Nokia c7 -n8 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IDN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 -n8 ?
İyi bayramlar arkadaşlar, Size sorum olacak dı yenı telefon alıcamda bu iki model arasında kaldım sizce hangisi seçmeliyim kötü yanlarını biliyosanız paylaşırsanız sevenırım bıde tam fiyat ne kadar olduğunu bılımyomusunuz??

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İkisininde en kötü yanı şu,insanları kendilerine hayran bırakmaları.bence n8 al.fiyat 1000 tl

Zegen

Zegen

Üye
kameraları dışında fazla bir fark yok süper bir kamera için n8 al ama istersen 100 lira cebimde kalsın de c7 al onunda kamera güzel 8mp çift flaş ama n8de 12mp xenon flaş yani sana kalmış:oke:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
kameraları dışında fazla bir fark yok süper bir kamera için n8 al ama istersen 100 lira cebimde kalsın de c7 al onunda kamera güzel 8mp çift flaş ama n8de 12mp xenon flaş yani sana kalmış:oke:
Aynen

futbol123

futbol123

Üye
c7 nin hafızası 8gb n8 in 16gb
c7 nin kamerası 4megapiksel daha düşük
bnce 100lira daha ver n8 al

anılbaran

anılbaran

Üye
n8 al bence

SilentOne

SilentOne

Üye
yani 100 tl ver n8 al dah iyi

IDN

Üye
    Konu Sahibi
n8 her rengi geldi mi türkiye bide nerden almamı önerirsiniz?

Zegen

Zegen

Üye
N8 almak mantıklı ama C7de çok güzel bir telefon:oke:

ataparkli61

Üye
arkadaşlar bende almak istiyorum ama N8 mi C7 mi karar veremedim birtürlü banada yardımcı olurmusunuz sizce hangisini almam daha iyi olur N8 mi C7 mi bana yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yardım n8 mi yoksa c7 mi hangisini almalıyım yardım

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
tasarım bakımından ben C7 derim ama öbür türlü N8

ataparkli61

Üye
bencede N8 12mp yeter fazla söze gerek yok

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşlar c7 multi touch varmı

yarbay58

Üye
n8 in batarya kasaya gömülü çıkarmak için torna vida lazım ve makineler genelde kitleniyor, bu hususa çok dikkat et bence yazık parana. sök çıkar git gel telefoncu bisürü iş. n8 alcaktım ama vazgeçtim, ve kamera gerçekten birebir aynı. c7 kardeş alıyorsan en iyi makine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt