5800 v60 / c6 fw ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
must_90

must_90

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60 / c6 fw ??
selamlar.Herkes gibi bende bu güncelleme olayının peşindeyim fakat doğruluğundan emin olamıyorum.sizce bu güncellemeyi beklemelimiyiz yoksa c6 fw mı yükeleyelim.nokia dan güncellemeyle ilgili bir açıklama varmı bu arada ?

Oglcn554

Oglcn554

Üye
ben bu haberi okuduktan sonra orjinal fw ile beklemeye başladım

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
kasım ortasında gelicek diyorlar ama çok büyük birşey ben beklemiyorum c6 fw hepsinden iyi c6 fw yükle v60 çıkınca beğenirsen v60 kurarsın

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
valla kardeşim bende çok büyük hevesle yüklemek istedim ama ışıklarımı ne açık kalıyomuş,şarj süresi az vs. benim gibi orj. kullanmanı tavsiye ederim. oda olmadı ev ekranları var onları yükle ben öyle kullanıyorum hemde cihaz hackli olmadan. V60'ı bende bekliyorum... :islik

must_90

must_90

Üye
    Konu Sahibi
aslında ben büyük değişmeler bekliyorum ama nokia v40 ta son diyordu zamanında ama v51 geldi ks falan gelince hs de değişme bekler oldum. c6 kurunca garantiden çıkacak ondan tırsıyorum :D

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
aslında ben büyük değişmeler bekliyorum ama nokia v40 ta son diyordu zamanında ama v51 geldi ks falan gelince hs de değişme bekler oldum. c6 kurunca garantiden çıkacak ondan tırsıyorum :D
:d:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Kasımın ortalarında geleceği söyleniyor . Pek bişey beklemiyorum . Sadece belli başlı hataları ve sorunları düzeltseler . Hatasız olsa bana göre yeterlidir . Tabi yeniliklerde her koşulda istenir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt