skyfire web browser for iphone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
skyfire web browser for iphone
selam arkadaşlar bildiğiniz üzere skyfire bugün itibariyle iphone icin kullanıma sunulmustur. flash video destegi sayesinde browserden online film izleme sansınızda var lakin 3 $ gibi bi ucret istiyorlar ama sagolsun coktan cracklenmiş bile jbli bir telefonunuz var installoustan crackli halini bulabilirsiniz.
rastgele.:yuru

• Beğen
Tepkiler: 42deniz ve fettah_alan

ahmozt1

Üye
slm bu fizy.com u calıstırmama sebebi nedir son surumu yukleyin diye uyarı veriyor?

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
Sanırım Symbiandaki gibi flash support yok. Bende basit bir flash sitesine girdim açmadı.

EDIT: Skyfire iOS işletim sistemlerinde sadece girdiğimiz sitelerdeki flash videoları yakalıyor arkadaşlar. Sitenin flash içeriği, wmplayer gerektiren yerlere dokunmuyor. Symbianda tamamen flash desteği veriyordu. Ama iOS'da sadece video desteği veriyor.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Video acmadı bende ..

cptalperen

cptalperen

Üye
evet görmüştüm saolasın

musti09500

musti09500

Üye
symbian dakigibi video oynatmıyor bu en son sürüm yüklü telefonda ama skyfire video açmıyor sebebi ne olabilir acaba

kumuks

Üye
Sanırım Symbiandaki gibi flash support yok. Bende basit bir flash sitesine girdim açmadı.

EDIT: Skyfire iOS işletim sistemlerinde sadece girdiğimiz sitelerdeki flash videoları yakalıyor arkadaşlar. Sitenin flash içeriği, wmplayer gerektiren yerlere dokunmuyor. Symbianda tamamen flash desteği veriyordu. Ama iOS'da sadece video desteği veriyor.

Video acmadı bende ..

symbian dakigibi video oynatmıyor bu en son sürüm yüklü telefonda ama skyfire video açmıyor sebebi ne olabilir acaba

alt tooblede medya oynatıcı işareti var.actığınız videoyu ona tıkladığınızda ayrı bir oynacı ile acıyor.ben kendim bizzat bircok sitede denedim.hepsini açıyor.ama site sayfasında oynatmıyor.yakın bir zaman da daha geliştirilmiş bir versiyonu yayınlanacakmış..

atakax

atakax

Üye
sistemde çok büyük yoğnluk olmus oyuzden unda kimse indiremiyor uygulamayı ne jb li ne jb siz bende dün gördüm uğrasamıcam sonra indirrirm dedim indiremiyorum :D

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar sadece video destekliyor bakın skyfire diger turlu flashları desteklemiyor.. ve ayrıca flash videolarıda oynatıor siteye girdiginizde sağ alt barda mini bi ekran gorceksiniz once ekrandan playa sonra minibardaki oynatıcdan acılıyor. biraz daha araştırın lütfen. saygılar

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
arkadaslar sadece video destekliyor bakın skyfire diger turlu flashları desteklemiyor.. ve ayrıca flash videolarıda oynatıor siteye girdiginizde sağ alt barda mini bi ekran gorceksiniz once ekrandan playa sonra minibardaki oynatıcdan acılıyor. biraz daha araştırın lütfen. saygılar

Bizde farklı birşey demedik. Videoları oynatıyor sadece. Flash desteği yok. Yani Symbian 9.4 v5'tek Skyfire ile karşılaştırdığımızda arasında dağlar kadar fark var. S60 v5'deki Skyfire sadece video oynatmakla kalmayıp. Site üzerindeki flash eklentileri, reklamları hatta wmplayer pluginini bile çalıştırabiliyordu. Biz bunu söyledik. Bence siz biraz araştırın ne demişiz.

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
s60 v5 de site uzerindekileri skyfire değil.. flashplayer oynatıyor iphone da adobe flash player desteği yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt