s^3 için en gözde app'leriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
s^3 için en gözde app'leriniz?
"olmazsa olmaz amjaolu, bu program olmadan hayat çekilmez bana" dediğiniz 5 program hangileri?
en çok işimize yarayan en sevdiğimiz 5 programı işleviyle birlikte yazalım, bu sayede daha çok program da tanırız, lüzumsuz bi ortak nokta bulmaca aktivitesi de olur hem.

1-accuweather: hava durumuna bakmadan dışarı çıkmam abi, hem anasayfaya da doğrudan eklenebiliyor, gps'ten alıyor bilgiyi

2-spb tv: yeteri kadar türkçe kanal var, ilk yüklediğimden bu yana 2 yeni türkçe kanal daha eklendi ve gittikçe artıyor, güncellenecekmiş. gayet de güzel görüntü

3-chessclock: dijital satranç saatine 150 lira verip bozan biri olarak böyle bir uygulamanın telefonda olduğunu görünce şok geçirmiştim. geçiçi şuur donmasının ardından 150 liramı tekrar cüzdana koymuş gibi sevindim, arttırmalı seçenekleriyle de süperkulade iş görüyor.

4-finger print- gizli kapaklı işleri annelerden babalardan saklamak isteyenler için, anne babaları telefondan uzak tutma programı. arkadaşı telefonu kurcalayanlar ya da zırt pırt isteyenler, telefonu ödünç almak isteyenler için de çok işe yarar. telefonun tuş kilidinin yalnızca parmak iziyle açıldığını sanan kurbanımız telefona hayranlığını gizlemezken, telefonunuzu size geri iade eder. kısaca sözde parmak izi programı

5-panorama: yüzlerce lirayı sadece fotoğraf makinesine veren ve "bak benim makinem nasıl foto çekiyooo" deyip panoramik fotoğraflarını size sunan 3. sınıf bir artize gösterilmesi gereken bir program. son derece kullanışlı panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. n8iniz varsa kamera falan almayın hacılar

şimdi favorileri görelim beyler! belki ben de özenirim

• Beğen
Tepkiler: kenanaltindag

sh0ck

sh0ck

Üye
1- SlovoED. -- Geniş Kapsamlı sözlük
2- İşÇep -- Bankacılık uygulaması.
3- X-Plore -- Geniş kapsamlı, daha pratik dosya yöneticisi.
4- Opera Mobile -- WebBrowser
5- FunTorch. -- Ekranı el feneri gibi kullanmanıza yarar.

Bunlarsız asla.. Şükürkü S^3, S60 v5 Uygulamalarıyla uyumlu.. :)

---Düzenlendi.

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
hacı anlatsana ne işe yarar bunlar? işime yararsa ben de yükleyem ya. s60 v5 uygulama bende 2 tanecik var sadece onlar da yani olmasa da olacak cinsten

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

hadesperado

hadesperado

Üye
-internet radio (açıklamaya gerek yok, dünyanın radyosu burada)
-tunewiki (müzik-video-şarkı sözleri)
-opera 5.1 Beta
-spb tv
-mobiflik (fotoğraf sitesi flickr'ın uygulaması)

arkadaşlar şu güzel başlığın hakkını verelim, beğendiğiniz programları yazın, bilmeyenler de kullansın.

@sh0ck, slovo için link mevcut mu? 6600'da kullanıyordum, gerçekten çok iyi bir sözlük.

pRime.

pRime.

Üye
Kullanışlı olan her uygulama... :D

ozggurr

ozggurr

Üye
1a-Fring: olmazsa olmazdir... Goruntulu ucretsiz gorusturur. Bedavadir, Voip destegi vardir. Yahoo, msn vs hesaplarini tek bir hesap gibi listeleyip dosya alisverisi de yaptirir. WIFI destekler, tadindan yenmez...

1b- Wefi: (wifi spot noktalarini bulur ve sizi olur olmaz gprs ucretlendirmelerinden korur, istem disi gprs'e baglanip da faturanizin sismesini engeller, ilk kez kullanacaklar icin gereksiz bir program gibi gorunse de internet icin default baglanti ayari olarak secildiginde kurtardigi kontorleri gordugunuzde bana hak vereceksiniz...

1c- Qik: cep telefonunuzun kamerasiyla cektiginiz videolari canli olarak upload etmenize yarayan bir server hizmetidir..

1d- Mobile Voip: Voipraider uzerinden ucretsiz telefon gorusmeleri yapmanizi kolaylastiran program, (Voipraider kullanicilari icindir)

2-Nimbuzz: Fring'in goruntulu konusma kismi olmayan ama facebook hesabinizdan facebook'ta online olan arkadaslarinizla chat yapmaniza imkan veren hali gibi Fring benzeri program; skype hesabiniz fring'de calismaz ama nimbuzz'da skype de vardir ayrica, eger ki goruntulu konusma da gelirse tek gecerim...

3- Pdf+

4- Office Suite: henuz Symbian^3 icin calisir versiyonunu bulamadim ama 5800'de kullaniyorum, mukemmel bir ofis programi

5-Screen Snap: Telefonun ekran goruntusunu almaniza yarayan program

erkara_64

1-spb shell
2-opera 10
3-youtube(kesinlikle tavsiye ediyorum tam ekran video izleniyor hiç ayar filan gerektirmeden)
4-mynet
5-spb tv
6-xplore
7-kamera modu(forumda paylaşıldı)
8-fs caller(rehberde görünmesini istemediğiniz isimleri gizleme)
9-blacklist(arama engelleme)
10-moodagent(sistemdeki müzikleri tarayıp ortama göre müzik sunuyor size yani;aşk-açık hava-spor vs...
11-lig tv fenerbahce(fenerbahce ile ilgili haberleri gösterir)
12-internet radi0
13-fring
14-nimbuz
şimdilik benim n8 de olanlar bunlar kesinlikle tavsiye ederim...11.ci madde serbest:)))

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
3 numaradaki youtube için link verirmisin sayın abim. biz tam ekran izleyemiyok videoları orijinal youtube programımız da silindi. zaten orijinal programda da tam ekran olmıyodu

ozggurr

ozggurr

Üye
3 numaradaki youtube için link verirmisin sayın abim. biz tam ekran izleyemiyok videoları orijinal youtube programımız da silindi. zaten orijinal programda da tam ekran olmıyodu

Youtube Link 'i sart oldu valla, herkes soruyor...

Hayir iki gunde nasil bozdular telefonlari anlayamiyorum :)

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Link 'i sart oldu valla, herkes soruyor...

Hayir iki gunde nasil bozdular telefonlari anlayamiyorum :)

ben de anlamıyorum arkadaş ya ne beceriksiz insanlar var
benimki tam 3 gün sağlam kalmıştı oysa

şimdi özgür hoca emmi, bakıyosun manyak bi telefon elinde, sen yüklendikçe alttan almasını bilen bi telefon yani :D hal böyleyken biraz kadir kıymet bilmemezlik olyor. sen kusurumuz bakma. ama gara gaşlımla aram iyidir yani. youtube linki bul bize yaw ne yaptıysam bulamadım ben. bazı alternatif youtube uygulamaları denedim ama yaramaz. tam ekran olmuyor, ileri sarmak falan da zor oluyor gerçekten. buna bi çözüm bulmak lazım

ozggurr

ozggurr

Üye
ben de anlamıyorum arkadaş ya ne beceriksiz insanlar var
benimki tam 3 gün sağlam kalmıştı oysa

şimdi özgür hoca emmi, bakıyosun manyak bi telefon elinde, sen yüklendikçe alttan almasını bilen bi telefon yani :D hal böyleyken biraz kadir kıymet bilmemezlik olyor. sen kusurumuz bakma. ama gara gaşlımla aram iyidir yani. youtube linki bul bize yaw ne yaptıysam bulamadım ben. bazı alternatif youtube uygulamaları denedim ama yaramaz. tam ekran olmuyor, ileri sarmak falan da zor oluyor gerçekten. buna bi çözüm bulmak lazım

ovi suite ile reinstall denedin mi?

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
denedim :) çaresiz derdinin dermanını bende arama dedi

erkara_64

m.youtube.com/app

kardeşim bunu bir denermisin...olmadı ben araştırayım belki de bende orjinal youtubede olabilir hiç format atmadım çünkü:)

ben şu anda n8 imle kafeye gidiyorum aşkımızı pekiştireceğiz biraz hava atma zamanı :) bol forumlar

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
telefon rtsp http desteklediğinden web versiyonunu kullanmamızı tavsiye etmeyi de unutmuyor m.google :) zaten yükledikten sonra enteresan bi hata veriyor sebepsizce, uygulama çalışmıyor. 2.4.4 versiyondan başka yüklesek olurmu acaba. daha eski sürümlerimi denesek...

--------------- Ekleme ---------------

m.youtube adresinde de 2.0.4 versiyonu yüklüyor ama yine aynı sorun var maalesef.

hadesperado

hadesperado

Üye
Cenewar, opera'dan veya web browser'dan tam ekran izleyemiyor musun youtube videolarını? ben neredeyse hiç kulllanmıyorum youtube programını, hep operadan izliyorum, çok şey mi kaybediyorum acep?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt