iPod Touch 4G 8GB Ne Tavsiye Edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aimlife

Üye
    Konu Sahibi
iPod Touch 4G 8GB Ne Tavsiye Edersiniz?
Öncelikle hepinizi selamlıyorum
iPod Touch 4G 8gb almaya k r verdim.Malum öğrenciyiz bütçe max 450 tL E63 telefonum size bir kaç sorum olacak:
1)ipod touch 4g verdigim paraya degermi ?
2)E63 de olan nerdeyse btün özellikler var aynı derecede eglence werirmi yoksa telefondan çok fazla eglence verirmi ?
3)Turkcell Mobil tv ye üyeyim iphone de çalısıor Mobil Tv baska bi forumda arkadas Touch dada çalısır basta numaranızı ve webşifrenizi girerseniz izleyebilirsiniz ? dedi doğrumu
4) rden almalıyım ?

Hepinize simdiden tsekkür e m

emreilhans

emreilhans

Üye
abicim 2.el ararsan sahibinden.com ve maxicepde var sıfırınıda bimeksden vs al kamera sı var bilion zaten araştırdın . . . ama en cezbedici yanı uygulamalar ve oyunları :DDD bitiriyor beni :DD doğru karar beklemeden git al :))) 8mm :DDD

aimlife

Üye
    Konu Sahibi
xD saol su mobil tv olayı bnm için önemli bilgin varmı ?

atakax

atakax

Üye
xD saol su mobil tv olayı bnm için önemli bilgin varmı ?

türkcell mobil tv wifi üzerinden kullanabiliyorsun ayrıca nerdeyse tüm kanalların iphone a özel uygulaması var onları indirip ücretsiz izlersin mobil tv den daha iyi

aimlife

Üye
    Konu Sahibi
saol :)

eyup007

eyup007

Üye
touch al bakalım okadar para döktüğümüz x6 vs telefonlar neymiş diyeceksin:ehe

aimlife

Üye
    Konu Sahibi
beyler peki Geniş Market güvenlimidir ordan almayı düşünüorum =)

izerpinto

Üye
benim ipod touch im var eskıden butun herseyım bılgısayardaydı ama format atıldıktan sonra itunes ta silindi simdi icindekileri tanıtamıyorum ve yenı bırsey yukleyemıyorum ne yapmam gerekıyor? yardımcı olursanız cok sevınırım

ungood20

ungood20

Üye
aynen bende alıcam cesaret edemiyom
2 cihazıda taşıması zor olucak.
4g nin iphone 4g ye göre pili biraz düşük
hatta haberleri takip ediyom iphone 4g batarya üzerinden bir daha reklamlara girmiş yabancı ülkelerde.
ded,n gibi öğrenci icin iyi touch

thelord151

Üye
arkadaşalr meraba bende de nokia e71 war onu satıp ipod touch 4g alıp kullanmayı düşnüyorum ..sizce ne yapmalıyım? aimlife kardeş sen naptın aldın mı ipod memnun musun?

king512

king512

Üye
Kardeş Genişmarket adında site var ben ordan ipod touch aldım sorunsuz ve uygun fiyata elime ulaştı ,sanada genişmarketi tavsiye ederim...

aimlife

Üye
    Konu Sahibi
Ewt bnde geniş marketten aldım hem çok ucuz hemde Sorunsuz .) Çok memnunum .)

lion08

Üye
Teşekkürler Genişmarket.com :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt