n8 social network problemi???ozgur abi derdime bi care bulurmusun???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
n8 social network problemi???ozgur abi derdime bi care bulurmusun???
ozgur abi ve diger n8 kullanan arkadaslar.aleti yaklasik 2 haftadadan falzdir kulaniyorum.Hic bi problem yok super.sadece gecenlerde nokia social surum guncellemesi gerkiyo dedi yaptim ondan sonra ana ekrandaki social widget ina tikladigimda girmiyo abi,ama arkadasimlarimin tweetlerini falan update ediyo.apps lere girdigimde ordada yok.silinmis.fabrika ayarlarina geri don dedim yine ayni.ovidede yok herlade.o kadar super bi program deil ama yinede hem face and tweeter bi arada bakabilyoduk.bi bilgisi olan varsa yardimi olursa sevinirm.Bide nokia su hd oyun cesitlilgini artirsin artik,telefon yayginlasiyo ama ovi hala yerinde sayiyo:)

ozggurr

ozggurr

Üye
ozgur abi ve diger n8 kullanan arkadaslar.aleti yaklasik 2 haftadadan falzdir kulaniyorum.Hic bi problem yok super.sadece gecenlerde nokia social surum guncellemesi gerkiyo dedi yaptim ondan sonra ana ekrandaki social widget ina tikladigimda girmiyo abi,ama arkadasimlarimin tweetlerini falan update ediyo.apps lere girdigimde ordada yok.silinmis.fabrika ayarlarina geri don dedim yine ayni.ovidede yok herlade.o kadar super bi program deil ama yinede hem face and tweeter bi arada bakabilyoduk.bi bilgisi olan varsa yardimi olursa sevinirm.Bide nokia su hd oyun cesitlilgini artirsin artik,telefon yayginlasiyo ama ovi hala yerinde sayiyo:)

Bu linkten programi indir ve yeniden kurmayi dene...

Insallah bir ise yarar...

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
buyuksun ozgur abi abi duzeldi update ten sonra.tesekkurler

SilentOne

SilentOne

Üye
özgür abi sen bu n8 içözmüssün yha

cenewar88

cenewar88

Üye
waaay özgür hoca dailymobile sağolsun diyosun yani! :D
yardımı kest hacı :D

ozggurr

ozggurr

Üye
:D büyük başkan! n8ciler seni izliyoruz! yaw başka dailymobile gibi forumlar var mı? sen bilirsin?

Ne yaptin, ne baskani...

Ben asil senin sunum nasil gecti onu merak ediyorum, sen bir ara beni utandirma N8 falan demistin diye hatirliyorum, sunumu bilgisayarla degil N8 ile yapacaktin o ne oldu?

cenewar88

cenewar88

Üye
haa onu süperkulade hallettik hocam, biraz artistlik bir vaziyet aldı şova dönüştü falan ama çok iyidi. sadece sunumun sonunda kısa bi video izletecektim o sırada tüm galerinin açılması komik bir durum ortaya çıkardı ama olsun :D olur böle vakalar, hepimiz genciz... :D

--------------- Ekleme ---------------

bir de başkanım bu socially programının güncellemesi çıkmış support fb messages diyor bu yeni bişey değil heralde... yanılıyormuyum?
ayrıca bu forumda qt bilen var mı? yada ben öğrenmek istiyorum nereden nasıl başlasam bu işe? yoksa bu yaşta başlanmaz da çokmu geç kaldım

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
ozgur abi bisey daha sorucam.bu internetten dizi izlemek istedigim zaman video hemen doluyo ses da var ama goruntu donuyo.Acaba dedim hd ondanmi diger siteleri deneyim(hd olup olmadiklarini bilmiyorum bu arada)onlardada ayni sorun var.Eger sorun Hd olusundan kaynaklaniyosa bildiginiz herhangi bi dizi fil sitesi varmi n8 den rahatlikla izlenebilen.tskler

cenewar88

cenewar88

Üye
youtubedan züperkulade her diziyi izlersin hacı. diziporttan da izliyorum ben sorunsuz. fb videoları donuyo bazen hd ise şayet. net hızından da kaynaklanıyo olabilir

orcthesorc

orcthesorc

Üye
Burada açılmış konu ile ilgili bir problemim bulunmaktadır.Şöyleki;

n8 modelli telefonumdan Sosyal paylaşım programına tıkladıktan sonra ''bağlanıyor'' ibaresi çıkıyor fakat ne kadar zaman geçerse geçsin bir türlü bağlanamıyor.neden kaynaklanıyor olabilir sizce?

fatihkul

Üye
özgür hoca benim n8 de sosyal ağ güncellemesinden sonra you tube videolarını açmıyo bide başka yerden video izlerken videoyu kaydediyo aynı andda bunla ilgili bi bilgin var mı bi yerde yanlış ayar mı yaptım bilgilendirirsen beni çok mutlu etmiş olursun şimdiden teşekkürler

ozggurr

ozggurr

Üye
özgür hoca benim n8 de sosyal ağ güncellemesinden sonra you tube videolarını açmıyo bide başka yerden video izlerken videoyu kaydediyo aynı andda bunla ilgili bi bilgin var mı bi yerde yanlış ayar mı yaptım bilgilendirirsen beni çok mutlu etmiş olursun şimdiden teşekkürler

kardesim genelinizin bildigi gibi ben Cin Halk Cumhuriyeti'nde ikamet ediyorum ve youtube, facebook gibi uygulamalar burda siddetli sekilde yasakli, o ayarla bur ayarlar vs vs dns proxy bana misin demiyor, biz cozum buldukca adamlar aninda kilitliyorlar, nasil bir filtre ile takip ediyorlarsa artik... o yuzden youtube vb sorunlarla avrupa ya da amerika'da ikamet eden diger arkadaslar cozum ureteceklerdir, siz forumu takip etmeye devam edin...

cenewar88 arkadasimiz bir cikis yolu gosterir diye bekliyorum ben de :)

venusutarit

venusutarit

Üye
Youtube opera ile sorunsuz çalışıyor bende Opera ile dene

orcthesorc

orcthesorc

Üye
Peki benim problemim ile ilgili her hangi bir fikri yada görüşü olan yokmu? ben aslında bu konuda özellikle sizden yardım bekliyordum ;) ''özgürr''

kmorbulut

Üye
bendede aynı sorun var malesef nokıa hesap dıor altta baglanmaya calısıyor baglanmıyor ıptal dıorum ovı hesap acmadan bu proyu kullanamazsınız dıor

fatihkul

Üye
hocam sosyal ağı kullanmak için önce ovi hesabı açtırıyo onu yaptıktan sonra face yada twite giriyo bide youtube dan dün sabaha kdar video açılıodu türkiyede zaten youtube yasağı kalktı şimdi açıyorum youtube ama video açılmıyo hiç bilen biri varsa söyleyebilir mi diğer sitelerde video izleyebiliorum youtube dan olmuyo

orcthesorc

orcthesorc

Üye
Bendeki bağlantı problemi anlayamadığım bir şekilde aniden çözüldü...Fakat şu anda ovi maps den bulunduğum yeri facebook tan paylaşma özelliği çalışmıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt