PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4]

Sponsorlu Bağlantılar

openstar

openstar

Üye
ya arkadaşlar benim telefon yavaş..
ram 32m gösteriyor..(efectler kapalıyken..)
menüde bazı ikonlar oldukça yavaş açılıyor.. (Rehbere girişi yaklaşık 1sn Ayarlar'a girişi ise 6-7 sn'yi buluyor..)
Hızlandırmak için birşeyler yaptım ama olmadı..
Effectleri kapatınca çok az hızlanıyor..
Ne yapmak lazım..
Bir sürüde uygulama, program, oyun vs. yükledim..
Tekrardan yüklemek sorun oluyor..zaman alıyor..
Bu yüklemelerin bir yedeğini alıp, yeniden flahladıktan sonra yükleyebilirmiyiz..

nereharme

nereharme

Üye
Fwlerin içinde en başarılı Cfw ama kendi görüşüm bu Sorun acaba Diger programlardan bulasmış olabılırmı yoksa yazılım hatası mı var biraz resim ekliyecegim siteye

--------------- Ekleme ---------------

--------------- Ekleme ---------------

bo sorun sadece gelen mesaj lar için geçerli bılgısayardan bluethootla gelen msjlarda problem olmadı suana kadar ama operator veya dıger operatorlerden gelen msjlar da direk bu ileti çıkıyor tamam dediginde ve okumadan siliniyor

dostum ben 3x4 yükledim 2 gün kullandım fakat 4x4 daha çok hoşuma gittiği için cfwyi 4x4 olarak kendim düzenledim ve ufak tefek değişikler de yaparak (başlangıç bluetooth ismi, açılış sesi vs)ama ufak değişiklikler yaparak yine kurduğum halde mesajlarda öyle bir problem çıkmadı. Sen hangisini kurdun ki? Eğer 3x4 kurup da böyle bir hata alıyorsan bil ki bu cfwden değildir. Tamam biraz kasıyor olabilir ama ben kayda değer bug ve sorun görmedim

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
evet dün bende yükledim ve mesajlarda herhangi bir sorun yok bugun 12,13 tane mesaj aldım Allah'a şükürler olsun ki tıkır tıkır çalışıyo. Ama ram çok yiyo nedense Jtaskman. görev yöneticisi var arka planda bir şey çalışmadığı halde 30 ya 40 larda ram. Halbuki hafıza kartı olsun herşeyi sıfırladım ama gene düşük ve orjinalinde en az 57 mb kadar gelmişti. bu neden az anlamadım :islik

salihk

salihk

Emekli Yönetici
Telefona Format atarak çözdüm Olayı 3x4 menü kullanıyorum sorunun oluş sebebi ise PANDEMONIUM_RELEASE_RGT.SiGNED 22.8mb. boyutundaki oyunu telefona kurmak oldu kurdum fakat oyun menüde gözükmedi sonrada mesaj daki bug oluştu fw herhangı bi problem yaşamadım ama Böyle sorun yaşayan oldumu diye sordum. sorunu paylaşım sizlerle yanlıs anlasılmasın Fw de hıc bi problemm yok. gayet memnum tşkler

Luaz.

Luaz.

Üye
Fw resimlerini güncellebilirmisin aang ona göre karar vereceğim şuanda telefon orjinal v52 fw daha hiç kurmadım başka fw bu ilk olacak :)

haqqus

haqqus

Üye
ben bunu yukledim ovi opera gibi siteler 5800 diyor N97 olarak gormuyorum eski fw symbian latinoya geri donuyorum :(

are-x

Üye
farklı temalr yükleyince hala n8 ikonları görünüyor şaçma bi görüntü ortaya çıkıyor nasıl çözcez bu problemi?

AU Production

AU Production

Üye
4 gündür kullanıyorum ama pek memnun kalamadım. Orijinal fwye geçiyorum şimdi..

