Telefon Tavsiyesi Hangi Telefon N8 , N97 , N900 , GALAXY , WAWE İPHONE

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Telefon ?

• N8

Kullanılan: 149 44.1%
  • N97

Kullanılan: 15 4.4%
  • N900

Kullanılan: 44 13.0%
  • GALAXY

Kullanılan: 50 14.8%
  • WAWE

Kullanılan: 31 9.2%
  • iPHONE

Kullanılan: 49 14.5%

• Kullanılan toplam oy
    338
abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Telefon N8 , N97 , N900 , GALAXY , WAWE İPHONE
Hangi Telefon N8 , N97 , N900 , GALAXY , WAVE, İPHONE

venusutarit

venusutarit

Üye
hd7 eklemelisin birde

Necmati

Necmati

Üye
N8 yanında bazıları küçük kalmış gibi..:hmmm

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
iphone kullanıcısının symbian ^3 destek de ne işi var ki ankete katılsın :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N8 tabikine:)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yahu şu N8 in yanına başka telefon adını yazmayın artık,bu başka bişiy:)İphone4 ü gidin wave ile N97 ile falan karşılaştırın:)

pyst34

Üye
nokia n8 diyorum bende :))

rizabakir

Üye
cumadan beri n8 kullaniyorum,telefon yuzunden esimle tartisip duruyorum,icine dusunce cikilamayan bi telefon.gercekten iphone killer :))

:::burak:::

:::burak:::

Üye
blackofday

blackofday

Üye
Bu hangi iphone killerlerden :ehe İphone killerları toplasan ordu olur vallahi.Her yeni telefon killer maşallah.Ama bugüne kadar daha başarılı olduklarını görmedim.Bi şekilde geriye hep iphone kaldı.Seneye bu zamanlarda en az 6-7 tane (ki bunlara N9 da dahil) iphone 5 killer olacağına eminim :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu hangi iphone killerlerden :ehe İphone killerları toplasan ordu olur vallahi.Her yeni telefon killer maşallah.Ama bugüne kadar daha başarılı olduklarını görmedim.Bi şekilde geriye hep iphone kaldı.Seneye bu zamanlarda en az 6-7 tane (ki bunlara N9 da dahil) iphone 5 killer olacağına eminim :ehe
Belliki iphone 4 ün killeri,iphone 5 olacak:)

XaeRa

Üye
İnternet kullanıcaksan n900 Normal Şartlarda Her Türlü n8 diyorum benim fikrim bu..
N97 ,GALAXY , WAVE, İPHONE hiç biri tavsiye etmiyorum Ve Wave kullanmadım ama görüceksiniz Samsung ile Nokia arasındaki farkı Wave benim gözümde 1000 MHZ değil 2000 MHZ olsa anca gözüme girer çünki biri androit biri symbian varın gerisine siz karar verin..

• Beğen
Tepkiler: schnellmajestic
Esendağlı

Esendağlı

Üye
İnternet kullanıcaksan n900 Normal Şartlarda Her Türlü n8 diyorum benim fikrim bu..
N97 ,GALAXY , WAVE, İPHONE hiç biri tavsiye etmiyorum Ve Wave kullanmadım ama görüceksiniz Samsung ile Nokia arasındaki farkı Wave benim gözümde 1000 MHZ değil 2000 MHZ olsa anca gözüme girer çünki biri androit biri symbian varın gerisine siz karar verin..
Wave badaOS,android olan galaky s dir.Tmm.samsung cihazlar banada çok güven vermiyor ama Apple karşısında nokia cıların gardı nokia tarafındanda düşürldü maalesef.

Üst Alt