samsung c3303 champ !!

Sponsorlu Bağlantılar

holygan9998

holygan9998

Üye
    Konu Sahibi
samsung c3303 champ !!
Arkadaşlar Oyun Yükledim Fakat Nereye Attığını Bulamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim :hmmm:hmmm

yasin5455

yasin5455

Üye
Kardesim champ bendede var oyunların oraya atıyo :D

Blackss86

Üye
Nasıl oyun yüklüyoruz C3303K Champ a hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinicem :s

baglamat

Üye
karedeşler nasıl bir telefon özelikleri iyimi peki

holygan9998

holygan9998

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim champ bendede var oyunların oraya atıyo :D
Olayı Çözdüm :D dikkat edin oyunun orjinalindeki oyunları önce silin sonra yükleyin ;)

--------------- Ekleme ---------------

Nasıl oyun yüklüyoruz C3303K Champ a hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinicem :s
Oyunları Samsung Champ Olarak Ararsan Bulman Çok Güç... Samsung Star Oyunları Forumda Yer Alıyo ... Star Oyunlarının sensörsüz Olanlarını Destekliyor Telefon...

--------------- Ekleme ---------------

karedeşler nasıl bir telefon özelikleri iyimi peki
Ben Çok Güzel Diyebilirim Gayet Ucuz Ve Kibar Bi Telefon ;)

hasan_karakass

Üye
peki sildikten sonra tekrar nasıl yüklicez oyunu

holygan9998

holygan9998

Üye
    Konu Sahibi
peki sildikten sonra tekrar nasıl yüklicez oyunu
Oyunun Kendi Bünyesindeki Oyunları Diyorsan Silindikten Sonra Kendin Yükleyemezsin ;) Ama Birçok Oyun Var Onları İndirip Sürüm Olarak Oynaya Bilirsin Telefonun Orjinalindeki Oyunlar Demo Oyunlar Zaten ;)

togi34

Üye
ben internetten buluyorum micro s nin içine atıp teleofna takıp yüklüyorum çoğu oyunuda çalıştırıyo ama bi oyun yükledim nerde olduğunu bulamıyorum oyunların içinde yok bi yardımcı olursanız iyi olur???

holygan9998

holygan9998

Üye
    Konu Sahibi
O oyun telefonu ilk aldığınızda telefon içerisinde bulunan oyunlardansa olmaz... Mesela Aspalt ilk telefon aldığınızda oyunlar içerisinde var fakat siz onun yenisini indirip yüklerseniz telefonun oyunlar boyutundan boyut gidecektir fakat oyunu bulamazsınız :) Çok fazlada tekrar yüklemeyi denemeyin bir daha oyun yükleyemeye bilirsiniz :)

togi34

Üye
ya nasıl olcak kedeş ozamn be kendi oyunları sildim ama o oyunlardanfarklı bi oyun yükledim oyunların içinde yok nasıl slcem oynu nereye gitmiştir o oyun çünkü oyunların içinde yok başka erde olabilir veya nasıl silebilirim yardım???

kytdsj

Üye
o zaman sende usb kablosu ile bilgisayara tak bigisayardan telefona gir orda bulamadığın oyunu aratırsan belki bulursun

MaxiHan

MaxiHan

Üye
arkadaşım niye başına istek yazmıyorsun? :off::off::off::off::off: