Bebeğin Kalbi Karnında Atıyor !! (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Bebeğin Kalbi Karnında Atıyor !! (Video)
Rusya'nın Sibirya bölgesinde yer alan Novosibirsk şehrinde 20 aylık Virsaviya adındaki bebek, doğuştan göğüs kafesinin dışında atan kalbi nedeniyle her an ölüm tehlikesiyle yaşıyor. Minik Virsaviya, kalbinin herkeste olduğu gibi göğüs kafesinin içinden değil de dışından atması ve koruma altında olmaması nedeniyle göğüs bölümüne alabileceği en ufak bir darbe ile her an ölüm tehlikesi ile karşı karşıya. Çocuğunu yaşatmak isteyen anne ve anneannesi ise devamlı çocuğun başında durup yüzükoyun uyumayı çok seven minik yavrunun kalbinin üzerine yatıp uyumaması için sürekli onu sırt üstü çevirip öyle uyumasını sağlıyorlar. Bebeğin uyuşturucu bağımlısı olan babası ile boşanan 21 yaşındaki annesi Dariya ise doğum öncesi doktorlar tarafından, "çocuk problemli doğacak, doğurmamak daha iyi olur" uyarılarına rağmen vicdanının buna izin vermediğini ve çocuğunu doğurduğunu söylüyor.

kesinlikle izleyin..

Utku

Utku

Üye
yazık...........

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
çok yazık :(

zaza

zaza

Üye
izledim haberlerde yüzüstü yatmasın diye nöbet tutuyolar:oke:

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
yani baksana :ağlarım:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Necmati™;2898350' Alıntı:
Bu sefer hak etti bu hareketi bu konuda bile espiri yapıyo adam bende tükürecem bu sefer
:sahan::sahan::ehe

zaza

zaza

Üye
Bu sefer hak etti bu hareketi bu konuda bile espiri yapıyo adam bende tükürecem bu sefer
:sahan::sahan::ehe
la ne espirisi ben ona izlemiyom zaten izledim dedim adam ısrarcı illa burdan izle diyo bunun neresi espri:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...