N8'e sonunda kavuştum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
N8'e sonunda kavuştum...
evet arkadaşlar 5 aylık bekleyiş ve 1 aylık ön sipariş bekleyişlinin ardından bu gün N8 e kavuştum.süper bi cihaz.ekranı harika-kamerası süper-kasma takılma yok.sesi n95 8gb ta göre biraz azçıkıyor bu beni üzdü ama bu kadar kusurda olsun artık.bu arada sağlam telefon muş aldığımın 1 saat sonrası elimden yere düşürdüm allahtan hiç birşey olmadı.telefon açılıp kapanmadı bile aynen çalışmaya devam.pili üzerinde takılı geliyo pil kapağını açmak için tornavidası yok kutu içinde yani pil çıkarcaksanız doğru en yakın telefoncuya.izmir forum bornova nokia shoptan aldım fiyatı 1100tl..

sh0ck

sh0ck

Üye
Hayırlı olsun kardeş :).

Bende kavuştum 2 gün önce. :) Onunla uğraşmaktan foruma girmeye eriniyorum :P

Telefon sağlam ama sen yinede Silkon kılıf ve ekran koruyucu al ;)

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi

saol kardeş sanada hayırlı olsun.tavsiyen için teşekkürler.

devilmy

devilmy

Üye
silikon kılıf telefonun tıpını bozuyor en iyi kadife kılıf kullan tozdan korur

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
silikon kılıf telefonun tıpını bozuyor en iyi kadife kılıf kullan tozdan korur
ben kılıf almıcam zagg marka koruyucu bant kullancam.

XaeRa

Üye
Hayırlı olsun ama ben 1000 lira verdim kusura bakma

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
100 lira ucuza almak için istanbula mı geliyim:kop:

--------------- Ekleme ---------------

merak ettim arkadaşlar bi sorum olcak N8 kullananlar telefonunuzun sağ alt tarafında Nokia kom A.Ş garantisi yazıyor mu?

cenewar88

cenewar88

Üye
ben trden almadım ama çıkardığım etiketin üzerinde yabancı bi şirketin garantisi vardı, attım gitti kağıdı
bu arada zagg marka koruyucu tavsiye ederim. telefonun kibarlığını bozmadan parlak da tutuyor, sağlam da... gerçi gövde aliminyum ekran da çizilmiyormuş ama yine de yığınla para verdik

SilentOne

SilentOne

Üye
hayılı olsun.... Beyler bnde fiyatı düşünce alıcam yada n8i yi bekliyecem

ozggurr

ozggurr

Üye

Yeni N8 alan arkadaslar rica etsem paket icerigini de yazabilir misiniz?
Fiyatlar havada ucusuyor ama icerik farkli olabilir diye dusunuyorum.

900 TL'ye satilan paketin icinde 16GB mini SD kart-HDMI kablosu ve Bluetooth kulaklik var mi mesela, eger varsa super fiyat ..

Uruloki

Uruloki

Üye
ya benim aldığım nokia shopta kılıf yoktu ühü ühü:((

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
Yeni N8 alan arkadaslar rica etsem paket icerigini de yazabilir misiniz?
Fiyatlar havada ucusuyor ama icerik farkli olabilir diye dusunuyorum.

900 TL'ye satilan paketin icinde 16GB mini SD kart-HDMI kablosu ve Bluetooth kulaklik var mi mesela, eger varsa super fiyat ..
kutudan telefon-kullanma kılavuzu-usb kaplo telefon için-usb kablo harici disk.bellek vb. için-hdmi kablo-kulaklık-şarj aleti-ovi kullanım kılavuzu çıkıyor.

AYNA

AYNA

Üye
arkadaşlar peki dokunmatiği nasıl iphone gibi güçlümü? iphonede daha elini değdirmeden algılıyor n8 nasıl?
bende satio var satıcam yerine başka birşey bakıyorum?

birmot

birmot

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar peki dokunmatiği nasıl iphone gibi güçlümü? iphonede daha elini değdirmeden algılıyor n8 nasıl?
iphone gibi parmağının ısısıyla çalışıyo.n97 nin kalemi yada 5800 penası işe yaramıyo bu telefonda.:yuru

ozggurr

ozggurr

Üye

Dokunmatigi diger markalarla kiyaslanmaya gerek kalmayacak kadar guclu...
O konuda tereddute gerek yok..

cenewar88

cenewar88

Üye
dokunmatiği iphone'dan iyi bence, yada benim elime aldığım iphonelarda sorun vardı. swype prosunu da kurduktan sonra telefona iphone halt etmiş. bu telefonun dokunmatikte falan değil sorunu. web tarayıcısı kabız ediyor bunun, ne oluyosa onun yüzünden oluyo. bir de uygulama sayısı az, hızla artsa da şu an iphone ile karşılaştırılamayacak kadar az...

turan050

Üye
Bende iki gün önce kavuştum Alettt süperrrrr... Yemişim İphoneyi Israrla gri renk tavsiye ediyorum

erkara_64

gri renkli kullanıyorum hafıza kartı-blutut kulaklık haricinde hepsi vardı benim kutuda:)

gri renki telefon görüntü bakımından süper nedeni tozlar hiç mi hiç belli olmuyor artı ıslak mendille de üzerini süpüverdinmiydi heç bişici kalmıor walla:))koy vitrine seyret yok yok seyretme kullanmaya devam et:)

SilentOne

SilentOne

Üye
hll kardeşim yürübe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...