Flash Desteklı Cloud Browse (Firefox Desktop Web tarayici ustelik Flash Var ) !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
    Konu Sahibi
Flash Desteklı Cloud Browse (Firefox Desktop Web tarayici ustelik Flash Var ) !!!
Gercek PC deki Firefox tarayiciyi iphonede kullanmak mumkun yanlis anlamayin sizin PCye filan baglanmiyor safari veya Opera gibi bir web tarayicisi ancak görunumu PCdeki ile birebirdir Flash videolar rahatca acilir websiteleri orijinal görunumdedir mesela Facebookta istediginiz videoyu izleyebilir hatta Mafia wars veya Farm oynayabilirsiniz ben wifi ile denedim guzel bir uygulama hatta Googlevideodan film bile baktim.calisma sekli nokianin Skyfire adli web tarayicisi gibi gule gule kullanin pxl uzantilidir..
Yani aslinda programin kendisi bir browser degil sizi kendi serverlarindaki browsera baglayan bir yazilimama ayni browser gibi calisiyor. Hic bir kodu kendisi yorumlamiyoruzak serverdaki browsera yorumlatip ondan stream yapiyor. uzak serverdaki browser flash acabildigi icin dolayisiyla size acilmis olan flash i stream liyor.

Bu browser sayesinde internet üzerinden flash oyunlarınıda oynıyabılırız süper bence...Örnek olarak mynette kelime bul oyununa girdim ve girdi

İNDİR

Dipnot:uygulama pxl uzantılıdır onun için winspc ve iphone pc suite gibi programlarla atıcaz :)

• Beğen
Tepkiler: tayfunkurt61, Trackmania, Silinen Üye 1929612 ve 5 diğerleri

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bir bakyım neymiş buu

serhat00

serhat00

Üye
Guzel biseye benziyor yinede tesekkuru hak ettin bence

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
Ayni citrix benzeri bisey yani buda flash olayina coZum degil flash içerikli uygulamaları açarsınız ama çok yavaş oyun oynayamassınız mesela vea donarak izlersiniz bişey. . programin kendisi bir browser degil sizi kendi serverlarindaki browsera baglayan bir yazilimama ayni browser gibi calisiyor. Hic bir kodu kendisi yorumlamiyoruzak serverdaki browsera yorumlatip ondan stream yapiyor. uzak serverdaki browser flash acabildigi icin dolayisiyla size acilmis olan flash i stream liyor

NOT:
Ufak bi tüyo vereyim programı açınca SERVER F ULL uyarısını görürseniz " OK " yazan yere parmağınızı 20 sn kadar basılı tutun direk girersiniz kendi bulduğum bi çözüm yoludur.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
buprogram ituneste free iki gundur deniyorum girmiyor galiba sorun var baglantı hatası veriyorgaliba bu program uzak masa ustu gibi birşey LogMein tarzı bir program

serhat00

serhat00

Üye
evet indirdim ama girmiyor

senddev

Üye
Olmuyor kardesim çalışmıyor bu program hatta açılmıyor

serhat00

serhat00

Üye
calisiyor bende! super flash playerli hemde. mesut bozuk mal vermez bize siz merak etmeyin! her turlu videoya giriyor pcden farki yok

sevdali21m

Üye
sagol kardesiimmm

necoti81

Üye
iyide hangi dosyaya atıcaz bi de onu anlatsaydın tam süper olacaktı!!!

hakan.cbs

Üye
bencede arkadaşım nereye atacağız bu programı

mutlu3092

Üye
tesekkurler

ugurum87

Üye
nereye atıcaz gercekten bu programı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bende girmiyor

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
teşekkürler :oke:

carantinas

carantinas

Üye
uzantıyı ipa olarak mı degistircez acaba..

ramowarr

Üye
denicem....

cptalperen

cptalperen

Üye
deneyelim...

erdogan33

Üye
nasıl açıcaz nasıl yükleyecez iphone a yada itunes a . bilen biri anlatsın nasıl kullanacağımızı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt