5800 sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jeshogh

jeshogh

Üye
    Konu Sahibi
5800 sorunları
ARKADASLAR 5800 ALMAYA KARAR VERDİM AMA BAZI SORUNLARI GÖZÜME ÇARPTI KULLANANLAR VARSA BİRAZ BİLGİLENDİREBİLİRLERMİ ACABA ???:nono::nono::nono:

mm_mm

mm_mm

Üye
1 haftadır havalar eyce soğuduğundan beri soğuk ortamda durdummu tlf çağrı gelıyor takılıyor tlf. kitleniyor çağrıyı açamıyorum zil seside kesik kesik çalıyo

bozkurduz

bozkurduz

Üye
sen ne duydun?
ben bir problem yaşamıyorum.
sadece hafıza sorunum var o da benden kaynaklandı :(

orhaan48

orhaan48

Üye
ARKADASLAR 5800 ALMAYA KARAR VERDİM AMA BAZI SORUNLARI GÖZÜME ÇARPTI KULLANANLAR VARSA BİRAZ BİLGİLENDİREBİLİRLERMİ ACABA ???:nono::nono::nono:
arkadaşım sane çok bazit özet yazıyorum bu cihaz mükemmel bir cihaz ama teknolojik bilgi deneyim tecrübe ister tknoloji ile aran iyi ise senin için ideal bir cihaz ama bazı telefona atan şahıslar teknoljik bilgi kızıtlı yaşayanlar cihazı kötülüyorlar bana göre mükemmel her türlü isteklerime cevap veren bir alet sadece kamerası kötü o kadarda olsun.:bann::bann::bann::bye2::bye2::bye2:

Mert-77

Mert-77

Üye
Sorun olarak her telefonun çıkardığı sorunları çıkarıyor, Eğer daha önce symbian kullandıysan çok kolay alışırsın, wireless var gps var 3g var kamerası geceleri kötü ama gündüz ve açık alanda iyi çekiyor. Telefon isviçre çakısı gibi bişi.

jeshogh

jeshogh

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için sağolun arkadaslar forum bazı kişiler çok kötülemişlerde bnde o yüzden kararsız kaldım.

oorcun

Üye
hayır arkadasım o kısılere bakma sen telefon gayet ii kalıtelı bı telefon yanı korkmadan alabıslırsın .)))

minti19

minti19

Üye
kesinlikle iyi telefon!

antonio_17

antonio_17

Üye
bu haftasonu bende alıcam gayet güzel telefon

yorgunazrail

Üye
güzel telefon ama hala video izleyemiyoruz

hunter41

hunter41

Üye
fiyatına cok başarılı bir telefon bana yurtdısından geldı valla cok memnunum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadaşım sane çok bazit özet yazıyorum bu cihaz mükemmel bir cihaz ama teknolojik bilgi deneyim tecrübe ister tknoloji ile aran iyi ise senin için ideal bir cihaz ama bazı telefona atan şahıslar teknoljik bilgi kızıtlı yaşayanlar cihazı kötülüyorlar bana göre mükemmel her türlü isteklerime cevap veren bir alet sadece kamerası kötü o kadarda olsun.:bann::bann::bann::bye2::bye2::bye2:
En kötü yanı ucuz olması,aynı özellikleri taşıyan cihazlar bunun enaz iki katı fiyatına satılıyor.hatta bunun 3 misli fiyatına sahip olup da bu cihazın özelliklerine sahip olmayan kaçtane cihaz var.Bakın hepimizin çok iyi bildiği online satış yapan bir siteden istediğim özellikleri seçince ortaya nasıl bir durum çıktı.en ucuz olan yine 5800.

--------------- Ekleme ---------------

güzel telefon ama hala video izleyemiyoruz
İphone 4 ile bile izlenemiyor,n97 ile izlenemiyor,1650 tl lik galaxy s e bile daha yeni flash desteği geldi.

orhaan48

orhaan48

Üye
arkadaşım 5800 benim için çok ii bir telefondu taki n8 i görene kadar eğer bütçen müsade ediyorsa bu saatten sonra tek telefon alınır oda n8 ama şunuda belirteyim 5800 mükemmmel bir cihaz beklentilerini karşılar ve arıza olayına gelince kullanmasını bilirsen arıza olmaz ilk çıkanlarda arıza vardı evet ama şu an herşey normal telefonun ilk versiyonları hatalıydı

minimini80

Üye
kardeş ben 5800 ı ilk çıktığında aldım versiyon 2.1 di ve herşey 17 ay geride kaldı. şu an ise telefonumda 5.2 versiyonu yüklü ve her şeyinden memnunum hiç bi problemimde yok. hem bi söz var (KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ) bazı arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor.

19tayfun07

Üye
5800 ım var..akşam bataryası tam dı.. sabah baktığımda ise 1 tane cubuk kalmışş.. sorun ne olabilir????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt