E51(400.34.011) downgrade (200.34.36)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mintonx

Üye
    Konu Sahibi
E51(400.34.011) downgrade (200.34.36)
ARKADAŞLAR TELEFONUM E51 YAZILIMI 200.34.36 İDİ TAKİ TELEFONUMU SERVİSE GÖTÜRÜNCEYE KADAR YAZILIMI GÜNCELLENMİŞTİ YANİ 400.34.011 OLMUŞTU BU DURUM ÇOK SİNİR BOZUCUYDU 1 AYDIR BAKMADIĞIM SİTE DENEMEDİĞİM YÖNTEM KALMADI HİÇ BİRİ İŞE YARAMADI ASLINDA YAZILIM DÜŞÜRME (DOWNGRADE ) MÜMKÜNMÜŞ USB KABLOSUYLA HEMDE ÇOK KOLAY ESKİ FİRMWAREYE DÖNDÜM 200.34.36 ‘YA EVET İNANILIR GİBİ DEĞİL AMA GERÇEK SİZE ANLATACAĞIM HEPİNİZ YAPABİLİRSİNİZ HELLOXU SERTİFİKA ALMAYI BOŞVERİN . İŞİN SIRRI JAFTAYMIŞ İKEZ DENEDİM OLDU PHOENİX TE YÜKLEYİN ÇÜNKÜ YAZILIMI PHOENİX’İN İÇİNDE PRODUCTS İÇİNE ATIYORUZ TABİKİ VERSİYON KLASÖRÜNE (BENİMKİ RM-244)
BURDA ÖNEMLİ OLAN YAPMANIZ GEREKEN GÖREV ÇUBUĞUNDA NOKİA PC SUİT İN ETKİN SİMGESİNİ MUTLAKA KAPATMAK(TAMAMEN KAPATMIŞ OLUYORUZ) (DAHA ÖNCE KAPATMIYORDUM BÜYÜK İHTİMALLE BUNDAN KAYNAKLANIYORDU) VE AYRICA TELEFONUN AÇILIŞTA PİN KODU İSTEME DURUMUNUDA KAPATIN ,ANTİ VİRÜS PROGRAMINI KAPATIN VE BİRDE İŞLEME BAŞLAMADAN FORMAT ATIN HEPSİ BUYMUŞ.

BENDEKİ JAF VERSİYONU: 1.98.65
PHOENİX VERSİYONU: Phoenix_2008_44_5_v2
ŞUNU BİLİN PHOENİX’ LE (400.34.011) İ DOWNGRADE YAPMAK MÜMKÜN DEĞİL! EN AZINDAN BEN YAPAMADIM.

JAFTA İŞARETLİ KUTUCUKLAR=BB5 PENCERESİNDE MANUALFLASH,DEAD USB,DOWNGRADE, NORMAL MODE,CRT 308,USE INI
JAF YÜKLEME ESNASINDA HATA GÖSTERİL GİBİ OLUYOR AMA SONUNDA O SES DUYULDUMU TAMAM DEMEK

İŞTE HEPSİ BU KADAR KOLAY GELSİN :evet:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, raşitabi ve ITURKI

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah işe yarar..

iznik

Üye
adım adım ne yapacağımızı resimli olarak anlatabilirmisin. teşekkürler.

muratsim67

Üye
yeni versiyonu bekleyelim bence

ITURKI

ITURKI

Üye
ayrıntı için teşekkürler versiyon düşürmeyi başardım saolasın..

mikoş

Üye
hacam anlattıgından hiç bir şey anlamadım bize nasıl kullanacagımızı anlat ayrıntılı biçimde.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bakalım

harunguzelgun

Üye
yazmış geçmiş laf olsun torba dolsun
adam bi sorulara cevap yazar....

hotan1

Üye
arkadasım bunları indirecek siteyi ve resimli bi şekilde anlatın ben yapamadım....! acil yardım yaw..!

abdulyılmaz

abdulyılmaz

Üye
ins ise yarar

jhudaverdi

Üye
arkadasım bunları indirecek siteyi ve resimli bi şekilde anlatın ben yapamadım....! acil yardım yaw..!

Aşağıdaki sitede resimli olarak verilen açıklamaları uyguladığında sorun çözülecektir. Not : Burada cep telefonunda en son çalışır durumdaki versiyona ait RM-xxx klasörünü navifirm yardımıyla oluşturduktan sonra Phoenix dzinindeki Product klasörüne kopyalayın. Eğer seçilen RM-xxx versiyonunda sorun olursa birkaç farklı versiyonda da deneyebilirsin. Örneğin benim E51 de en son 4.xxx versiyonu yüklüydü ve telefon açılmayıp bu hatayı veriyordu. 3.xxx ve 2.xxx versiyonları ile bu işlemi denediğimde sorun çözülmedi; ancak telefonda en son çalışır durumda olan 4.xxx versiyonu ile denediğimde sorun çözüldü. Kolay gelsin.

:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt