- Var Mısın Yok Musun - Maxicepte İlk ve Tek [KURA]

Sponsorlu Bağlantılar

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
- Var Mısın Yok Musun - Maxicepte İlk ve Tek [KURA]
Kod:
[CODE][CENTER][B]Arkadaşlar herkese Merhabalar,
 Maxicep'te daha önce hiç yapılmamış yeni formatlarla yeni yarışmalarla karşınıza çıkmaya devam ediyoruz.Yine süper bir yarışma yine süper bir format yine çok zevkli ve bol kazançlı bir yarışma yine ben ve yine ChavRash adminimizle onun çok cömert ödülleri.
 Arkadaşlar şimdi yarışmamızın formatına ve kurallarına daha sonrada can alıcı nokta olan ÖDÜLLERE geçelim.[/B]

-------------------------------------------------------------------------------------------

[SIZE="3"][B][COLOR="red"]YARIŞMAMIZIN FORMATI[/COLOR][/B][/SIZE]
[B][COLOR="red"]-Yarışmamıza 15 kişi başvuracak.Ve biz bu 15 kişi arasından kura ile 3 kişi seçeceğiz.[/COLOR]
[COLOR="#8b0000"]-Daha sonra bu 3 kişi her gün 1'er kişi olmak üzere yarışacak.Ve yarışmamız 3 günde sona erecek.[/COLOR]
[COLOR="red"]-Yarışmada 13 ödül kutusu olacak ve bunu ChavRash adminimizle beraber yarışmadan hemen önce belirleyeceğiz.Ve yarışmacılara numaralar yoluyla dağıtacağız.Sonra ödül için yarışan üyemiz hangi kutuyu açtırmak isterse biz o kutunun sahibine özel mesaj yolu ile KUTU İÇERİĞİ ni yolluyacağız.[/COLOR]
[COLOR="#8b0000"]-Bu 13 kutudan 1 tanesi yarışmacımıza ait.Diğer 12 kutuyuda o an sitede online olup yarışmamıza gönüllü olarak katılmak isteyen arkadaşlarımızdan 4 yada 6 tanesi (o anki aktifliğe göre) 3'er yada 2'şer olarak kutuları tutacaklar.[/COLOR][/B]
[COLOR="#4b0082"][B]-Önce 4 KUTU AÇILACAK ardından TEKLİF sonra 3 KUTU AÇILACAK ardından TEKLİF sonra 2KUTU AÇILACAK ardından TEKLİF VE YARIŞMACIMIZ YA BU TEKLİFİ KABUL EDECEK YADA Kutusuna Gidecek.[/B][/COLOR]

-------------------------------------------------------------------------------------------

[B][COLOR="red"][B][SIZE="3"] YARIŞMAYA KATILIM KURALLARI
[/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR="#8b0000"]-Yarışmaya ödül için katılanlar bu konu altından yazmalılar.[/COLOR]
[COLOR="red"]-İlk 15 kişi kura çekilmek için listeye alınacaktır.
[/COLOR][COLOR="#8b0000"]-Bu kişilerin en az 65 mesajı olmalıdır.[/COLOR]
[COLOR="red"]-Ve En geç 30 Haziran 2011 Tarihinde üye olmuş olmaları gerekir.Bu tarihten sonraki üyeler kura listesine alınmayacaktır.
[/COLOR][COLOR="#8b0000"]-Yarışmada kutu tutmak üzere yarışmada yardımcı olarak bulunmak isteyen arkadaşlarımızda  En geç 30 Haziran 2011 üyesi olmalılar.Ve en az 65 Mesajları olmalı.[/B][/COLOR]

[COLOR="navy"][B][SIZE="5"]NOT : Yarışmaya Katılan Üyelerimizin Saat 17:00 - 18:00 arasında ONLİNE OLMA ZORUNLULUĞU Vardır.Lütfen bu saatlerde online olabilecek üyelerimiz yarışmaya başvursun[/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE="4"][B][COLOR="#8b0000"][B]YARIŞMANIN ÖDÜLLERİ[/B][/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR="red"][B]Arkadaşlar biliyorsunuz yarışmamızda 13 kutu var.Chavrash adminimiz çok cömert davrandı ve birazdan sizinde göreceğiniz harika ödülleri belirledi.Ancak ben yarışmaya heyecan katmak için Bu ödüllerden 2 sini sildim ve hem bunların yerine hemde ekstradan 2 tane BOŞ KUTU ekledim.Ama üzülmeyin çünkü ödülleri görünce hepinizin hırs yapıcağına eminim :D. İşte ödüllerimiz.[/B][/COLOR]
[B][SIZE="4"][COLOR="#4b0082"]4 kutu BOŞ
4 kutu için 7 TL konuşma bakiyesi ve 5 adet bloknot.
4 kutu için 10 TL konuşma bakiyesi ve 7 bloknot.
1 kutu için de 15 TL konuşma bakiyesi ve 10 bloknot
[/COLOR][/SIZE][/B]

