Cep telefonu arıyorum yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TR.

TR.

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonu arıyorum yardım...
Arkadaşlar bn baslıkta da belirtiğim gibi 150-300 tl arasında telefon arıyorum ...Szce hangi telefonu almalıyım...birde son olarak trident çin malı mı?:bilmm:bilmm:bilmm

Blackss86

Üye
Benim açtığım konuda iki model telefon var, henüz ben karar veremedim belki sen yardımcı olabilirsin bu vesileyle :D
Merhaba arkadaşlar.

bu iki telefon çok güzel fiyat / performans olarak ancak birtürlü karar veremedim yarın almayı düşünüyorum...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
c3 e bak.
wifi li Klavyeli Mail Msn Feysbuk Telefonu 340-360 TL

OğuzcanAbi

Üye
samsung wifi
nokia 5230

jeshogh

jeshogh

Üye
5230 olabilir 300 tl civarı kullanışlı bir telefon.

IHeroStyLeI

Üye
samsun c3200 Monte BAR
Bu telefonu kardeşime aldım. Ve mesaj yazması kolay.. Bence güzel.. alabilirsiniz.

kol@j

kol@j

Üye
kardeş umduğun özellikleri de beyan etseydin.. çok daha makbuldü...

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
nokia 5130xm yada 5228

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
sony ericsonn j105 naite ...

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
2. el temiz 5220 var nokia bide samsung corby wifi var çok kibar ve güzel bi telefon bide denk gelirsen lg km serisini uygun bi telefonu var wifi li 3.0 kameralı bi tavsiye daha 2. el temiz kullanılmış 2 3 aylık kutulu faturalı bi cihaz almanı tercih ederim boşuna çok para verme ben bugün 5130 sattım 5800 arıyorum :)

Blackss86

Üye
Dün Samsung C3303K yı aldım. İlk defa dokunmatik kullanan biri için izlenimlerimi aktarayım:
Telefon ufak tefek gayet şık ve karizma duruyor. 8 GB'a kadar sd kart destekliyor ve ses kalitesi güzel, MP3 playere gerek bırakmıyor :) Kulaklık olmadan açık alanda radyo dinleyebilirsin. (Kapalı mekanda çekmiyor kulaklık olmadan en azından bizim evde :) )
Dokunmatik ekrana alışmakta ilk 15 - 20 dk zorlandım. C3200'ü almadığıma pişman olacaktım neredeyse ama biraz kurcalayınca telefonun huyunu suyunu öğrendim, şu an gayet seri şekilde mesaj yazabiliyorum :d:

Eğer çok para vermeden dokunmatik, stil sahibi bir telefon almak istiyorsan tavsiye ederim. Wifi olmamasına rağmen internet paketi alırsan her türlü sosyal paylaşım ağına bağlanabiliyorsun ve widgetlerin kullanımı çok kolay.
Ekranı da göründüğü kadar ufak değil, tatmin edici. Corby kadar büyük değil tabi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt