Limera1n ve batarya?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

martech2

Üye
    Konu Sahibi
Limera1n ve batarya?
Selam arkadaşlar turkcellden iphone 4 16 gb aldım, Limera1n çıktı bende herkes gibi jb yaptım ama sanırım batarya hızlı tükeniyor. nedeni Lİmera1n'mi değil mi araştırma yöntemi varmı yoksa yanılıyormuyum bir türlü anlamadım bana varsa buna benzer sorun yaşayan paylaşırsa sevinirim ve test etmek için nasıl bir yöntem izlemek gerekiyor bilgiendiriseniz sevinirim.

rahmi75

Üye
bendede aynı arkadaşım artı bende hem wifi yavaş hem telefonun kendisi yavaş(telefon iphone4 4.1 yüklü 16gb amerikadan geldi neyapmalıyım bilemiyorum ve hayel kırıklığı yaşıyorum çünkü hala iphone 3gs 32gb 3.1.2 kullanıyorum kamera ve ekran hariç tüm konularda iphone4 ü geçiyor 3gsim .acaba neyapmalıyım lütfen bilgili arkadaşlardan beni rahatlatacak bilgi verirseniz müteşekkir olurum lütfen....

kumuks

Üye
Selam arkadaşlar turkcellden iphone 4 16 gb aldım, Limera1n çıktı bende herkes gibi jb yaptım ama sanırım batarya hızlı tükeniyor. nedeni Lİmera1n'mi değil mi araştırma yöntemi varmı yoksa yanılıyormuyum bir türlü anlamadım bana varsa buna benzer sorun yaşayan paylaşırsa sevinirim ve test etmek için nasıl bir yöntem izlemek gerekiyor bilgiendiriseniz sevinirim.

bendede aynı arkadaşım artı bende hem wifi yavaş hem telefonun kendisi yavaş(telefon iphone4 4.1 yüklü 16gb amerikadan geldi neyapmalıyım bilemiyorum ve hayel kırıklığı yaşıyorum çünkü hala iphone 3gs 32gb 3.1.2 kullanıyorum kamera ve ekran hariç tüm konularda iphone4 ü geçiyor 3gsim .acaba neyapmalıyım lütfen bilgili arkadaşlardan beni rahatlatacak bilgi verirseniz müteşekkir olurum lütfen....

aynı sorun bendede var..galiba bu iphone4 elimizde patlayacak..bende acık konuşmak gerekirse , batarya konusunda cok ama cok büyük hayal kırıklığına uğradım..sözde iphone4 diğer iphonelere göre şarzı daha cok gidecekti..ama haklıymış adamlar..şarz diğer iphonelere göre daha çok gidiyorr...:vur

cptalperen

cptalperen

Üye
birde greenposi0n denemek lazım.

rahmi75

Üye
Arkadaslar yardımcı olacak kimse yokmu lütfen yukarda biraz bilgiverdim acaba batarya dışındaki diyer durumlar normalmi bilmiyorum endişe ediyorum jailbreak yaptım yine aynı acaba resteromu etmeliyim lütfen yardim teşekkür ederim şimdiden .......

--------------- Ekleme ---------------

Kimse yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt