Jaf hack sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
    Konu Sahibi
Jaf hack sorun
Telefona CFW Atmak için JAF Emulatorü açıp go diyorum ama kırmızı ekran açılıp sürekli please waitte kalıyor ana ekran gelmiyor neden olabilir ? :vur

Şehriyar

Şehriyar

Üye
jaf emulatörden kasıt pkey mi? kullandığın işletim sistemi ne pc de ?

Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
    Konu Sahibi
jaf emulatörden kasıt pkey mi? kullandığın işletim sistemi ne pc de ?

Evet PKEY'de go diyince kırmızı ekran açılıyor please Wait diyor grisi gelmiyor.Kullandığım işletim sistemi Windows XP

Şehriyar

Şehriyar

Üye
driverları system32 ye attın mı peki? yani driverların tam mı? anlatılanların hepsini eksiksiz yaptınmı?

Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
    Konu Sahibi
driverları system32 ye attın mı peki? yani driverların tam mı? anlatılanların hepsini eksiksiz yaptınmı?

İlk denediğimde hiç açmıyordu please wait diyip kalıyordu sonra bi kaç gün önce denedim açtı ama yeni donanım buldu dedi driverlerı kurdum şimdi yine please waitte kalıyor

Şehriyar

Şehriyar

Üye

resimdeki gibi yap sonra yeniden başlat tekrar bi dene bakalım nolcak

Şehriyar

Şehriyar

Üye

bak sana 2 tane pkey veriyorum birincisi
Virtual_PKEY_V4(1.98.65) : bu vistada kullandığım pkey çalıştığına eminim kullandım çünkü
Virtual_PKEY_v12 : win 7 de çalışan pkey bunuda deneyebilirsin şuan kullanıyorum çalışıyor..

bunları bi dene sonra bi yaz bakalım sonucu

Zat-ı Muhterem

Zat-ı Muhterem

Üye
    Konu Sahibi

bak sana 2 tane pkey veriyorum birincisi
Virtual_PKEY_V4(1.98.65) : bu vistada kullandığım pkey çalıştığına eminim kullandım çünkü
Virtual_PKEY_v12 : win 7 de çalışan pkey bunuda deneyebilirsin şuan kullanıyorum çalışıyor..

bunları bi dene sonra bi yaz bakalım sonucu
Hemen indirip deniyorum.

--
Yok olmadı yine bekliyorum :S

Şehriyar

Şehriyar

Üye
======> bu jaf

========> bu da yaması.. bunu C:\Program Files\ODEON\JAF\ dizinine kopyala

===========> bunlar driver

bunları windows,system,system32 klasörlerinin hepsinin içine kopyala gitsin ama system32 ye kopyaladığından emin ol

==========> buda pkey bunu vermiştim ama yine veriyim dedim.. bunları yükledikten ve yerlerine kopyaladıktan sonra hala sorun çıkıyorsa artık napacağımı bende bilmiyorum :)
kolay gelsin..

eğer anlamadıysan al buda anlatım..

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...lumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...