En İyi Symbian Bilgini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wonder Worker

Üye
Kontor Olmasın TL Versinler :D

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler açarsanız iyi olur diğer arkadaşlarımın da dediği gibi katılım az olur

punqermojo

Üye
M.H Orhan en iyi symbian uzmanı :)

--------------- Ekleme ---------------

by burhan 2010 kesin bu yarışmadaaa :D

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
M.H Orhan en iyi symbian uzmanı :)

by burhan 2010 kesin bu yarışmadaaa :D

Programlama biliyormusun,c++? ozaman symbian uzmanı diye birşey yoktur...

Kimse uzman değildir...Ben c++ bilmeme karşın,kendime uzman bile demem,çünkü beterin beteri derlerya,uzmanın uzmanı vardır...

Neyse,katlım 3 oldu..Hadi bakalım

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
bana uyarr :)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
4 oldu,hadi varmı arttıran

Necmati

Necmati

Üye
sitede var kişiler ama katılırlarmı bilinmez :hmmm

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
Güzel bi konu açmışsın arkadaşım teşekkürler, evet bende varım zaten s60v2 bölümünde çeviri yapıyorum tam bana göre bi yarışma olur bu konuda bilgi ve birikimim çok fazladır, yanlız hediye için yarışılmaz bence, katılımcılar bilgi ve birikimini gösterip en iyi symbian bilgini kim o belli olsun, ben varım bu bilgi yarışmasında.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Herkesin telefonu farklı :hmmm
Biraz zor olacak oy vermek...

Wonder Worker

Üye
Yahu Çeviri İşini Hem Test Etmek Zor Olur ...Misal Bende N70 Var Çeviririm s60v2 Proları Falan Hadi Zorlasam S60v3/v5 ( PC'de Siscontest İle Açıp .rsc Dosyalarını N70'de Çeviririm :D ) Hallederim Ama Hem Oy Verme Koşulları Zorlaşır.N70 Kullanan Biri Kalkıpta s60v5 Bi Uygulamaya Akıllıca Oy Veremez.Bence En Mantıklısı Yarışma İçin Üyelik Açıp O Üyeliklerle Symbian Bölümünde Paylaşım Yapmak.Ha İllaki Edit Üstüne Olucaksa Yarışma Onada Varım :d:

(E)snek

(E)snek

Üye
Güzel bir Düşünce Daha Çok Paylaşım Yapmaya Yöneltebilir (tabi Odul Olursa :) )
ama Oylama işi Kesinlikle Çok Problem Yaratacaktır Çünkü Her Programın Amacı Farklı Yapım Şekli Farklı Kodlaması Farklı Bu Sebepten Juri üyesi Seçmeniz Gerekebilir (Jüri: S60 Programlarını Yemiş Bitirmiş ve Güvenilir Üyeler Olmalı :) )

rapman

rapman

Üye
katılırdım fakat bu yarışma için sağlam bir organizsyon gerekli.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir Düşünce Daha Çok Paylaşım Yapmaya Yöneltebilir (tabi Odul Olursa :) )
ama Oylama işi Kesinlikle Çok Problem Yaratacaktır Çünkü Her Programın Amacı Farklı Yapım Şekli Farklı Kodlaması Farklı Bu Sebepten Juri üyesi Seçmeniz Gerekebilir (Jüri: S60 Programlarını Yemiş Bitirmiş ve Güvenilir Üyeler Olmalı :) )

Ben adminden yanayım,ben kimseye bu konuda güvenmem,daha önce başıma geldi :oke:

Herkesin telefonu farklı :hmmm
Biraz zor olacak oy vermek...

:ehe

Orasıda doğru,şöyle adminlerden oluşan güzel bir juri versek ve sanal bir diploma hazırlansa daha iyi olur :oke:

Sizce soru-cevap şeklindemi olsun:hmmm,, admin msn gibi yerden sorsun biz cevap verelim...mi acaba

JRValantin3

JRValantin3

Üye
Edit değilde ***** olabilir :D benim tarzım

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
güzel bir yarışma olur ama editlemeyi / türkçeleştirmeyi bilmeyen arkadaşlar (mesela ben) bilmeyenler yarışmaya katılamazlar.. onlar için yazık olur

caglet

caglet

Üye
Yani sitenin çok az bir kesimine hitap eden bir yarışma olur .

aslanpart

Üye
gerçekten çok güzel fikir

tugrul_human

tugrul_human

Üye
pek mantıklı gelmedi bana sonuçta başkasınada yaptırılabilir.
herşeyi geçtim editlemek bir derecelendirme şeklinde olamaz. eğer olursa neye göre olur...
sonuçta sadece türkçeleştirme yapılabilecek bunu yapacaklarda tam şekilde yapacaktır zaten.

bence gereksiz olur.

niye ki ben türkçeleştirmeden anlamıyorum ama mesela java oyunlarda dosyayı x-plore ile açınca bazı resim dosyaları çıkabiliyo bunları photoshop ile düzenleyebiliriz :D mesela yani böyle bi yarışma olabilir
bide .sis oyunları nası editleyebiliriz bilen warmı ? bi programı warsa söyleyinde bende yapıyım :D:D

SilentOne

SilentOne

Üye
daha program yazmak diecem de baya abartı olucak ama sadece edit lemek olmasın işte özgün bişi yapmak lazım misal 5800 için çok saqlam düzgün bir cfw yapabilmek (cfwden kaynaklanan hatalrın olmaması gibi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt