DX Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
    Konu Sahibi
DX Güncellemesi
Arkadaşlar şuanda bilgisayarımda directx 9.0c yüklü .

İşletim Sistemim : Windows XP Professional SP3 32 Bit ( Lisanslı )

Dx sürümümü lisanslı bir şekilde yükseltmek istiyorum nereden yararlanmalıyım ?

NOT : KESİNLİKLE KAÇAK YOLLARDAN İSTEMİYORUM TAMAMEN ORJİNAL OLMALI SORUN ÇIKARSA VB. ÇOK UĞRAŞTIRACAK ÇÜNKÜ :D

aliens

aliens

Üye
sorun eksik olmuş DX güncellemesi ile neyi kastettiğini açıklarmısın?

eğer yazdıklarından anlaşılan DirectX 10 ise ekran kartın desteklese bile Xp de zaten kullanamazsın. Windows 7 ye geçmelisin.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
DirectX 10 sürümünün XP uyumlu olmayacağını Microsoft duyurmuştu.Am bazıları boş durmadılar ve bir çaba içine girdiler.FIX sürümünü hazırlayıp dosya paylaşım siteleri tarafından kamuoyuna duyurdular. :) Microsoft kaynaklı değildi tabi.

İçinde pozitif sonuçlar alan olmuş.Resimlerden gördük ama bilemem.Bence uğraşmaya bile değmez.

aliens

aliens

Üye
DirectX 10 sürümünün XP uyumlu olmayacağını Microsoft duyurmuştu.Am bazıları boş durmadılar ve bir çaba içine girdiler.FIX sürümünü hazırlayıp dosya paylaşım siteleri tarafından kamuoyuna duyurdular. :) Microsoft kaynaklı değildi tabi.

İçinde pozitif sonuçlar alan olmuş.Resimlerden gördük ama bilemem.Bence uğraşmaya bile değmez.

:oke: çok doğru katılıyorum.
Fakat Xp de birçok API ve komut dizileri kullanılamadığı için tam performans beklenmiyordu. O zamanlarda DX10 ekran kartları çok pahalıydı, şimdi ise gayet makul fiyatlarda. Windows 7 ve DX10 (DX11) destekli bir ekran kartıyla keyfinize bakın derim :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt