Sorcerer v1.62 S60v3|v5 {Game Cheater for SymbianOS9.x phones}

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Sorcerer v1.62 S60v3|v5 {Game Cheater for SymbianOS9.x phones}
Tanıtım:
Sorcerer oyun belleğindeki verileri değiştirmek için bir oyun hile aracıdır. Sorcerer ile, oyun içinde herhangi bir değer arayabilir ve değiştirebilir veya istediğiniz değere kilitleyebilirsiniz.

Özellikler:

Java Oyunları: Teorik olarak tüm java oyunları değiştirilebilir.
Online Oyunlar: Online oyun teorik olarak değiştirilebilir ancak, oyun sunucu kontrolü doğrudan ağ üzerinden alındığı için tam anlamda kullanılamayabilir, çevrimdışı olarak yapılan hileler ise tekrar çevrimiçi olunduğunda geçersiz olacaktır.

SIS Oyunları:
Tüm sisx oyunları modifiye edilebilir.
Simulator Oyunları: Bazı simulatör oyunlarını modifiye edebilirsiniz, yazılımda sadece bellek ile ilgili değişiklikler yapılabilir, arşiv değişikliği yapılamamaktadır.

NGage 2.0 Oyunları: Teorik olarak N-gage oyunlarında tüm değişiklikler yapılabilir.

S60 Yazılımları: Şuanda sadece belirli bir kaç yazılım modifiye edilebilir. Özel yöntem ve ayrıntılar daha sonra paylaşılacaktır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: jachagkall, aporep, gezegen5271 ve 1 kişi daha

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

tusubasa

Üye
neyi nasıl oyunu acıyozda bişeyleri kurcalıyıp neyin değiştiğini nerden anlıcaz

--------------- Ekleme ---------------

bo program oyunun bazı yerlerini mesela olumsuzluk veya can veya guc artıma oyunun içinde bunları yapabiliriz de nasıl yapcaz busuru dosya var

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
neyi nasıl oyunu acıyozda bişeyleri kurcalıyıp neyin değiştiğini nerden anlıcaz
--------------- Ekleme ---------------
bo program oyunun bazı yerlerini mesela olumsuzluk veya can veya guc artıma oyunun içinde bunları yapabiliriz de nasıl yapcaz busuru dosya var

Öncelikle oyunu ve programı açıyorsun sonra oyun tekrar dönerek oyundaki değiştirmek istediğin değeri bul (Ör: 5) ve arama tuşuna(Yeşil tuşa) bas. Bu seni doğruca socerer'a yönlendirecek daha sonra Seç > Exact Search diyerek değiştirmek istediğin değeri yaz ( 5) ve Auto matching seç. Program otomatikmen değeri 5 olan tüm sayıları bulacak. Bundan sonra oyuna geri dönerek (5) değeri arttır veya azalt farketmez .Örneğin arttırdın ve 20 yaptın diyelim şimdi yeşil tuşa tekrar basıp programa döneceksin ve sonra Seçenek > Fuzzy Search > Dword(burada sen hangi data tipini aradıysan onu seçeceksin) > Bu kısımda ise biz değeri arttırdığımız için Became Bigger'i seçiyoruz . Şimdi önceki bulunan değerlerin sayısının azaldığını göreceksin bundan sonra yapmış olduğumuz 20 değerini bularak yerine istediğin değeri yaz ve tamamdır.
[] Rakamların büyüklük ve küçüklüğüne göre bazen iki veya üç aramaya bulunabiliyor.bunun çözümüde oyundaki değeri 1-2 kez değiştirip fuzzy search kızmından arttı,azaldı veya değişmedi seçeneklerini kullanarak yapacaksın.

Toorpido

Toorpido

Üye
güzel bir program ama her oyunda olmuyo

YasirN

YasirN

Üye
bunu kavrayabilmek için cok ugrastım :D

mastris

mastris

Üye
Öncelikle oyunu ve programı açıyorsun sonra oyun tekrar dönerek oyundaki değiştirmek istediğin değeri bul (Ör: 5) ve arama tuşuna(Yeşil tuşa) bas. Bu seni doğruca socerer'a yönlendirecek daha sonra Seç > Exact Search diyerek değiştirmek istediğin değeri yaz ( 5) ve Auto matching seç. Program otomatikmen değeri 5 olan tüm sayıları bulacak. Bundan sonra oyuna geri dönerek (5) değeri arttır veya azalt farketmez .Örneğin arttırdın ve 20 yaptın diyelim şimdi yeşil tuşa tekrar basıp programa döneceksin ve sonra Seçenek > Fuzzy Search > Dword(burada sen hangi data tipini aradıysan onu seçeceksin) > Bu kısımda ise biz değeri arttırdığımız için Became Bigger'i seçiyoruz . Şimdi önceki bulunan değerlerin sayısının azaldığını göreceksin bundan sonra yapmış olduğumuz 20 değerini bularak yerine istediğin değeri yaz ve tamamdır.
[] Rakamların büyüklük ve küçüklüğüne göre bazen iki veya üç aramaya bulunabiliyor.bunun çözümüde oyundaki değeri 1-2 kez değiştirip fuzzy search kızmından arttı,azaldı veya değişmedi seçeneklerini kullanarak yapacaksın.
kardeş ben bunu anrufen ol de yapmak istiyorum nasıl yaparım yardım edermisin bana ?

mastris

mastris

Üye
yokmu beyler yardım edebilicek arkdaş?

olivetti

olivetti

Üye
galiba tuşun yaptığı işlemi güçlendiriyor.

BJKDRAGON1

Üye
ya neden inmiyor program linke tıklıyorum bu site çıkıyor

----------Eklendi @ 19:54:02 ---------- Yazıldı @ 19:52:10 ----------

uygulama saglayıcısı ile görüşün yazıyor

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

BJKDRAGON1

Üye
Ya sertifika hatası veriyo yardım

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

kamufle

Üye
n73 e kurdum hata vermedi açıldı ama hiçbirşey anlamadım bilen birisi yardım ederse sevinirim

fearles32

fearles32

Üye
kardeş daha basit program yokmuydu bu neymiş böyle :)

hacker_ceset

Üye
Yükledim Acınca Programı Telefon Kapanıp Acılıyo Kendiliğinden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt