En İyi Symbian Bilgini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
En İyi Symbian Bilgini
Arkadaşlar,bir yarışma düzenlesek...Şimdiye kadar bütün yarışmaları biliyorum,hep real türden...

Birkerede bu sitenin asıl amacı olan bir konuda yarışma düzenlesek...

Mesela,admin birkaç program/oyun verse ve bizde bunları editleyip türkçeleştirsek,en iyi yapan kazansa,nasıl olur ?

Yada,editleyeceklerimizi biz seçsek ve adminin huzuruna sunsak,en iyi yapana ödül verilse olmazmı ?

• Beğen
Tepkiler: crazyferit

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel düşünce ama bu işi yapan çok kimse olduğunu sanmıyorum.
Bakalım yeterli katılım sağlanacak mı?..
Konu aktif.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Katılım sağlanırsa gayet güzel bır yarışma olur :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
MaxiCep e, hele symbian bölümlerine konu açmak çok zordur, açılmamış konuyu bulmak baya uğraştıracaktır :)

Yorumları merak ettim :)

Utku

Utku

Üye
çok zor...

Perfect!

Üye
pek mantıklı gelmedi bana sonuçta başkasınada yaptırılabilir.
herşeyi geçtim editlemek bir derecelendirme şeklinde olamaz. eğer olursa neye göre olur...
sonuçta sadece türkçeleştirme yapılabilecek bunu yapacaklarda tam şekilde yapacaktır zaten.

bence gereksiz olur.

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
güzel olabilirdi ama katılımcı sayısı az olur bence

Wonder Worker

Üye
Yahu İlla Editleme Konulu Olması Gerekmez :) Belirli Bir Süre İçinde Symbian Bölümlerinde En Çok Konu Açan Üyeye Bir Ödül Verilebilir.Katılımda Şu Şekilde Olabilir.Katılacak Kişilere ''SymbianYarışması1'' vb. İsimlerle Yeni Üyelik Açılır.Bu Açılan Üyelikler Sadece Konu Açabilir.Symbian Dışında Konu Açan Elenebilir.Yalnız Var Olan Konuları Açanların Açtığı Konular Silinebilir vs. vs... Bence Güzel Olur :)

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
İşi kaparsam katılırım.Üzerinde biraz araştırma yapmam gerek

Perfect!

Üye
Yahu İlla Editleme Konulu Olması Gerekmez :) Belirli Bir Süre İçinde Symbian Bölümlerinde En Çok Konu Açan Üyeye Bir Ödül Verilebilir.Katılımda Şu Şekilde Olabilir.Katılacak Kişilere ''SymbianYarışması1'' vb. İsimlerle Yeni Üyelik Açılır.Bu Açılan Üyelikler Sadece Konu Açabilir.Symbian Dışında Konu Açan Elenebilir.Yalnız Var Olan Konuları Açanların Açtığı Konular Silinebilir vs. vs... Bence Güzel Olur :)

böyle bişey daha önce yapıldı hatta ben birinci olmuştum. :hmmm
ama böyle bi yarışmada gerekmiyor zaten symbian bölümüne konu açmak yeterince zor.

http://www.maxicep.com/maxicep-yarismalari/paylas-paylastikca-kazanan-297466.html

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Düşünce gayet güzel ama sonuç o kadar güzel olur mu pek belli olmasa gerek :)

Wonder Worker

Üye
böyle bişey daha önce yapıldı hatta ben birinci olmuştum. :hmmm
ama böyle bi yarışmada gerekmiyor zaten symbian bölümüne konu açmak yeterince zor.

http://www.maxicep.com/maxicep-yarismalari/paylas-paylastikca-kazanan-297466.html

Symbiana Konu Açmanın Neresi Zor :d: Hergün 20-25 Oyun,Program Çıkıo.Daha Önce Yapılmışsa Yeniden Yapılamaz Diye Kural Yok :) Örneğin Bir Kere İstanbul Buluşması Yapılınca Yeniden Yapılmıyo mu :D Zaten Symbiandan Anlayan Biri Emin Ol 3 Günde 100'ün Üzerinde Özgün Konu Açabilir :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tamam sen katılıyorsun öyleyse :D

Wonder Worker

Üye
Valla Mesaj Sayısı İle İlgili Problem Yoksa Sadece Katılmam Birinciliğede Oynarım :)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Ben her türlü varım bilginiz olsun ,kendimede rakip tanımıyorum (biraz gaza gelin :ehe ) bu arada,maxipda'nın yeteneklerini görebilmenin tam sırası diye düşünüyorum =)

Ve iş sadece türkçeleştirmekle bitmez şu konuma bakın http://www.maxicep.com/symbian-s60v...rpg-oyunu-20-mb-turkce-by-soneday-405431.html bu tür çalışmalar olacaktır...

Mesela,
Türkçe'leştirme 5 puan
Grafik değiştirme 5 puan
Programı kişiselleştirme 5 puan
Exe düzenleme 10 puan
İkon düzenleme 5 puan

gibi bir değerlendirme yapılabilir

Yarışmaya katılacak olanlar,düzenlediğ uygulamanın linkini atıp değerlendirmeye katılsınlar,ya admin seçsin yada oylama yapılsın diyecem ama ben adminlerin seçmesi kararındayım,oylama ile olursa insanlar programın nasıl düzenlendiğine değil işine yarıyacak programı seçecektir,mesela ben müzik programını editlerim adam müzik sevmez,başkası resim düzenlemeyi editler,adam onu seçer,anlatabildim sanırım...koaly gelsin

Bu arada,katılımı burayamı yapacaz..acaba ? ve sadece 1 programlamı katılacak yoksa 1 oyun 1 programmı veya istediğimiz gibi,adminimiz buna kendisi karar verirse seviniriz ve yeni bir konu gerekli.

Perfect!

Üye
Symbiana Konu Açmanın Neresi Zor :d: Hergün 20-25 Oyun,Program Çıkıo.Daha Önce Yapılmışsa Yeniden Yapılamaz Diye Kural Yok :) Örneğin Bir Kere İstanbul Buluşması Yapılınca Yeniden Yapılmıyo mu :D Zaten Symbiandan Anlayan Biri Emin Ol 3 Günde 100'ün Üzerinde Özgün Konu Açabilir :)

yeterince iyi çalışılıyor bu konuda.
ayrıca verdiğim linke bakarsan sadece ben 35 tane paylaşmışım diğerleri ilgilenmemiş bile eğer kolay olsaydı diğerleride yapardı.
yarışma açılırsa katıl eminim 1. olacaksın çünkü 10 kişi katılsa 2 si anca ilgilenir.
böyle bi yarışmada 1. olmak çok kolay ama o bölüme konu açabilmek zor.( kaliteli konu)

Wonder Worker

Üye
Yav Ne Olursa Olsun Konu Açmak Bilene Kolay.Sitede Asıl Olarak Symbian,Uıq Gibi Mobil İşletim Sistemleri Üzerine Kurulu Olduğundan En Çok Bu Tür Yarışmaların Açılması Gerekir.Neyse Yarışma Düzenlenirse Düzenleyici Kişi İlk Sıraya İsmimi Yazsın :D

Perfect!

Üye
neyse görcez :ehe

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada,ödül kontör dışında bişi olsa sevinirim,benim hattım faturalı :nono: bloknot isterim :naughty:

Perfect!

Üye
yarışma açılsın bide :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt