lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!ACİLLL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!ACİLLL
Arkadaşlar Yeni masaüstü pc alacağım ama bu işte ilk olduğum için biraz yardımınıza ihtiyacım var hangi bilgisayarı almalıyım sizce

LÜTFEN YARDIM EDİN ACİLLLLL....:bilmm:bilmm:megafon:

Davulbaz

Davulbaz

Üye
fiyat performan açısından crea daha baskın duruyor

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
techno pc nasıl arkadaşlar peki 3.20 ghz işlemcisi var

--------------- Ekleme ---------------

YAA LÜTFEN YARDIM EDİN KONU AÇIYORUZ CEVAP YOK ACİLLLLLLL...:off:!!!!

Davulbaz

Davulbaz

Üye
amd nin çarpan hızı daha yüksektir.3.20 ghz den daha iyi performans verir.o 5 sn de açılır olayına inanma windows 7 zaten normalde ortalama 5 sn de açılıyor.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
peki overclock yapılır mı crea ya ??birde fifa 2011 i son özelliklerde oynatır mı??:kop:

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin adminlerrrrrr....!

aliens

aliens

Üye
ekran kartı detayları için
fifa 2011 oynarsın.
İşlemcine de bir miktar oc yapabilirsin. Ama stok fanla yapacaksan çok fazla birşey bekleme.
Crea alacaksanız ürün orta seviyede, bilerek alın. Yeni çıkan oyunlarda sorun çıkartabilir.

Utku

Utku

Üye
hazır pc alma paran çöpe gider isrtersen sistem toplayayım

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
aliens arkadaşım yardımların için teşekkür ederim ben biraz daha seçenek ekliyorum bir zahmet bunlarada baksan ayrıca utku arkadaşım sağol ama hazır pc almak istyorum

BUNLARDAAN EN İYİ OLAN HANGİSİ YOKSA CRE AMI DAHA İYİ

Utku

Utku

Üye
çok istiyorsan bunu alda işe yarasın

yada bu diğerleri hikaye bunlarda i5 ve hd4650(en azından diğerlerinden çok iyi) var

aliens

aliens

Üye
Kısıtlı bir bütçeyle biraz kasar bunu alırdım. Ekran kartı biraz daha iyi. ama ileride iyi bir ekran kartı alırsan diğer konfigürasyonunu değiştirmeden birçok oyunu rahat oynarsın

fiyat aralığında alabileceğin i5-650 gibi çift çekirdek bir işlemcili pc olabilir.
altta amd intel cpu karşılaştırma testi örneğini görebilirsin.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;2919672' Alıntı:
çok istiyorsan bunu alda işe yarasın

yada bu diğerleri hikaye bunlarda i5 ve hd4650(en azından diğerlerinden çok iyi) var

TEŞEKKÜRLER UTKU ARKADAŞIM AMA BENİM EN FAZLA 900 TL BÜTÇEM VAR...!:oke:

aliens arkadaşım dediğim gibi benim en fazla 800 tl bütçem var ve pazar gününbe kadar almayı düşünüyorum

aliens

aliens

Üye
aliens arkadaşım dediğim gibi benim en fazla 800 tl bütçem var ve pazar gününbe kadar almayı düşünüyorum

o zaman sana tavsiyem, işlemcisi yüksek olan fakat ekran kartı onboard bile olsa bir pc seçerdim. Nasıl olsa istediğin gibi bir ekran kartına sahip pc bulamıyorsun.

en az i5-650, 4 GB, en az 500Gb disk olan bir pc ye ileride iyi bir ekran kartı alıp istediğin seviyeye ulaştırabilirsin. Aynı zamanda fiyatı da düşük olacaktır alacağın sistemin..

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorumda aliens arkadaşım ben o kadar oyun manyağı falan değilim ben çoğunlukla ders için alıyorum fifa 11 i birde gta VI ü oynayacam peki alttaki pcye sonra 1 gb ekran kartı daha alsam uyumlu çalışır mı

aliens

aliens

Üye

yukarıda inceleme ve bilgileri gördüğün üzere işlemci fiyata göre iyi. Ramların DDR3 olması da iyi. ileride ram ve ekran kartı değişikliği ile gayet iyi olacaktır..

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
peki sence intel i3 mü daha iyi bu amd x4 mü

aliens

aliens

Üye
peki sence intel i3 mü daha iyi bu amd x4 mü

bu ikisi arasında AMD tabiki. Hesaplama işlemlerinde vs 4 çekirdek faydasını çok daha iyi görebilirsin.
aşağıdaki linkte i3-530 ile karşılaştırması var.

i3-530 2 cores, 4 threads dır. AMD gerçek 4 çekirdek barındırır. Her çekirdek başına 512KB L2 cache barındırır. ama oyun ağırlıklı olur dersen zaten testte de göreceğin gibi bazı oyunlarda i3 biraz daha performanslı.

alacağın işlemci i3-530 dan düşük ise hiç intel düşünme...

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
yaa benim sorunum şu bu pro 2000 ile ben fifa 2011 i ve gta 4ü oynayabilir miyim :boxintel işlemciye yumruuuuk sevmiyorum abi inteli

aliens

aliens

Üye
yaa benim sorunum şu bu pro 2000 ile ben fifa 2011 i ve gta 4ü oynayabilir miyim :boxintel işlemciye yumruuuuk sevmiyorum abi inteli

işlemci için sorun yok. gayet iyi performans verebilir, fakat linkteki sonuçlara bakarsan G210 ekran kartının sonuçları felaket :ehe

Bence amd işlemci ile birlikte bir ekran kartı alman. Onun da kolayı var, forumlarda veya 2. el sitelerinden yarı fiyatına çok iyi kartlar bulabilirsin.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
ben ekran kartını almayı 0 düşünüyorum bana birkaç ekran kartı söylermisiniz sıfır olacak ve hepsiburada teknosa gibi yerlerden olursa iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt