N900 | Tweak Flash plugin version v0.3-maemo0 | Flash Player...

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N900 | Tweak Flash plugin version v0.3-maemo0 | Flash Player...

Bu uygulamayı PR 1.2' de kullanana arkadaşlar bilir. PR 1.3' de kullanmak istediğimizde uyum sorunu yaşamıştık. Tweak Flash plugin uygulaması PR 1.3 ile uyumlu hale gelmiş. Aşağıdaki indirme adresinden v0.3 versiyonunu indirebilirsiniz. Eğer depolardan indirirseniz v0.4 versiyonunu indirebilirsiniz. Ben depolardaki v0.4 versiyonunu yükledim...

İndir :

• Beğen
Tepkiler: re-emre, gezgin46 ve hsngul44

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
bunu yüklediğimizde video izleyebiliyormuyuz direk.
teşekkürler

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
gazi kardeşim ben yanlışlıkla flaş playeri telefondan silmişim bana senin telefondakını yollarmısın internette hiç bir videoyu izleyemiyorum kokten silmişin yanı bıde nasıl nereye koyacağımı soylersen sevinirim

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Android 10.1.61.0 seçilerek facebook, youtube videoları rahatlıkla seyrediliyor fakat PR 1,3 seçildiğinde oynatmıyor.

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
seçtim olmadı tabi orası ayrı bişey neyse saol

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
seçtim olmadı tabi orası ayrı bişey neyse saol

Dostum senin problemin mi var ? Adam gibi yükledim ama olmadı acaba yanlış birşeymi yapıyorum yardımcı olurmusunuz demek yerine yukarıda yazdığın yazıyı yazman sana ne kazandırıyor ?

Sana kazandırdığı birşey yok. Aksine kaybettiriyor. Ben yükledim ve gayet güzel çalışıyor.

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
gazi kardeşim ben merkezde oturuyorum benim soruna bi çare bulabilirmisin

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnceler ve uygularsan sorununu çözersin. Daha ne yapalım ?

kaan dean

kaan dean

Üye
Dostum senin problemin mi var ? Adam gibi yükledim ama olmadı acaba yanlış birşeymi yapıyorum yardımcı olurmusunuz demek yerine yukarıda yazdığın yazıyı yazman sana ne kazandırıyor ?

Sana kazandırdığı birşey yok. Aksine kaybettiriyor. Ben yükledim ve gayet güzel çalışıyor.

bu arkadasin tum yazdikari ukelalik iceriyor gecenlerde actigi su an kilitli olan bir konu hakkinda da yine ayni tavri gostermisti cevap verememistim kendisine. orumlarina ve cevaplarinda biraz daha uslublu olursa sevinirim..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu arkadasin tum yazdikari ukelalik iceriyor gecenlerde actigi su an kilitli olan bir konu hakkinda da yine ayni tavri gostermisti cevap verememistim kendisine. orumlarina ve cevaplarinda biraz daha uslublu olursa sevinirim..

Benim yazımı alıntı yaparak yorum yapmışsın kardeşim. Bu söylediklerin bana mı yoksa öbür arkadaşa mı ?

kaan dean

kaan dean

Üye
alinti yapmaktan kastim o arkadasin tavrini ortaya koymakti. sozum sana degil o arkadasa

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye

Birader illa yardım istemek zorundamıyım ben 2 saat senin cevap vermeni mi bekliyicem.denedim olmadı sildim.eski yöntemi WebShareX in açtığı konudaki flashı kurdum oldu bitti.Bu kadar kasmana gerek yok :gun1: yorum illa olumlu olacak diye birşey yok.senin beğendiğini illa karşındakinin beğenmesi zorunlu değil emeğine sağlık dedik oldu bitti gerisi(benim uygulayıp uygulamadığım ) seni ilgilendirmez.

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
Arkadaşlar bakın burası bir paylaşım platformu kimse babanızın oğlu ğeğil gazide babamın oglu değil adam ugrasıyor telefonunda risk alıyor paylaşım yapıyor bende elimden geldigince aklımın erdigince yapıyorum saygı duymak ve derdi varsa medenice alak cerçevesinde soylemeli konusma uslubunuza dikkat edeceksiniz kullandıgınız kelimelere dikkatedeceksiniz yasınıza basınıza bakmayın kendinizi egitin benden senden ondan birseyler ögrenin yascacogunuzdan buyugum kardeşimden kucuk arkadaslar var bu beceri işidir lütfen herkez konuşmalarına kullandıgı usluba dikkat etsin talebi olan rica ile dile getirsin bu forumu bizler ayakta tutuyoruz lütfen kelimelerin sihirini kullanın..

0.3-maemo0 var depoda fakat yanında 1.2 yazıyor Tweak Flash plugin version (only1.2) bahsettiğin buysa kardeşim
yukledim fakat olmadı depo listesindeki butun depoları yukledim fakat yinede goremiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen..

--------------- Ekleme ---------------

Evet dopo güncellemesi yapmamışım sorun anlaşıldı..
güncelleme yaptıgınızda direk karsınıza cıkıyor oradan yukleme yapıldıgında sorun giderilmis oluyor..

Facebook youtube sorunsuz ;)

Arkadaşlar cepten youtubeye erişim yasaksız girme olayı paylaşıldımı?
paylaşılmadıysa paylaşabilirim..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bakın burası bir paylaşım platformu kimse babanızın oğlu ğeğil gazide babamın oglu değil adam ugrasıyor telefonunda risk alıyor paylaşım yapıyor bende elimden geldigince aklımın erdigince yapıyorum saygı duymak ve derdi varsa medenice alak cerçevesinde soylemeli konusma uslubunuza dikkat edeceksiniz kullandıgınız kelimelere dikkatedeceksiniz yasınıza basınıza bakmayın kendinizi egitin benden senden ondan birseyler ögrenin yascacogunuzdan buyugum kardeşimden kucuk arkadaslar var bu beceri işidir lütfen herkez konuşmalarına kullandıgı usluba dikkat etsin talebi olan rica ile dile getirsin bu forumu bizler ayakta tutuyoruz lütfen kelimelerin sihirini kullanın..

0.3-maemo0 var depoda fakat yanında 1.2 yazıyor Tweak Flash plugin version (only1.2) bahsettiğin buysa kardeşim
yukledim fakat olmadı depo listesindeki butun depoları yukledim fakat yinede goremiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen..

--------------- Ekleme ---------------

Evet dopo güncellemesi yapmamışım sorun anlaşıldı..
güncelleme yaptıgınızda direk karsınıza cıkıyor oradan yukleme yapıldıgında sorun giderilmis oluyor..

Facebook youtube sorunsuz ;)

Arkadaşlar cepten youtubeye erişim yasaksız girme olayı paylaşıldımı?
paylaşılmadıysa paylaşabilirim..

Rica ederim kardeşim. Çalıştırmasını becerebilenler çalıştırabiliyormuş demek ki. Burda öyle kişiler var ki tahtadan odundan kalastan farkı yok. Ha masaya vurmuşsun tak tak tak ses çıkmış ha onlara vurmuşsun. Neyse... Paylaşabilirsin kardeşim. :oke:

blorde

blorde

Üye
eywallah kardes eline saglik . gayet guzel calisiyor.

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
10numara, emeğine sağlık..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim... :oke:

Üst Alt