ChavRash adminimize ödüllerinden ve sonsuz desteğinden dolayı sonsuz teşekkürler diliyorum.Sizin de katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.Hayırlısı Olsun[/CENTER]
Kod:
KATILIMCILAR
[B][COLOR="#8b0000"]1-Anıl Umut[/COLOR][/B]
[B][COLOR="red"]2-Oguzc@n[/COLOR][/B]
[B][COLOR="navy"]3-Pondusss[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#4b0082"]4-Bluetoooth[/COLOR][/B]
[B][COLOR="purple"]5-chtlkbrk[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#ff8c00"]6-'Patron[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#00bfff"]7-CryDaqqeR[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#006400"]8-.Shadow.[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#add8e6"]9-Rambo_FT[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#2f4f4f"]10-IntelLEGEND Boy[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#a0522d"]11-ryhn9292[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#2f4f4f"]12-talip72[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#dda0dd"]13-arslansem[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#9acd32"]14-chn221[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#483d8b"]15-zaza[/COLOR][/B]

YARIŞMA ESNASINDA MOBİL CİHAZINIZDAN MAXİCEP MOBİL SÜRÜM KULLANARAKTA YARIŞMAYA KATILABİLİRSİNİZ.[/CODE]
ARKADAŞLAR KURAYI ÇEKTİM TAMAMEN ADİL OLDUĞUMA İNANABİLİRSİNİZ.ZATEN TEK YAPTIĞIM İSİMLERİ SİTEYE YAZDIM SAYI OLARAK 3 SEÇTİM VE KURA ÇEK BUTONUNA BASTIM . İLK DENEMEMDE GELEN İSİMLERİ ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ RESİMDE GÖRECEKSİNİZ.

Arkadaşları tebrik ederim. Listedeki sırayla aynı olarak yarışacaksınız .Yani önce Patron yarışacak.Yarın başlayalım yarışmaya.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva, Reşwan, Necmati ve 5 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Başarılar arkadaşlar. :oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Güzel bir şeye benziyor ilk okumamda pek anlamasam da :D
Ben katılıyorum :)Ödülü alacaklar şimdiden güle güle kullansınlar :)

OğuzcanAbi

Üye
Bende pek anladım başta :D
katılırım ama o saatler uygun değil çalışma koşulları yüzünden zaten
mobil oynayabilirm ama :pro:

6 tane bloknotum var fazlası göz çıkarmaz
mobil oynayabilceksen veya biraz geç olursa bende katılırım :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
mobil olursa ben de varım.

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
Sana hangi saat uygun on gore ayarlayabiliriz... Bit saat gec yapicaktim iftardan dolayi katilamayan olursa diye boyle yaptim...ama sen soye satini

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
bende istiyorum katılmak :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sana hangi saat uygun on gore ayarlayabiliriz... Bit saat gec yapicaktim iftardan dolayi katilamayan olursa diye boyle yaptim...ama sen soye satini

mobil katılabiliyor değil mi?

u_cosar

u_cosar

Üye
katılacak arkadaşlara başarılar:oke:

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
şimdiden başarılar herkeze

----------Eklendi @ 19:25:25 ---------- Yazıldı @ 19:21:00 ----------

bende istiyorum katılmak :)

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Katılanlara başarılar..:oke:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Katılan arkadaşlara başarılar (:

Larismus

Larismus

Üye
katılmak istiyorum :D

OğuzcanAbi

Üye
bu saatler çok güzel olur hem hiç kimse aç olmaz :D
rahat rahat oynanır saygılar :D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
zevkli bir yarışma olacağa benziyor katılacak arkadaşlara başarılar

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
Bu saatler asıl en kötü saatler adminimiz ödülleri bol bol verir :D:D

OğuzcanAbi

Üye
:ehe mobil oynanabilir mi

'Patron

'Patron

Üye
Yaz caglet benıde yaz.

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
Mobilde oynanabilir tabiki özel mesaj alınmıyor mu mobilde ? Hiç girmedim bilmiyorum eğer özel mesaj alınıyorsa MOBİLDE Oynanır

Üst Alt