YENİ ios 4.2 JAİLBREAK tüm cihazlar içi (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
YENİ ios 4.2 JAİLBREAK tüm cihazlar içi (resimli anlatım)
EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZE YENİ ÇIKAN İOS 4.2 JAİLBREAK ı RESİMLİ OLARAK ANLATACAĞIM (ios 4.1 içinde ğeçerli anlatacaklarım )

DESTEKLENEN CİHAZLAR;

** iPhone 4
** iPhone 3GS
** iPhone 3G
** iPad
** iPod touch 4G / 3G / 2G

WİNDOWS İÇİN :

MAC İÇİN :

1- öncelikle ios 4.2 sürümünü indirip restore ediyoruz

2- redsn0w 0.9.6b2 yi indirip proğramı açıyoruz

3- browser den ios 4.2 yi gösteriyoruz next diyoruz

4- install cydia şeçeneğini işaretleyip next yapıyoruz

5- ilk 3 saniye power ,e basılı tutuyoruz

6- 10 saniye başladığında power tuşundan elimizi çekmeden home tuşunada basılı tutuyoruz

7- 10 saniye biter bitmez elimizi powerden çekip home tuşuna basmaya devam ediyoruz

8- işlem başlayınca pc tepki verir elimizi homeden de çekip arkamıza yaslanıyoruz

9- işlem bitince telefonumuzu jailbreaklı kullanmaya başlıyoruz

NOT::: TELEFONUNU YURT DIŞINDAN ALANLAR UNLOCK İSTEYEN CİHAZLAR İOS 4.2 SÜRÜMÜNÜ YÜKLEMESİNLER telefonunuz kilitlenir

hakan kurban

dolby

dolby

Üye
hacı denedinmi sen sorunsuz çalışıyomu.. Benim tel 3G genpa garantili ve ios 4.1 yüklü sorunsuz yüklermiyim..

mtunc52

mtunc52

Üye
4,2 ne zaman çıktı ki hani daha beta aşamasında idi ? o zaman unlock ta eli kulağındadır.

cptalperen

cptalperen

Üye
sağollasın

eyup007

eyup007

Üye
hocam ıpod touch 2g 8gb var elimde.. hangi sürümü jb yapayım kararsız kaldım 4.2 çok kasarmı?

3.1.3 yada 3.1.2 yüklemeyi düşünüyorum şuan cihazdaki sürüm 3.0..

ne yüklemeliyim sence 4.2 iyimidir?

psygnosisxxx

Üye
4.2 yimi gösteriyoruz... 4.1'imi

4.2 yi gösterince işe yaramadı.. 4.1'i denicem

dolby

dolby

Üye
aga lar şurayı anlamadım ya,
3- browser den ios 4.2 yi gösteriyoruz next diyoruz..

buraya basıp nereden seçeceğizde aşağıdaki ekran gelecek..

lost_des

lost_des

Üye
yükleyenlerden performans hakkında yorum bekliyoruz. özellikle 3g cihazı olanlar yüklediyse.. 4.1'de çok yavaş çalışıyor telefon, sıkıldım artık :S

dolby

dolby

Üye
yükleyenlerden performans hakkında yorum bekliyoruz. özellikle 3g cihazı olanlar yüklediyse.. 4.1'de çok yavaş çalışıyor telefon, sıkıldım artık :S

hacı yüklesek sorun bildirecemde şu yukarda yazdığıma bi cevap gelse.. bide bendede 4.1 yüklü azda olsa yavaşlama var ama rahatsız edecek kadar değil.. bide JB yapınca nolacak ona bakalım.

lost_des

lost_des

Üye
hacı yüklesek sorun bildirecemde şu yukarda yazdığıma bi cevap gelse.. bide bendede 4.1 yüklü azda olsa yavaşlama var ama rahatsız edecek kadar değil.. bide JB yapınca nolacak ona bakalım.

ben 4.1 jb yüklememiştim, o zamanlar hiç sorun yoktu. gayet normal hızdaydı. geçenlerde jb yaptım, şimdi animasyonları falan yavaşladı, takılarak açılıyo uygulamalar, bariz bi şekilde yavaşladı. umarım giderilir bu 4.2'yle

psygnosisxxx

Üye
4.2 jailbreak yaptım ama ipsw 4.1 gösterince çalıştı 4.2 de tanımadı ipsw yi Ayrıca Jailbreak yaptıktan sonra da Cydia açılmadı..

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 4.2 yi nerden bulupta ğösterdiniz o ğösterdikleriniz beta..orjinal 4.2 çıkmadı daha..bu araç ile 4.2 de jb yapılabiliyor ama çıkmadı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar 4.2 yi yükledim jailbreak yaptım fakat cydia açmıyor sorunlu bekleyin birazz

cixim_1905

cixim_1905

Üye
hakan bana iphone 3g icin 4.2 indirme linki verebilirmisin ben aradım bulamadım

arkadaşlar bende 4.1 jb kullanıyorum bana 4.2 indirebilecegim bi link verirmisiniz ben aradım bulamadım iphone3g için bide redsonow a 4.2 yi jb yapıyoken 4.1 mi yoksa 4.2 mi gösterecez

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
sen unlock beklemiyormusun 4.2 yi yüklersen unlock edemezsin jb yaparken 4.1 ğöstereceksin yukarda yanlış yazmışım ama cydia yı açmıyor ona ğöre

cixim_1905

cixim_1905

Üye
anladım hakan benim tel genpa unloc derdim yokta cydia açmıyosa hiç geregi yok 4.1 kullanmaya devam edeyim teşekkür ederim

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
pwntool için bir jb aracı çıktı sadece mac için var windows içinde çıkar pazar ğünü orjinal 4.2 çıkıyor zaten ondan sonra netleşir ne varsa

onyx.76

onyx.76

Üye
waiting for reboot yazısı çıkıyor v oyle kalıyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yurtdışı dışı teli olanlar ve unlock bekleyenler sakın 4.2 yüklemeyin..

subet

Üye
4.2 henuz cikmadi arkadaslar, su anki beta versiyonu. 07.11.10 yani sali günü cikicak orjinal 4.2 ama yüklemeden önce unlock un cikmasini bekleyin derim.

limera1n i dene, kendi orjinal sitesinden indir.

Üst Alt