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
farklı temalr yükleyince hala n8 ikonları görünüyor şaçma bi görüntü ortaya çıkıyor nasıl çözcez bu problemi?
evet tema konusunda haklısın ama orj teması güzel bence. Ya artık c6,c7'yi bırakında bi N8 cfw'si üzerinde çalışalım derim. Hani yatay yapınca tam ekran menü (seçenekler ve geri tuşu altta olan). Aslında süper olur ama zor gibi görünüyo çünkü s^3 yazılımından dolayı büyük bi ihtimal :P:

derviss54

Üye
ya ben yükledim kamera tuşuna basıyorum sanki poloroid le resim çekiyormuş gibi şlaakk die bi ses cıkıyo ama ne kamera acılıyo ne resim çekiyo anlamadım gitti :D o yüzden orjinale döndüm yardımcı olabilirmisiniz nerde yanlıs yaptım acep

are-x

Üye
ya ben yükledim kamera tuşuna basıyorum sanki poloroid le resim çekiyormuş gibi şlaakk die bi ses cıkıyo ama ne kamera acılıyo ne resim çekiyo anlamadım gitti :D o yüzden orjinale döndüm yardımcı olabilirmisiniz nerde yanlıs yaptım acep
screeen snap programını kapat arkadaşım:D:bye2:

Aesir

Aesir

Üye
Şu ana kadar kurduğum cfwler içerisinde en iyisi diyebilirim.

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam opera çalışmaz hata verir demiştin ama opera mini yi kurdum bir saattir sürekli internetteyim bir tek sorun bile bıkmadı :) :) çok sevindim ya :) bu arada bi kaç sorum olacak
1. Bu fw nin ram ini nasıl artırabilirim nfe ile bi kaç programı silsem artar mı?
2. Ovi haritaların güncellemesi var za wi-fi ile onu internet paketiyle yapabilir miyim öyle bi ayarlama varmı ?
Sorularımı cevaplandırırsan çok mutlu edersin beni :)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
evet ya ram çok yiyo opera bendede açık ama facebook programına giremiyo en çok işe yarayarn bileşenleri silmişsin birde javayı güncellememe rağmende girmiyo şu sorunlara bakarsaan sevinirim bende pandoraya bayılıyorum ama ram çok düşük

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
evet ya ram çok yiyo opera bendede açık ama facebook programına giremiyo en çok işe yarayarn bileşenleri silmişsin birde javayı güncellememe rağmende girmiyo şu sorunlara bakarsaan sevinirim bende pandoraya bayılıyorum ama ram çok düşük

ustam opera mini yi bir dene istersen ben dün geceden beri kullanıyorum bir sorun çıkarmadi bende ram de çok yemiyo nedense ama diğeri çok yiyo rami

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
bendede çalısıyo opera ama ram 40 yada 35 lere iniyo telefonu açtığımda

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
ustam opera çalışmaz hata verir demiştin ama opera mini yi kurdum bir saattir sürekli internetteyim bir tek sorun bile bıkmadı :) :) çok sevindim ya :) bu arada bi kaç sorum olacak
1. Bu fw nin ram ini nasıl artırabilirim nfe ile bi kaç programı silsem artar mı?
2. Ovi haritaların güncellemesi var za wi-fi ile onu internet paketiyle yapabilir miyim öyle bi ayarlama varmı ?
Sorularımı cevaplandırırsan çok mutlu edersin beni :)

1) RamBlow adlı programı kullanın.
2) Hiçdenemedim, denemediğim şeye kesin cevap veremem :islik

C6v20 yazılımları arasında bilinen sorun. Messenger ve Facebook çalışmıyor. Düzeltilemedi kimse tarafından. İşe yarayan bileşenleri silmişsin derken? Öyle birşey yapmadım.

bendede çalısıyo opera ama ram 40 yada 35 lere iniyo telefonu açtığımda

Opera kullanıyorsunuz. Normaldir :oke:

---------------

Şu an biraz daha düzenlediğimi kullanıyorum olmazsa onu paylaşırım. Birkaç istekte var hem yarın vaktim olursa yapmaya çalışırım. :oke:

qpel

Üye
şu telefon yönetiminin içerisinde yetki sertifikası var oraya giriyor mu bide dolumu liste ona göre bunu indirip modifiye edip kurarım telefona

Luaz.

Luaz.

Üye
1. Aang67 fw'nin resimlerini güncelleyebilme imkanın var mi yada bir arkadaşımız 1 kaç resim koyabilir mi?
2. Ebuddy çalışabilir mi acaba?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam sen benim dediğimi yanlış anladın ramblow dan falan bahsetmemistim benim istediğim fw yi modifiye ederek artırmak istiyorum nasıl yapabilirim onu ya

Üst Alt