5800 Ses Kısıklığı Sorunu (İki 5800 var ama birinin sesi daha az)

Sponsorlu Bağlantılar

OnLT

Üye
    Konu Sahibi
5800 Ses Kısıklığı Sorunu (İki 5800 var ama birinin sesi daha az)
Selam arkadaşlar.

Kendime bir 5800 telefon aldım 2 ay önce. Versiyonu şu anda en güncel versiyon.
1 hafta önce de bir 5800 daha aldım kardeşime. Onunda versiyonu en güncen versiyon.
2 telefon Varsayılan ekolazyer ayarında olmasına rahmen benim telefonun sesi daha az çıkıyor.
Müzik player > Ayarlar bölümündeki seçenekler de aynı iki telefonda da. Sorun ne olabilir?

Şimdiden teşekkürler.

lordomax

lordomax

Üye
Kardeş soğukta veya yağmurda oda olmadı onunla çalıştıysan toz toprak bendede oldu bende bi ara -27 ses çok azdı arkdasta işte çok elindeydi tozdan topraktan oluyo servisden temizleme gibi bi olanak varmı sor bi pek kurcalamaya gelmez

SilentOne

SilentOne

Üye
sub bufurun onu koy telin ses çıkış yerini bas şarkı aç sub bufrdan oradan çıkan hava temizler onu tabi sub bufur sooonn. Seste olsun....

burbur2

Üye
Selam!
Belki senin telefon bussda olabilirmi ?

OnLT

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkadaşlar ikisinin bütün ayarları aynı. Kulaklıktan da aynı kısıklıkta ses geliyor.

hunter41

hunter41

Üye
evet kardeşim benimde telefonumda ses azaldı acaba ne yapabılırım ınannın muzık caldıgı halde cok az ses cıkıyor benım 6630 da bile daha yüksek ses ckıkyıordu

rezgar

rezgar

Üye
Mrb arkadaşlar bende de aynı sorun var kardeşimde n70 var onda bile daha fazla ses çıkıyor lütfen yardım edin

universiteli199

universiteli199

Üye
hoperlör bozulmuştur

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
v51 ile v52 arasında bayağı bi fark var ama.. aynı versiyon yazmışşş anlamadım, eko ayarlarına bi bak diyecem ama bakmışsındır.. mp3 aynı olsun bide kalite farkı oluyor parçalarda.. aynı dosya yani, inş böle bi sorunla karşılaşmayız..

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
memnunum sesinden

SilentOne

SilentOne

Üye
bndede ses fazla

ftsrn123

ftsrn123

Üye
ilginç bir sorun ama bence sorun yazılımda..
alternatif bir mp3 player indir 2 telefona 2sindende aynı parçayı çal sesleri bide öyle karşılaştırmayı deneye bilrsn aradaki fark ortadan kalkarsa birine yazılımı yeniden yüüklmeyi deneyebilrsn veya garantisi varsa direk yolla zaten bu tür problemlerde hiç bakmadan yazılımı yeniden yüklerler...

0552amsord

Üye
Üretim hatasıdır.

128bpm_

Üye
Bence Bataryayı Çıkarıp Üretim Yerlerine Bakın...Biri Germany Diğeri P.R.C Olabilir.

Diğer Arkadaş N70 tede AYnı Sorun Var Demiş.. Bendede Eskiden N70 Vardı. Bir Gün Başka Bir ARkadaşım İle Telefoınlarımı Karşılaştırdık ve Yukarıda Yazmış Olduğum Durumla Karşılaştık.

Biri Germany Diğeri P.R.C Yada Tma Hatırlamıyorum Başka Bir Ülkede Olabilir.

Yani Kısacası Farklı Ülkelerin Malı Olabilior ,ve Sorunda Ordan Kaynaklanıyordur BEnce..

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
telefon kulaklıgını degiştirsen olabilir

anectodist

anectodist

Üye
V52 ve üstüne mp3 çalar güncellemesi ile telefonun sesi baya artmış durumda

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
sub bufurun onu koy telin ses çıkış yerini bas şarkı aç sub bufrdan oradan çıkan hava temizler onu tabi sub bufur sooonn. Seste olsun....

sac kurutma makinası denesek :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş soğukta veya yağmurda oda olmadı onunla çalıştıysan toz toprak bendede oldu bende bi ara -27 ses çok azdı arkdasta işte çok elindeydi tozdan topraktan oluyo servisden temizleme gibi bi olanak varmı sor bi pek kurcalamaya gelmez

ben servise gonderdim. int. netten baktıqımda ''Yazilim gncelleme ayar genel bakim yapilmistir'' hoporlerine ellerini atmslarmıdır bilemem :ehe

ajan579

ajan579

Üye
arkadaşım yabancı site telefon forumlarına gir 5800 gibi pekk çok telefonun aynı modellerine göre geri iade edildiğini görebilirsin önce bilir bi kişiyle konuş sonra satın aldığın yere mi gidersin iademi edarsin bilmem

--------------- Ekleme ---------------

sakın telofon kulaklığı alıp parana kıyma 120db lik al değişen bişe olmaz seste

ahweto2

Üye
5800 için ayarlarında sanarım ses ayarları vardı orda hopalör var orda hangi taraftan sein gelceğini gösteririr benimki ortada yani ikisindende eşit çıkıyobelki seninki kıktırdır bişi değil

crazypaker

crazypaker

Üye
arkadaşım iki telefonunda arkasına bak ben buna aynen şahit oldum maiden finland yani finlandiya olan cihazların sesi daha kaliteli oluyor emin olabilirsin bi bak kardeşininki finlandiya malı olabilir germany ve hungary mallarında finland a göre sesi çok çok azda olsa farkedilir derecede biraz daha az çıkıyo;)

Üst Alt