yeni ekran kartı aldım araştırmadan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
viranufuk

viranufuk

Üye
    Konu Sahibi
yeni ekran kartı aldım araştırmadan
2-3 gün önce hepsiburadadn saphire radeon hd 5770 ekran kartı adım araştırma yapmadan almıştım 2-3 gündür kullanıyorum şimdilik bi sorun yok gayet memnunum fakata biraz araştırdım saphirenin sorun çıkarıyormuş bende şimdden pişmanlık duygusu oluşmaya başladı keşke araştırsaydım diye bu arada bu ekran kartları 450w psu da çalşıyormuş bendeki 300 lük bi sorun çıkmadı acaba bi sorun çıkarmı şimdiden teşekürler görüşlerinizi bekliyorum

aliens

aliens

Üye
2-3 gün önce hepsiburadadn saphire radeon hd 5770 ekran kartı adım araştırma yapmadan almıştım 2-3 gündür kullanıyorum şimdilik bi sorun yok gayet memnunum fakata biraz araştırdım saphirenin sorun çıkarıyormuş bende şimdden pişmanlık duygusu oluşmaya başladı keşke araştırsaydım diye bu arada bu ekran kartları 450w psu da çalşıyormuş bendeki 300 lük bi sorun çıkmadı acaba bi sorun çıkarmı şimdiden teşekürler görüşlerinizi bekliyorum

Yeni kartın hayırlı olsun. Söylenenlere kulak asma. Şans işi birazda bu elektronik cihazlar. Yeni sony lcd alırsın iki günde arızalanır. vestel alırsın arızalanmaz uzun süre. Bu vesteli iyi yapmaz, sony i de kötülemez.

Power Supply şimdilik sorun çıkarmazsa da; uzun süreli oynanan oyunlarda veya ileride yapacağın bir upgrade ile yetersiz kalacaktır. Aktif PFC özelliğine sahip bir Power Supply almak için hazırlıklara başla bence :oke:

Utku

Utku

Üye
hd5770 araştırmadan almışsın ama çok iyi bir kart almışsın güle güle kullan harika bir kart

--------------- Ekleme ---------------

bu arada 500w güç kaynağı almalısın

viranufuk

viranufuk

Üye
    Konu Sahibi
hd5770 araştırmadan almışsın ama çok iyi bir kart almışsın güle güle kullan harika bir kart

Yeni kartın hayırlı olsun. Söylenenlere kulak asma. Şans işi birazda bu elektronik cihazlar. Yeni sony lcd alırsın iki günde arızalanır. vestel alırsın arızalanmaz uzun süre. Bu vesteli iyi yapmaz, sony i de kötülemez.

Power Supply şimdilik sorun çıkarmazsa da; uzun süreli oynanan oyunlarda veya ileride yapacağın bir upgrade ile yetersiz kalacaktır. Aktif PFC özelliğine sahip bir Power Supply almak için hazırlıklara başla bence
dediğinizi yaptın bugün 500W high power Aktif PFC güç psu sipariş verdim

512512

512512

Üye
hangi marka sipariş verdin..................fps marka 500w 90 tl

ocz 80+ 600w psu power 150 tl kullanıyorum çok memnunum

arkadaşım sende istedğim acaba kartla hangi oyunları ne ayarlarda kaç fps ile oynuyorsun bende alıcağımda :D

viranufuk

viranufuk

Üye
    Konu Sahibi
High Power Element 500W Aktif PFC 12cm Fanlı Power Supply (HPC-500-H12S hocam bunu sipariş verdim sizce sizce iyi bi tercih yapmışmıyım

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ekran kartın güzel hayırlı olsun.Upgrade yapmadan önce anakartın ve PSU nun özelliklerini gözden geçirmek gerekiyor.

Alacağın PSU gayet yeterli olur.Şimdiden hayırlı olsun.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
PSU 'nun Kasa ile uyumunu araştırdın mı ? Birde bağlantıları kendin yapıcaksan bu konuda bilgin warmı ?

viranufuk

viranufuk

Üye
    Konu Sahibi
PSU 'nun Kasa ile uyumunu araştırdın mı ? Birde bağlantıları kendin yapıcaksan bu konuda bilgin warmı ?
uyum olaraka araştırmadımda yalnız bütün psu lar bütün kasalara uyar diye biliyorum uyum olarak nelerere bakmalıyım

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
atx uyumluluğu falan bakmalısım tam bilmiyorum ama tüm psular tüm kasalara uymuyor diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt