windows xp professional..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
windows xp professional..
arkadaşlar pc ye format atmam lazım bnde format için cd var ama hata veriyo kururken lütfen yardımcı olun bana windows xp professional sp2 veya sp3 lazım paylaşırsanız sevinirim pc acayip şekilde hata veriyo heryerden hata çıkıyo delircem :vur:vur hemen yardımcı olun arkadşlar

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Orjinal CD'den kopyalanmış Windows Service Pack 2.Buyrun;

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım nasıl indircem basıyom part 1 e free downloaddan indir e basıyom rapid pro dan indirilsinmi diyo hayır diyorum yani rapid pro ücretli free ye basıyom bekliyo yardımcı olursan sevinirm

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
arkadaşım nasıl indircem basıyom part 1 e free downloaddan indir e basıyom rapid pro dan indirilsinmi diyo hayır diyorum yani rapid pro ücretli free ye basıyom bekliyo yardımcı olursan sevinirm

Rapid Prodan indirilsin mi diye sorduğunda Hayır seçeneğini seçip yeni sayfaya yönlendirilmesini bekleyin.Yalnız önceden Rapid Pro ya giriş yapıp aynı tarayıcıdan indirme yapmaya çalışmayın,indiremezsiniz.

Yeni sayfaya yönlendirdikten sonra Slow Download butonuna basın 77 saniye bekleyin.Download Yazısına tıklayıp indirin.

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
aynen dediğim gibi yatım bekledim yok download yazısı çıkmadı :((((

--------------- Ekleme ---------------

tamam oldu :D

teşekkürler

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Rica ederim.Kolay Gelsin

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
sağol

yalnız bi sorun var o da 2. partı yüklemeye geçerken çok bekliyo

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Premium Üyeliğin yoksa bekletir.

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
hepsini indirdiğimde en son ne yapcam bunlar rar dosyası en son ne yapcağımıda söylersen memnn olurm

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hepsini bir klasöre atacaksın.Part1'e sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneğini seçeceksin.Sonra çıkardığın klasörde İsobuster diye bir program olacak.Onu açıp boş bir CD ye Windows XP SP2 TR adlı kalıp dosyasını yazdıracaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt