Cep telefonuyla araba kapısı açma

Sponsorlu Bağlantılar

aykut-194

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonuyla araba kapısı açma
Meraba arkadaşlar ben geçen gün bir yazı okudum bazı nokialar bir program yardımıyla araba kapısı açabiliyormuş. Anahtar seri no sunu giriyomuşsun program bluetooth la kapıyı açıyormuş ama programın ismini bilmiyorum. Bilen varsa söylüyebilir mi?

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
Bir forum sitesinde okudum ilginç.

Yazan kişi diyorki benim evdede bulunan yedek anahtarala açtırdım.
nasıl yapmış şöyle;Araçların kumanda sistemleri radyo frekansı ile çalıştığından dolayı ve cep telefonlarıda radyo frekansları ile çalıştığından dolayı eşimi aradım ve cep telefonu açıkken diğer yedek anahtarın kapı açma butonunu basmasıyla kapının açıldığını yazmış.

aykut-194

Üye
    Konu Sahibi
Bir forum sitesinde okudum ilginç.

Yazan kişi diyorki benim evdede bulunan yedek anahtarala açtırdım.
nasıl yapmış şöyle;Araçların kumanda sistemleri radyo frekansı ile çalıştığından dolayı ve cep telefonlarıda radyo frekansları ile çalıştığından dolayı eşimi aradım ve cep telefonu açıkken diğer yedek anahtarın kapı açma butonunu basmasıyla kapının açıldığını yazmış.
O yöntemide biliyorumda o çok eski telefonlarda oluyor artık yeni nesil telefonlarda frekanslardaki cızırtıları gidermek için bir sürü şey var ondan dolayı açılmıyor :(

Araba kapıyı kendi kendine kitlemese belli bir süre sonra dert etmiyecemde sorun onda anahtarı arasıra içinde unutuyorum o kapıyı kitliyor :(

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
Bilmiyorum kardeşim araştırmaya devam :hmmm

Python Coder

Python Coder

Üye
sacmalık :S

aykut-194

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bana yardım eden arkadaşlara yardımı dokunabilr mi bilmiyorum ama Viper smart start diye bir program varmış buna çok benziyor ama nokialar için değilmiş blackberry ve iphonelar için ve ücretliymiş

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ilginç..

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
İşte kanıtı

OğuzcanAbi

Üye
furkan resim görünmüyor :hmmm

aykut-194