• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sony Ericsson'dan 16Mp'lik cep telefonu Cyber Shot ''S006''

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mali Özdemir

Mali Özdemir

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson'dan 16Mp'lik cep telefonu Cyber Shot ''S006''
Android'e geçişi ile birlikte işeri düzene sokan Sony Ericsson artık tüketicilerin ilgi alanına girmeye derin bir nefes alarak hazırlanıyor.Sizlere açıklayacağımız S006 modeli geçtiğimiz çeyrek sonunda uzun bir süreden beri elde ettiği iyi ve başarılı sonuçlarla çekim odaklı modeli ile karşınıza çıkıyor.

Cybor Shot serisi altında adlandırılan bu makina 16.4 Mp çözünürlüğünde CMOS algılıyıcısana yer veren SE , sadece megapixel arttırımı ile olmaz dercesine ISO ayarlarınıda ISO 12800'e çıkartarak herkezi şaşırtacak bir yenilik ortaya koymuş. Görünüş itibari ile gözle görülür bir ilgi oluşturur.

Modelde kendi özel iletişim sistemine yer veren SE , bu seçim üzerine cihaz akıllı telefon özellikleri arasına girmemesi üzerine ne olur ne olmaz düşüncesi ile yinede 1GHz'lik Snapdragon işlemcisini yerleştirmiş.
Ekran büyüklüğü 3.3'inç olarak belirlenen modelde WiFi , Bluetooth , GPRS gibi şıklarda sizlere sunuluyor.Sony Ericcson'un bu büyük atılımı bakalım sizlerde nasıl bir heyecan yaratacak.

• Beğen
Tepkiler: Trackmania

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
super

ookkaayy

ookkaayy

Üye
abi telefonu sonyericson yapıyo ya ama malesef türkiyede adı unutulmuş bu markanın nokia 16 mp lik kameralı telefonu daha 2 sene üretemez sonyericson satio yu kaç sene önce çıkardı nokia satio özelliklerinde telefonunu daha yeni çıkardı üstelik sony ericson nokia ve iphone dan kat kat ucuz ve kaliteli
Neyse bu yeni tel nekadarmış 16mp süper ya bide gps navigasyon varmı bu telde

Trackmania

Trackmania

Üye
N8 in bir tek kamerası var diyen arkadaşlar bunane diyecekler bilemiyorum.

hizlitek

Üye
nokianin 5 megapixelisi bile sony ericsonun 15 megapixelinden daha net cekiyor

firar_03

Üye

söylediğinden anlaşılıyor ki hiç sony ericsson kullanmamışsın. müthiş bir telefon. w810i kullanıyorum ben telefondan hiç bıkmadım. yazık sana :)

bu yeni telefonda süpermiş. Türkiye ' ye ne zmn gelır acaba? :D

VuRaLLy34

VuRaLLy34

Üye

galiba sonyericsson kullanmamışsın..yoksa kameralar ve çekim arasındaki farkı hemen anlardın..
ben şunun farkına vardımki...
ceptelefonunda kamerada(kalite bazında) sonyericsson...görüntüde(ekran bazında) samsung işletim sisteminde ve işlevsellikte Nokia..

Rz4

Rz4

Üye
Stil olarak biçimsiz. :hmmm

crazypaker

crazypaker

Üye
TR de nekadar olur acaba malum ucuz teller bile TR ye girince birden ateş pahası oluyor!!!

kendal_47

kendal_47

Üye
güzel özellikler bekleyip görmek lazım

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
vvayyy beee 16 mp kameralı cep telefon hee ???

benim telde daha 3 mp kamera var.. :)

MetQ7

MetQ7

Üye
16 Mp süpermiş gerçekten.Bu telin yanında 8 MP li teller bile sönük kalır :ehe

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
16 mp mi ?? vayy bee ben daha 3 mp lik telefonlarla idare ediyom :)

murat0068

murat0068

Üye
türkiye de nokıa dan baska telefon bılın mıyor kı zaten ne cevherler var oysa bız nokıa a sen gın edıyoz oysa da kalıtelı daha kullanıslı ne cıhazlar markalar var ama kımse baklmıyor

• Beğen
Tepkiler: hoss
hoss

hoss

Üye
arkadaşlar bu cihaz sadece japonya da satılıyor , japonya ya özel bir model yani , avrupa ülkelerinde satışa çıkmadı

isko892

isko892

Üye
Vayy

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kameranın 16.4 mp olması neyi deiştirdi?aramızda var mı 16 mp kamera kullanan?bence cep telefonları için en ideal 8 mp.hani çok fotograf çeken birisiyseniz n8 veya M8910 pixon yeter.ayrıca telefonun işletim sistemi bile belli deil.bence istedigi kadar kamera olsun,bu işletim sisteminden yırttıgı anlamına gelmez.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
sony'nin telefonlarındaki foto kalitesi nokiayla kıyaslanamayacak derecede güzel.

ama bi hata ettik aldık işte :) seneye xperia inş. :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
ondan ziyade o kadr ufak lense o kadar piksel yemez daha büyük lens lazım

Adilx05

Adilx05

Üye
SE Çıkarsada Nokia Kadar Satış Yapabilieceğini Sanmıyorum Ama Telefonun Görünüşü Cidden Güzel :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt