uğraşınız için teşekkürler ama o şekilde bende kullanıyorum fakat anladım ki benim sorunumun çözümü yokmuş
cevap yazan herkese teşekkürler

AYNA

AYNA

Üye
bu seferde şöyle bi sorun oluyor sen kulaklığı dinlemiyorsan ve takılıysa gene önemli telefon gelirse duyamayacaksın.dediğin gibi senin sorunun çözümü yok malesef..

asi--

Üye
arkadaşım eğer telefon sessiz mod yani sessiz tercih dışında başka bir tercihte kullanılıyorsa değil kulaklık su borusuda taksan dışarıya ses verir dışarıya ses vermemesini tuş takımından ses çıkmamasını istiyorsan bence sessize almayı dene:)

one2one2

one2one2

Üye
n97 de boyle problemler yoktu. N8 kulanicisi olarak artik ben suna kanaat getirdim nokia bu telefonu aceleye getirdi ve eline yuzune bulastirdi sayilamayacak kadar yazilimsal sorunu var bu telefonun ben n97 kullanirken bu sorunlarin %10 unu bile yasamamistim ve N8 aldigim icin pismanim :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt