Sorcerer v1.50 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sorcerer v1.50 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA
Tanım:

Sorcerer oyun belleğindeki verileri değiştirmek için bir oyun hile aracıdır. Sorcerer ile, oyun içinde herhangi bir değer arayabilir ve değiştirebilir veya istediğiniz değere kilitleyebilirsiniz.

Özellikler:

Java Oyunları: Teorik olarak tüm java oyunları değiştirilebilir.

Online Oyunlar: Online oyun teorik olarak değiştirilebilir ancak, oyun sunucu kontrolü doğrudan ağ üzerinden alındığı için tam anlamda kullanılamayabilir, çevrimdışı olarak yapılan hileler ise tekrar çevrimiçi olunduğunda geçersiz olacaktır.

SIS Oyunları: Tüm sisx oyunları modifiye edilebilir.

Simulator Oyunları: Bazı simulatör oyunlarını modifiye edebilirsiniz, yazılımda sadece bellek ile ilgili değişiklikler yapılabilir, arşiv değişikliği yapılamamaktadır.

NGage 2.0 Oyunları: Teorik olarak N-gage oyunlarında tüm değişiklikler yapılabilir.

S60 Yazılımları: Şuanda sadece belirli bir kaç yazılım modifiye edilebilir. Özel yöntem ve ayrıntılar daha sonra paylaşılacaktır.

Yenilikler:

• MR ve FP1 sürümlerini tek bir dosya içinde birleştirildi
  • Ek uygulama işlevselliği
  • Kısayol tuşu olarak kamera tuşu eklendi
  • Hatalar giderildi

Konuda soru sormadan önce mutlaka okuyunuz. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...enler-son-guncelleme-25-08-2010-a-334478.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ByIdris, mete1563, eziyet001 ve 12 diğerleri

rapman

rapman

Üye
güzel bir program elinize sağlık :oke:

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler..çok farklı bir uygulama

lukatoni17

Üye
5800 Kullanıyorum bir türlü yapamadım Nasıl kullanıcaz bunbu

furkan1523

Üye
tşkler....

pRime.

pRime.

Üye
Teşekkürler değişik bir uygulama.

FGHT

Üye
bu program ile profil mail craclenir mi?

hknkzn

Üye
YÜKLEYEMEDİM SERTİfika hatası diyor,ne yapabilirim?tel modelim 6700slide herşeyi yükleyebiliyorum normalde ama bunda tıkandı.yardım.

icais

icais

Üye
teşekkürler

minti19

minti19

Üye
paylaşım güzel!

abb94

abb94

Üye
teşekürler

'Şeref'

Emekli Yönetici
sağolasın.. eline sağlık.

jachagkall

jachagkall

Üye
erişime izin verilmedi deyip yükleme iptal ediliyor ne yapmak gerek hack işini beceremiyorum onunla alakalı ise birisi bana garanti hack yapmayı öğretsin

asi430

asi430

Üye
sağol..

GREENxEYES

GREENxEYES

Üye
ultrabal10

ultrabal10

Üye
arkadasim bu programi cok merak ettim. n8 yani s^3 uymlusu yok mu? telefona kuruluyor fakat calistirmak istedigimde atiyor. tesekkürler:P:

ali.oren

ali.oren

Üye
sağol

kj2al

kj2al

Üye
teşekkürler güzel program Fakat real football manager oyununu görmedi program :S

Hologlv

Üye
Sertifika hatası werdi telim n95

Üst Alt