Corolla-focus

Sponsorlu Bağlantılar

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
Corolla-focus
arkadaslar bir corollacı olarak bi kac sey sorucam sizlere..

sitedeki mustafa_tufekci isimli arkadasla surekli tartısma icindeyiz focus mu guclu corolla mı die. mustafa da 2005 focus 1.6collection var, bizim araba da 2005 corolla 1.6 sizce kim haklı?? ben bigun arabaları alıp ısıklara gidelim diorum ama arkadas korkuyor mu ne yorumlarınızı ve teknik bilgilerinizi bekliorum..

irun

irun

Üye
çok teknik bilgiye sahip değilim ama, corolla diye tahmin ediyorum ben

_BECK_HAM_

Üye
aga bana kalırsa senn ooo ışıklara falan gitme sonra peluş gibi olursunn..

wallah alır anahtarını

focus her türlü alırr....

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Sizin Gibi Gençleri Pistlerde Görmek İsteriz

barabelli

barabelli

Üye
focus dıorum keske anket yapsaydın oran gorurdun

halilibo66

Üye
arkadaşım kalkışta fokus alır.yalnız hızlandıkça corolla focusu altına alır.çünkü corollanın yol tutuşu focusa göre biraz daha iyi.yalnız virajlı yol olması corollaya avantaj kazandırır.tabi bu anlattığımı otoban gibi biryerde yaparsan focus alır.

_BECK_HAM_

Üye
halilibo66 illa corollayı vurgulucan hee...

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
iyi ama sizin alır dediginiz focus 100hp 0-100km ise 11sn civarı.. corolla 110hp 0-100km 10.2 sn. focus nasıl gecer anlamıorum!!!

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
eski kasanın focuslari 2.0 dısında agır arabalar yeni kasalardada pek bi degisiklik oldugunu zannetmiorum o yuzden corolla götürür bu işi

NdR

Üye
bi doğancı olarak toyota tokatlar diyorum

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla onu bilmem ama 1.6 Focus eski kasa derken 2001-02 model civarı uzun yolda biz 180 ile giderken yetişemedik

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sehir icinde zaten 180 bulma sansları yok 120-130 gorurlerse iidir aslında sehir icinde yarısıda tasvip etmiorum ama (diyene bak ) normal sartlarda corolla alır gibime gelio

hidayet

hidayet

Üye
tartışmasız corolla derim

Shadowman07

Shadowman07

Üye
birincisi toyota corolla 110hp motor gücüne sahip.. ayrıca 0-100Km hızlanması 10,2 sn.. focusta ise 100 hp motor var.. 0-100km hızlanma 11,9 sn...

ilk başta focus alır nasıl dersiniz allahınızı severseniz kafanıza göre sallamayın fabrika verileri diye bir şey var.. bikere toyota sınıfındaki en atik araba.. sizin kalkıp bi opel vectra 1,6 veya wolkswagen pasat 1,6 ile karşılaştırmanız bile saçma olur .. bunlar ağır ve hantal arabalar.. corolla ilk hızlanmada dahil focustan üstün bi araç.... anketine gerek yok toyota confor olsun mekanik olsun üstün bi araç....

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
biz izmit korfezde oturuyoruz. korfez pistine oldukca yakın. ama is inada bindi bir kere: ''ısıklarda sen mi koyarsın ben mi??'' arkadasın araba surdugunu her ne kadar goremesek de.. bu arada yorumlarınız icin tesekkurler arkadaslar..

nuisance

Üye
focus daha ii bisey die biliorm ama bu kapısma olayındaa hersey olabılı araba ozellıklerı kagıtlardakı deıl pısttekıdır

madhead

madhead

Üye
fırfır yok fırfır yok

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(nuisance &#064; Apr 20 2006, 05&#58;50 PM) [post=319989]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
focus daha ii bisey die biliorm ama bu kapısma olayındaa hersey olabılı araba ozellıklerı kagıtlardakı deıl pısttekıdır
[/b][/quote]

arkadasım 0-100 den bahsedioruz.. kagıt uzerinde belli olmaz diosun da bu adamlar yanlıs mı yazmıslar kagıda??

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Her ne kadar kağıt üzerinde veriler olsa da iş şoförde bitiyor

RockFord Fosgate

Üye
coralla otomatık vıtes bıle olsa duz vıtes focus u gecer &#33;&#33;&#33;&#33;&#33; 10.2 sn ıle sınıfını en cabuk hızlanan arabası (ot vıtes ıcınde aynı)&#33;&#33; kafadan atmayalım focus focus dıye&#33;&#33;&#33; focus sınıfının en yavas arabalarından&#33;&#33;&#33; once megane nı gecsın sonra bakarız corallaya&#33;&#33;