Sony Ericsson Cyber Shot S006 ''16Mp Kamera'' ( Resimleri / Genel Bilgiler )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mali Özdemir

Mali Özdemir

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Cyber Shot S006 ''16Mp Kamera'' ( Resimleri / Genel Bilgiler )
Sony Ericsson tarafından üretilen geçtiğimiz aylarda söylentileri dilden dile dolaşan S006'nın görüntüleri yayınlanmaya başlanmaktadır.

Tüketiciler tarafından en önemli özelliği ve dikkat çekiciliği 16Megapiksel kamerası bulunması olan CybrShot ailesine eklenen modelin bu özelliğinin yanı sıra ISO ayarını 12800'e çıkartan ve düşük ışık koşullarında başarı sağlayabilmesi yolunda arkadan aydınlatmalı Exmor R sensöre yer verilen modelle SE'nin hedefi hem fotoğraf hem de video çekimi konusunda daha iyisi yok diyebilecek bir ürün ortaya koymak.Fakat ne hikmetse modelin 16MP'lik çözünürlük miktarına karşın yine de sensör boyutu (1/2.8") olmaktadır.
Qualcomm imzalı ve 1GHz hızında çalışmakta olan Snapdragon işlemciye yer verilmektedir.Kızaklı formda tüketicilerle buluşacak olan model 3.3inç'lik büyüklüğe sahip olmakta birlikte WiFi,Bluetooth,GPS gibi özellikleride mevcut olmaktadır.
Önümüzdeki ilkbahar ayında Japonya pazarında boy gösterecek olan modelin daha sonra Avrupa pazarına girmesi planlanmaktadır.

yunuss.10

yunuss.10

Üye
çok kıyak cihaz :naughty: yıllar sonrs türkiyeden belki geçer oda bi ihtimal :ehe

ramp

ramp

Üye
Merakla bekliyoruz

Bu arada Baravia da hoşuma gittii güzelmiş.

Japon sitesinde değişik moddeller var bizde niye yok :(

ceset

ceset

Üye
guzele benziyor su an icinde benzemekle yetinmeli. ele alip incelemeden sinirlari zorlamadan ben makinaya makina demem :D

maxirabit

maxirabit

Üye

su geçirmez mi:s
eski su geçirmezlere dönüyorlar heralde

yunuss.10

yunuss.10

Üye
Merakla bekliyoruz

Bu arada Baravia da hoşuma gittii güzelmiş.

Japon sitesinde değişik moddeller var bizde niye yok :(

caponlar her cihazı dışarıya satmıyo , ben braviayı beğenmedim :aha:

Captain

Üye
iste Sony Ericsson farki nokyaclar daha yeni 12 mp kameralı N8 piyasya ckt dye sevnyor adamlar olayı btrmis aga :D

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
se consept yazın google gelsin manyak cihazlar.ama bu tlfn olay yaratır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt