En Kalıcı En Hızlı En Dikkatli Üyeyi Arıyoruz [Yarışma Sona Erdi] TEBRİKLER ARSLANSEM!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
En Kalıcı En Hızlı En Dikkatli Üyeyi Arıyoruz [Yarışma Sona Erdi] TEBRİKLER ARSLANSEM!
Eveeeet...
MaxiCep tarihinin (belki de dünyadaki tüm forumların) en uzun süren yarışması 1,5 senelik yarışmamız sona erdi :)

Her gece saat tam "00:00:00"ı bekledi pek çok arkadaşımız. Bir süre sonra aktiflik azalsa da biz en kalıcı üyeyi de arıyorduk :)
Ve nitekim 2007 yılından beri aramızda olan arkadaşımız Semih, nam-ı diğer
arslansem bu yarışmanın galibi oldu :)

Ödülü tam 1.000 kontör :D

Öncelikle kendisini tebrik ederim :)

Ödülünün 500 kontöre tekabül eden kısmını taahhüt ettiğimiz üzere MaxiCep sitesi olarak biz vereceğiz. Ancak diğer 500 kontöre tekabül eden kısım için Mahmut arkadaşımızın desteklerini bekliyoruz :ehe O kadar şafak saydırdı millete :ehe

Tekrar tebrikler arslansem, güle güle konuşman dileğiyle...
:maxicep:

• Beğen
Tepkiler: crazyferit, By Y@VUZ, Necmati ve 3 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tebrikler :D

Love Prince

Love Prince

Üye
tebrikler :)

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Sözümüz sözdür arkadaşlar :) Ödül verilecek dedim verilecek :oke:
Semih, kardeşim tebrik ederim :) Seni bayağı uğraştırdım kusura bakma :)

minoo

minoo

Üye
oo Zenco'ya bak sen :D
tebrik ederim cicim :D

haltie

haltie

Üye
tebrikler semih:) bende sonradan dahil oldum yaptığım ataklarla ancak ikinci oldum oda güzel:gul:

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkür ederim Ata :)
Öncelikle bişey belirtmek istiyorum.Ben bu yarışmaya asla ödülü kazanmak için girmedim.
İlk sebebim yarışmaya katılan birini geçmek istedim.İsmi lazım değil ki sıralamaya bakınca anlaşılmayabilir.Zamanında gece saniyesine kadar yarıştığım birisiydi.Bu kişiyi en çok yöneticilerimiz o bölümde mesajları düzenlediği için çok daha iyi bilir :) Aramızda husumet yaşanmıştı ve yönetici olduğu için site içerisinde haksız bir davranış gördüm bana karşı o kişi tarafından.Haksızlığa gelemem hiçbir zaman.Hırs yaptım,inat ettim normalde de acayip inatçıyımdır :D bu da yarışmaya yansıdı ve kazandım :)
İkinci sebebim ise sitede pek yakın olmadığım ve samimiyet kuramadığım biri olsa da Mahmut abiye saygı duyarım ve siteye yaptığı katkılardan ötürü takdir ederim.Başkası olsa takip etmezdim.Ör:Diablos :ehe şaka tabii ki.. :D
Ve son olarak,önceden de söylemiştim,ödülün bir kısmını sitede yapılan yarışmalarda ödül olarak vermeyi düşünüyorum.Yarışma projelerine sponsor olabilirim özetle projelerinizi bekliyorum :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
tebrıkler

arslansem

arslansem

Üye

Teşekkür ederim Mert :)

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler Hüseyin :)

Sözümüz sözdür arkadaşlar :) Ödül verilecek dedim verilecek :oke:
Semih, kardeşim tebrik ederim :) Seni bayağı uğraştırdım kusura bakma :)

Teşekkür ederim abi.Ne kusuru estağfirullah.Geri kalan hayatında başarılar dilerim.Bize de nasip olur inşallah :)

oo Zenco'ya bak sen :D
tebrik ederim cicim :D

Teşekkürler cicim :D

tebrikler semih:) bende sonradan dahil oldum yaptığım ataklarla ancak ikinci oldum oda güzel:gul:

Kesinlikle öyle Halit.Keşke başlarda dahil olsaydın daha zevkli olurdu eminim :) teşekkür ederim

Teşekkürler

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Teşekkür ederim Semih kardeşim :) Geri kalan hayatım nasıl olacak açıkcası ben de çok merak ediyorum şuan :D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Tebrikler semih

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
Tebrikler

Utku

Utku

Üye
tebrik ederim

Necmati

Necmati

Üye
Tebrikler semih abi...

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Tebrikler abi :D

Perfect!

Üye
tebrikler :D

ama kontör diye bişey kalmadı kaç tl ediyor şimdi bu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt