Telefon almak istiyorumm ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkomilko

Üye
    Konu Sahibi
Telefon almak istiyorumm ..
Arkadaşlar ttelefon bakıyorum
galaxy s ,htc desire hd , xperia 10 hangisini önerirsiniz ?
htc ve xperia da android miydi ?
lütfen cevap verin arkadaslar :D

yildizkiran

Üye
Arkadaşlar ttelefon bakıyorum
galaxy s ,htc desire hd , xperia 10 hangisini önerirsiniz ?
htc ve xperia da android miydi ?
lütfen cevap verin arkadaslar :D

ben se xperia x10 kullaniyorum isletim sistemi android 1.6 htc desire windows mobile kullaniyor galaxy S ise android 2.2 kullaniyor meslala xperia 10 da flash player calismiyor ama samsung galaxy s de caliyor galaxy s 5 mp se xperia 8.1 mp v.s.... bole farkliliklari var
bunlarin ustundede bir telefon almak istiyorsan sana nokia N8 tavsiye ederim su anki en ileri teknolojik donanima sahip telefon o

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Galaxy S öneririm

ilkomiko

Üye
htc ye android yükleyebiliyoruz ama değil mi?
nokia n8 bu telefonlardan daha mı üstün ?
android ve windows işletm sistemi daha iyi değil mi

atakax

atakax

Üye
ben se xperia x10 kullaniyorum isletim sistemi android 1.6 htc desire windows mobile kullaniyor galaxy S ise android 2.2 kullaniyor meslala xperia 10 da flash player calismiyor ama samsung galaxy s de caliyor galaxy s 5 mp se xperia 8.1 mp v.s.... bole farkliliklari var
bunlarin ustundede bir telefon almak istiyorsan sana nokia N8 tavsiye ederim su anki en ileri teknolojik donanima sahip telefon o

htc desire android os 2.2 kullanır android in gecen aya kadarki en iyi telefonuydu ayrıca n8 ileri teknoloji değildir galaxy s x10 desire gibi teleofnlarla kıyaslanamaz n8 de 680 mhz işlemci diğerlerinde 1ghz işlemci var ayrıca geleceğin işletim sistemi olarak android gösteriliyor symbian 3 ise başlamadan fiasko olarak nitelendiriliyor htc desire tavsiyemdir hatta bulabilirsen htc desire HD en büyük tavsiyemdir şuanda dünyadaki en üstün özelliklere sahip telefondur iphone kullanıcısı olarak 4 ten üstün tuttuğum nadir cihazlardan ancak n8 le işin bile olmasın derim

psiko34

psiko34

Üye
galaxy sde bi lag fixer çalışmasın o zaman görr ben sizi 2.2 flash destegi falan hiç bi menu tuşuna basıosun 1 dk geçio resmen arada donu 1 ghz bi şeye yaramıo kardeş ben sana nokia n8i öneririm kamerası yeter artar öle diyim ben kendm samsung galaxy S kullanıorm 2.2ye güncelledim zor oldu ama lag fixer uygulaması error verio telefon mal oluo le diyim :)

ilkomilko

Üye
    Konu Sahibi
lag fixer uygulaması nedir ?

Master of Jedi

Master of Jedi

Üye
Listende yok bahsettiklerinden de ucuz ve düşük bir model ama HTC Wildfire'dan çok memnunum! Rezil 5800 XM deneyiminden sonra mükemmel geldi.

şazenuş

şazenuş

Üye
htc desire android os 2.2 kullanır android in gecen aya kadarki en iyi telefonuydu ayrıca n8 ileri teknoloji değildir galaxy s x10 desire gibi teleofnlarla kıyaslanamaz n8 de 680 mhz işlemci diğerlerinde 1ghz işlemci var ayrıca geleceğin işletim sistemi olarak android gösteriliyor symbian 3 ise başlamadan fiasko olarak nitelendiriliyor htc desire tavsiyemdir hatta bulabilirsen htc desire HD en büyük tavsiyemdir şuanda dünyadaki en üstün özelliklere sahip telefondur iphone kullanıcısı olarak 4 ten üstün tuttuğum nadir cihazlardan ancak n8 le işin bile olmasın derim

Kardeşim tamamen katılıyorum sana.htc desire kullanıyorum şu an ve çok memnunum.Adobe flash player 10.1 desteği var.internetteki bütün videolari izliyorum.bencede desire al.hd si pahalı.ama desire 1000 lira civarında.eğer desire alırsan hertürlü sorunu cevaplarim kardes.

atakax

atakax

Üye
Kardeşim tamamen katılıyorum sana.htc desire kullanıyorum şu an ve çok memnunum.Adobe flash player 10.1 desteği var.internetteki bütün videolari izliyorum.bencede desire al.hd si pahalı.ama desire 1000 lira civarında.eğer desire alırsan hertürlü sorunu cevaplarim kardes.

aynen bende sana katılıyorum desire galaxy s le bile kıyaslanamaz aslında çünkü galaxy s 2.2 ye daha yeni güncellendiki 2.3 veya 3.00 çıktı cıkacak samsung güncelleme konusunda gerçeten çok kötü biz aylardır iphone üzerinde android 2.2 yükleyebiliyoruz ama samsung daha yeni çıkartıyor galaxy s için galaxy s de bu sebepten elenir bence samsung olmasa güzel telefon aslında

psiko34

psiko34

Üye
aynen bende sana katılıyorum desire galaxy s le bile kıyaslanamaz aslında çünkü galaxy s 2.2 ye daha yeni güncellendiki 2.3 veya 3.00 çıktı cıkacak samsung güncelleme konusunda gerçeten çok kötü biz aylardır iphone üzerinde android 2.2 yükleyebiliyoruz ama samsung daha yeni çıkartıyor galaxy s için galaxy s de bu sebepten elenir bence samsung olmasa güzel telefon aslında
kardes galaxy s i bn yurt dısından aldım 426 paund da gelio oda 1000 tl civarında 2.2 var flashıda var ama sölemk istediğim bu işlemleri sen yapacksın güncelleme lag fixer yükleme root etme usb azck bile oynarsa telini bida zor kullanırsın ondan bnce zaten android 2.2 olarak gelen bi tane al

ilkomilko

Üye
    Konu Sahibi
yani samsung güncellemede kötü
peki htcnin türkiyede servisi falan var mı kendisi ?

atakax

atakax

Üye
Tabikide

__crazy

__crazy

Üye
XPERIA 10 öneriyorum kullanmadım ama özellikleri gaye güzel mesela ekranı 4 inç yildizkiran arkadaşımız flash player Android 1.6 sürümünde flash player çalışmıyor demiş ama eğer güncelleme yaparsan çalışabilir

şazenuş

şazenuş

Üye
Ya kardeşim git desire Al.keyfine bak.arkana hiç bakma

fenerliomar

fenerliomar

Üye
Arkadaşım eğer param bol oh keyif diyorsan galaxy s önririm ama daha az fiyata aynı teknolojiye sahip olmak istersen x10 al derim.X10 un önemli olan tek farkı flash desteği .Eğer beklerim dersen telefonu al 3-4 ay sonra flash desteği gelicek. Seçim senin.

ilkomilko

Üye
    Konu Sahibi
ben htcde kararlıyım da
desire hd ile desire arasında çok fark var mı

hakansoyturk

Üye
Motorola Milenyum tx720 Tavsiye Ederim 10 Number

atakax

atakax

Üye
ben htcde kararlıyım da
desire hd ile desire arasında çok fark var mı

baya özellikle dış görünüş ve camera açısından ama desire HD şuanda dünyanın en iyi telefonu gitti gidiyorda mevcut aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt